dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

Aizvadīta divdesmit astotā spēļu nedēļa


28. spēļu nedēļa

Aizvadītas 7 spēles.

Nedēļas izcilnieki

Punkti: Atis Ozols (Jūrmala) - 31

Efektivitāte: Atis Ozols (Jūrmala) - 38

Atlecošās bumbas: Guntars Lazdiņš (Tehnoland.lv) - 22

Rezultatīvas piespēles: Edijs Šlesers (Latvijas Gāze) - 10

Pārtvertas bumbas: Rūdolfs Kušķis (BS Rīga/Pārdaugava) - 7

Bloķētie metieni: K.Lūkins (Rīga/Pārdaugava), J.Pinnis (Stopiņi) - 3

Izprovocētās piezīmes: Guntars Lazdiņš (Tehnoland.lv) - 14

3 punktu metieni: Normunds Ņedaškovskis (Kursa MRU/Mārupe +35) – 4/7

Soda metieni: Aldis Stivriņš (BK stopiņi) – 5/5

Ballzy Elites grupa

Līdz priekšpēdējai spēlei nācās gaidīt kā sadalīsies pusfināla pāri. Pirmdienā BK “Ķekava/ThermoKid” otro reizi divu nedēļu laikā izrādīja ļoti sīkstu pretestību “Kursa MRU/Mārupe” (71:73), tomēr atkal piedzīvoja zaudējumu līdzīgā spēlē. Šāds spēles iznākums nozīmēja, ka cerības iekļūt četriniekā un atkārtot pērnās sezonas tikšanu finālā zuda BA “Turība”-2. “Cavendish” bija nepieciešama uzvara pret Turības komandu trešās vietas izcīnīšanai. Studenti lika uzvara uz metieniem distances, izmetot 51 tālmetienu (un tikai 19 2 punktu metienus), bet tas rezultātu nedeva, jo precīzi bija vien 12 raidījumi. “Cavendish” pārliecinošs panākums pirms pusfinālsērijas (81:61), kur pretiniekos būs “Latvijas Gāze”, kuru vēl šosezon nav izdevies uzvarēt. “Latvijas Gāze” šajā nedēļā bez lielām problēmām tika galā ar “Upesciemu” (79:62). Otrajā pusfināla pārī divu spēļu summā uzvarētāju noskaidros pagājušās sezonas bronzas medaļu pāris – “Leifheit/LU” un “Kursa MRU/Mārupe”.

1.līga

Komandu līderu diametrāli pretējais sniegums pusfināla pirmajā spēlē starp “wiseadvice.lv” un Jūrmalu noteica spēles uzvarētāju. Ja mājnieku “wiseadvice.lv” rezultatīvākais spēlētājs Toms Vilks guva tikai 2 punktus, pāragri beidzot spēli piezīmju normas dēļ, tad jūrmalnieku spēlētājs Atis Ozols ar 31 punktu un 14 atlēkušajām bumbām nodemonstrēja nedēļas labāko sniegumu visā līgā. Jūrmala svinēja uzvaru izbraukumā – 75:65. Otra pusfinālsērijas spēle starp “Kursa MRU/Mārupe” +35 un “Krown” noslēdzās ar samērā pārliecinošu pagājušās sezonas čempionu “Kursas” panākumu – 86:71. “Krown” izgāza pirmo puslaiku, nonākot iedzinējos pat ar 30 punktu pārsvaru. Uz pusi šo pārsvaru izdevās sadeldēt. Mārupieši bija tieši precīzāki metienos ne visām distancēm, uz ko viesi spēja likt pretī cīņu par atlēkušajām bumbām, kur izcīnīja par 24 vairāk par sāncenšiem. Atbildes spēles norisināsies otrdien Bulduros un ceturtdien Taurenīša zālē Jūrmalā.

2.līga

Līderu sniegums ļoti lielā mērā noteica pusfinālu pirmo spēļu rezultātus. Abās spēlēs diezgan negaidīti panākumus guva komandas, kuras pat nebija iekļuvušas top4 turnīrā pēc diviem apļiem. “Tehnoland.lv” Hedija Šlitera laukuma atstāšana jau 13 spēles sekundē bija viens no “Tehnoland.lv” zaudējuma iemesliem izbraukuma spēlē pret BS “Rīga/Pārdaugava” (65:71). Neskatoties uz pārliecinošo pārsvaru cīņā par atlēkušajām bumbām (69:37), viesi pieticīgi uzbrukuma no tālās distances un aizmeta garām 20 soda metienus. “Tehnoland.lv” šis bija tikai otrais zaudējums šosezon. Otrā pusfināla pārī līgas rezultatīvākajam spēlētājam Atim Slišānam gūstot vien 8 punktus BK “Stopiņi” viesos atzina “Bio Ritmi Sports/Jelgava” pārākumu – 50:64. A.Slišāns savā pieticīgākajā spēlē šosezon bija guvis 22 punktus, bet tagad pamatīgs kritums un komandai zaudējums ar palielu deficītu. Jelgavas komanda pēdējā brīdī iekļuvuši play-off zonā otro gadu pēc kārtas ir tuvu finālam. Atbildes spēles notiks otrdien Lietuviešu vidusskolā un trešdien Ulbrokā.

Mūsu atbalstītāji un sadarbības partneri šosezon ir “Ballzy”, “Aurora”, ”LEIFHEIT”, “Krown”.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2011. gada 1.līgas uzvarētājiem kļuva komanda BA Turība-2, kura 22 spēlēs izcīnīja 19 uzvaras.
krown.lv