1.līgā bronzu izcīna "Krown"

Maksimālais spēļu skaits bija nepieciešams, lai noskaidrotu 1.līgas bronzas medaļu ieguvējus cīņā starp “Krown” un “wiseadvice.lv” komandām. Veiksmīgāki izrādījās “Krown”.

Pēc zaudējuma pirmajā spēlē mājās, “Krown” komandai atkāpšanās ceļa vairs nebija sērijas otrajā spēlē. Neērtajā Lietuviešu vidusskolas zālē pieredzējušie “krowni” ceturtajā ceturtdaļā pie līdzīgas spēles tomēr spēja nosvērt svara kausu savā labā un izcīnīt uzvaru – 75:67. Jau nākošajā dienā abas komandas tikās vēlreiz, šoreiz jau Bulduros. Šoreiz gan līdzīga spēkošanās izpalika, jo “Krown” jau no pirmās ceturtdaļas ieguva pārsvaru, izcīnot pārliecinošu uzvaru – 90:67. Uzvarētāju sastāvā abās spēlēs pa 22 punktiem guva Raivis Alksnis.

“Krown” pagājušās sezonas otro vietu nomainīja pret trešo šosezon. “wiseadvice.lv”, lai arī palika ārpus labāko trijnieka, tomēr pirmo reizi spēja iekļūt labāko četriniekā. “wiseadvice.lv” spēlētājs Eliss Upenieks saņēma individuālo balvu kā regulārās sezonas visvairāk 3 punktu metienus realizējušais spēlētājs.

1.līgas bronzas sērija

2.spēle. wiseadvice.lv – Krown 67:75 (19:17, 15:16, 17:18, 16:24), sērijā 1-1

T.Vilks 29+8AB+8RP, M.Zirnis 14, K.Balcers 10+6AB, E.Upenieks 9, K.Zeiberts 3, M.Grundmanis 2, M.Bergmanis;

R.Alksnis 22+8AB, U.Kreicšteins 14+7RP, I.Bergmanis 13+7RP, A.Beitiņš 8+10AB+7RP, N.Feierbergs 7+8AB, J.Baumerts 5+7AB, G.Lukševics 4+6AB, A.Spila 2, D.Čapkovskis.

3.spēle. Krown - wiseadvice.lv 90:67 (31:19, 22:13, 17:16, 20:19), sērijā 2-1

N.Feierbergs 22+6AB, R.Alksnis 22+7AB, I.Bergmanis 19+9RP+5AB, U.Kreicšteins 18+9AB, A.Beitiņš 5+8AB+8RP, G.Lukševics 4+5AB, A.Spila 6AB, E.Kļava, V.Kulačkovskis, D.Čapkovskis;

E.Upenieks 23, T.Vilks 15+6RP, K.Balcers 10+9AB, M.Zirnis 9, M.Bergmanis 6, M.Laicons 3, K.Zeiberts 1+5AB+5RP.

IMG_0715 (2).JPG

2017./18. gada 1.līgas bronzas medaļu ieguvēji - "Krown".

IMG_0713 (2).JPG

2017./18. gada 1.līgas 4.vietas ieguvēji - "wiseadvice.lv".

IMG_0699 (2).JPG

2017./18. gada 1.līgā visvairāk realizēto 3 punktu metienu - Eliss Upenieks (wiseadvice.lv)

Par 2013./14. gada SPORT2000 elites grupas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Ģirts Spēlmanis (Mārupe/SPORT2000) - 66/53 (80,3%)