dubultamatieru līga

DAL
Krown - Uriekstes Dravnieki 20.Nov. 19:00
BK Mangaļi - Rīgas Dome 21.Nov. 18:30
C4 - GASO 21.Nov. 21:15
Jūrmala - Karavīrs 22.Nov. 19:15
exNexum - BK Upesciems 22.Nov. 20:45
Bio Ritmi Sports - Elektrum 23.Nov. 20:30
2. līga
1. līga
Jaunumi

11. spēļu nedēļa


11. spēļu nedēļa

 Aizvadīta 31 spēle.

Nedēļas izcilnieki

Elites grupa: Armands Upītis (Ansmann) - 34

1.līga: Normunds Feierbergs (Latvijas Krājbanka - VR) - 38

2.līga: A.Blaubuks (Ciemats "Saliņas"), U.Višņēvics (BK Velvets) - 33

3.līga: Andris Kuksiks (VCG ekspertu grupa) - 35

Pretendentu līga: Krists Ločmelis (Lidojošais cirks) - 44

+35 grupa: Aleksandrs Feldmanis (BK Velvets) - 33

Komandu sasniegumi

Visvairāk gūto punktu: 119 - Pretendentu līga "Polārā zvaigzne" pret BK "Ķekari".

Lielākais vienas komandas pārsvars: +65 - Pretendentu līga "Polārā zvaigzne" pret BK "Ķekari".

Nedēļas spēle

2.līgā par pilntiesīgu līdergrupas komandu kļuvuši "Bottomline/INO", kuri viesos sagādāja trešo zaudējumu vieniem no favorītiem "Ādažu SC" - 76:60. Līdz ar to "Bottomline/INO" pirmo apli noslēguši trešajā vietā, savukārt ādažniekiem jāsamierinās ar ceturto vietu.

Nedēļas pārsteigums

Elites grupā pirmā apļa finišā negaidīti paklupa vieni no čempiontitula pretendentiem "Rūja un Dēli", kuri Ulbrokā piekāpās "Stopiņiem" - 64:73. "Rūja" tādejādi nokritusi uz trešo vietu, bet Stopiņi uzkeluši uz ceturto pozīciju.

Lielākie ieguvēji un zaudētāji

Elites grupa:

+ Stopiņi: uzvara pār "Rūju un Dēli", kas ļauj pirmo apli noslēgt vismaz piektajā vietā. Elites debitantiem ļoti labs sasniegums.

- Rūja un Dēli: negaidīts zaudējums Stopiņiem, kas nozīmē, ka pagaidām jāatkāpjās uz trešo vietu.

1.līga:

+ Latvijas Krājbnaka-Varenie Runči: uzvara pār vieniem no līderiem "ALT auto", kas ļauj komandai saglabāt labas izredzes pacīnīties vēl par vietu četirniekā.

- ALT auto: pieradinājuši pie uzvarām, tādēļ katrs zaudējums tagad ir uzmanības centrā.

2.līga:

+ Bottomline/INO: ļoti svarīga uzvara Ādažos un pavisam nemanot komanda jau ir ielauzusies trijniekā.

- Ādažu SC: pirmā apļa finišs sanācis ļoti smagnējs. Lai turpinātu cīņu par uzvaru līgā, ar pašu spēkiem vien nebūs gana.

3.līga:

+ Elsana Pirtnieks: kārtējā uzvara, kas jau bija vienpadsmitā pēc kārtas.

- Check.IT: devītais zaudējums pēc kārtas un dalīta priekšpēdējā-pēdējā vieta tabulā.

Pretendentu līga:

+ Zaļā josta: vēl viena komandas, kas šo gadu pabeiguši bez zaudējumiem.

- BK Ķekari: neīstajā laikā patrāpījās pa ceļam saniknotajai "Polārajai zvaigznei", piedzīvojot pamatīgāko sagrāvi.

Melnais saraksts

Edmunds Cīrulis (BK Auteko) - tehniskā

Māris Ozoliņš (Rumba) - tehniskā

Raimonds Zeps (RCNP) - tehniskā

12. nedēļas uzmanības centrā

Supermačs Elites grupā - "Rumba" uzņems "Rūja un Dēli". Garām nedrīkst palaist arī 2.līgas favorītu tikšanis - "Nexum/MT" pret "Ādažu SC".




Atgriezties pie saraksta



Slavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonā 1.līgā 5.vietā ierindojās komanda "Digital Mind" - bilance 13-1-8.
krown.lv