2.līgas bronzu izcīna Rīga/Pārdaugava

2.līgas turnīrs noslēdzies ar BS “Rīga/Pārdaugava” izcīnītām bronzas medaļām. Cīņā par trešo vietu “pārdaugavieši” divas reizes apspēlēja “Bio Ritmi Sports/Jelgava” komandu.

Pirms gada “Pārdaugava” veiksmīgi aizvadīja regulāro turnīru, finišējot otrajā pozīcijā, bet 1/4 finālā negaidīti paklupa pret “Tehnoland”. Šosezon no piektās pozīcijas pirmajā play-off kārtā izdevās izslēgt SK “Babīte/Čiekurs”, bet pusfinālā atkal nācās atzīt “Tehnoland” pārākumu.

Pirmajā spēlē par bronzas medaļām “Pārdaugava” viesos pieveica jelgavniekus līdzīgā cīņā, bet lielāko spēles daļu esot vadībā – 84:81. Otrajā mačā viss izšķīrās otrajā puslaikā, kuru “Pārdaugava” uzvarēja ar 17 punktu pārsvaru, bet pieplusojot vēl četrus punktus no pirmā puslaika, šaubas par uzvarētāju neradās – 80:59. Savā trešajā sezonā DAL BS “Rīga/Pārdaugava” beidzot tika pie pirmajām medaļām. “Bio Ritmi Sports/Jelgava” pērnā gada sudrabu nomainīja pret ceturto pozīciju. Jelgavnieki gan aizvadīja ļoti saraustītu sezonu, kad labas spēles mijās ar ne tika labāk. Ceturtdaļfinālā viņiem gan izdevās izslēgt vienu no turnīra favorītiem “Uriekstes Dravniekus”.

Uzvarētāju komandas spēlētājs Visvaldis Pāvuls otro sezonu pēc kārtas kļuva par precīzāko soda metienu izpildītāju 2.līgā.

2.līgas bronzas medaļu ieguvēji - BS Rīga/Pārdaugava.

2.līgas precīzākais soda metienu izpildītājs - Visvaldis Pāvuls (BS Rīga/Pārdaugava)

DAL 2.līgas bronzas sērija

1.spēle. Bio Ritmi Sports/Jelgava – BS Rīga/Pārdaugava 81:84 (25:27, 15:16, 18:17, 23:24), sērija 0-1

A.Teteris 29, O.Muižnieks 21+9AB, E.Rumpis 20+7AB, A.Vālodze 8+8AB, A.Rudmiezis 2+6AB+9RP, A.Predeslaipa 1+11AB; M.Reidzāns 30, V.Pāvuls 19, P.Priekulis 9, R.Bogomols 9, F.Ūdris 8+8AB+6RP, J.Aizpors 8+6AB, K.J.Lūkins 1+10AB.

2.spēle. BS Rīga/Pārdaugava – Bio Ritmi Sports/Jelgava 80:59 (20:10, 17:23, 19:12, 24:14), sērijā 2-0

F.Ūdris 21+10AB+6RP, M.Reidzāns 16, K.J.Lūkins 15+15AB, V.Pāvuls 15+8AB, R.Bogomols 9, P.Priekulis 4, J.Aizpors 6AB, D.Bondars, G.Veitners; J.Gutāns 14+10AB+5RP, O.Muižnieks 13+13AB, A.Teteris 12+6AB, M.Masaļskis 8, M.Kreicbergs 5, K.Boitmanis 4+5AB, E.Rumpis 3+7AB.

Par 2014./15. gada Elites ProBasketball līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Vairis Pusaudzis no "Mārupe/ProBasketball". No 61 mēģinājuma viņš realizēja 53 (86,9%).