Punkti: Guntars Dīķis (Latvijas Gāze) - 29

Efektivitāte: Kristians Engels (DzSK Lokomotīve) - 36

Atlecošās bumbas: Artūrs Storostits (Latvijas Gāze) - 21

Rezultatīvas piespēles: Mārtiņš Liepa (Jūrmala) - 9

Pārtvertas bumbas: Roberts Rozenšteins (SK Babīte/Čiekurs) - 6

Bloķētie metieni: Ģ.Spēlmanis (Kursa +35), E.Brolītis (Karavīrs) - 2

Izprovocētās piezīmes: G.Dīķis (LG), Ģ.Spēlmanis (Kursa +35), A.Mežraups (Karavīrs) - 8

3 punktu metieni: Eduards Jašuks (BK Ķekava/ThermoKid) – 6/10

Soda metieni: Guntars Dīķis (Latvijas Gāze) – 8/8

Ballzy Elites grupa

Šī nedēļa nesniedza atbildi uz svarīgāko jautājumu, kā komandas sarindosies cīņā par trešo līdz piekto pozīciju. Kura būs liekā play-off četriniekā. Vispirms “Cavendish” neizmantoja lielisku iespēju nodrošināt trešo vietu, izlaižot 16 punktu pārsvaru pret “Latvijas Gāzi” un jau ceturto reizi šosezon atzīstot “gāzenieku” pārākumu – 71:72. Šīs komandas tiksies pusfinālā, ja “Cavendish” pēdējā spēļu kārtā pieveiks “Turību”. Ļoti svarīgu, bet ārkārtīgu grūtu uzvaru mājās pret Ķekavu izcīnīja “Kursa MRU/Mārupe” – 84:78. Viesi apņēmīgi iesāka cīņu, bet iespējams spēlēšana bez atpūtas (5 vīru sastāvā), kļuva par izšķirošo spēles uzvarētāja noteikšanā. Abas komandas nākošajā nedēļā tiksies atkārtoti jau Ķekavā. “Kursa” uzvaras gadījumā garantēs vietu play-off spēlēs. Arī apņēmīgi cīņu viesos pret “Leifheit/LU” uzsāka BA “Turība”-2, uzvarot pirmo ceturtdaļu. Turpinājumā turnīra līderi krietni uzlaboja aizsardzību, izcīnot pārliecinošu uzvaru ar 78:37. “Turībai” vienīgā iespēja iekļūt pusfinālā ir uzvarot pašiem “Cavendish” un cerot uz Ķekavas panākumu pret “Kursu”.

1.līga

Lieli pārsteigumi izpalika, taču bija tuvu tam. Un vistuvāk izkrišanai no favorītu vidus bija “Kursa MRU/Mārupe” +35, kura otrajā duelī mājās uzņēma DzSK “Lokomotīve”. Mārupieši bija uzvarējuši pirmo cīņu ar sešu punktu pārsvaru, bet atbildes spēlē jau sākumā divu spēļu summā pārsvaru ieguva viesi un noturēja to līdz pēdējās minūtes sākumam. Tajā pieredzējušie “Kursas” spēlētāji panāca sev labvēlīgu iznākumu un divu spēļu summā uzvarēja ar 2 punktu pārsvaru. “Lokomotīvei” pēdējās sekundēs vēl bija iespēja panākt uzvaru, bet pēdējais metiens bija neprecīzs. Pusfināla stadijā būs pērnās sezonas fināla atkārtojums, jo “Kursai” pretī nāks “Krown”. Pērnās sezonas 1.līgas vicečempioni atbildes spēlē pret “Karavīrs” bija nonākuši pat astoņu punktu iedzinējos pirmajā puslaikā. Otrajā cīņas daļā sešatā uz spēli ieradušos “karavīrus” izdevās “Krown” atspēlēt un izcīnīt summā samērā pārliecinošu uzvaru. Otrajā pusfināla pārī tiksies “wiseadvice.lv” un Jūrmala. “Wiseadvice.lv” pēc pirmās spēles jau bija iekrājuši palielu (+21) pārsvaru pret “exNexum” un otrajā izdarīja visu, lai divu cīņu summā sāncenšiem nebūtu izredžu. Jūrmala pēc negaidītā zaudējuma Ādažos pret “Emerald/Zalaris” savā laukumā dominēja, uzvarot katru no ceturtdaļām un uzvarot sēriju ar 31 punkta pārsvaru. Pusfinālu pirmās spēlēs jau nākošnedēļ.

2.līga

Ceturtdaļfināla barjeru pārvarēja komandas, kuras regulārajā sezonā bija palikušas zemākās pozīcijās. “Uriekstes Dravnieki” iesākot labi sēriju pret “Bio Ritmi Sports/Jelgava”, uzvarot pirmās spēles pirmo puslaiku ar 12 punktiem, taču komandas līdera Naura Bikova izkrišana no ierindas iecirta smagu robu komandas cerībām. Pirmā spēle gan noslēdzās ar minimālu “dravnieku” pārsvaru (60:59), taču atbildes spēlē pārliecinoši dominēja jelgavnieki, uzvarot spēli ar 77:51 un pusfinālā sagaidot tikšanos ar BK “Stopiņi”. Otrajā ceturtdaļfināla pārī starp BS “Rīga/Pārdaugava” un SK “Babīte/Čiekurs” iztika bez lieliem izrāvieniem, kas pa prātam bija pārdaugaviešiem. Otrajā spēlē viņi ne reizi čiekurus nepielaida pie pirmajā spēlē iegūtā 9 punktu pārsvara, beigās uzvarot arī otro spēli ar 69:67. Pusfinālā “Rīga/Pārdaugava” sacentīsies ar regulārās sezonas uzvarētājiem no “Tehnoland.lv”.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.

2003./04. gada sezonā 2.līgā 11 komandu konkurencē uzvarēja "Statoil". Otro vietu izcīnīja "Varenie runči", trešie Rīgas finieru rūpnīca.