dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

1.aplis - 1.līga


Pirmais aplis - 1.līga

Pirmsezonas favorīti

+ RCNP. Pastiprinājuši sastāvu ar vienu mērķi, atgriezties Elites grupā. Pirmajā aplī parādīja, ka būs galvenie favorīti. Labas iespējas iekļūt arī visa DAL "play-off" spēlēs.

+/- Karavīrs. Ienākot 1.līgā, tika pieskaitīti par vieniem no favorītiem uz labāko trijnieku. Lai gan beigās nācās noslīdēt uz piekto vietu, tomēr vismaz par trešo vietu karavīri vēl pacīnīsies.

- TELE 2. Vairāku sezonu pieredze Elites grupā lika pieskaitīt pie favorītiem. Tomēr rezultāti bijuši pieticīgāki kā cerēts, kā rezultātā tikai astotā vietā.

- JZ motors. Pārliecinošā uzvara 2.līgā pērn un iekļūšana visa DAL "play-off" lika automātiski pieskaitīt pie favorītiem ar šosezon. Rezultāti gan pagaidām neļauj vairs pieskaitīt pie pretendentiem uz uzvaru visā turnīrā.

Pārsteigums

ALT auto. Pārcelšanās no Ādažiem uz Juglu nākusi krietni par labu. Pērn knapi noturējās 1.līgā, bet sezonas sākuma veiksmes daudzi norakstīja uz pateicīgo kalendāru. Tomēr uzvaras krājās ļoti straujā tempā. Noteikti pretendēs uz vietu Elitē un pat uz iekļūšanu "play-off".

Vilšanās

RFR-RIOSS. Viena uzvara un vesela virkne bezcerīgu zaudējumu ir komandas šī rudens veikums. Pagaidām izskatās, ka būs bezcerīgi izķepuroties no vājāko četrinieka. Primārais būtu tikt ārā no pēdējās vietas.

"Tumšais zirdziņš"

Swedbank. Sagādāja vienīgo zaudējumu RCNP un izskatās apņēmības pilni nosargāt vietu labāko trijniekā.

Individuālie rekordi

Normunds Feierbergs (LK/VR) - 41

Normunds Feierbergs (LK/KR) - 38

Jānis Zicāns jun. (JZ motors) - 34.

Otrais aplis (prognoze)

Situācijas turnīra tabulas augšgalā ir ļoti blīva un reāli par vietu četriniekā var pacīnīties astoņas komandas. "RCNP" gan visticamāk saglabās galvenā favorīta statusu. Būs interesanti pavērot vai otrajā aplī "ALT auto" turpinās iesākto. Lai piedod pēdējā kvarteta komandas, bet izkļūt no tā solās būt ļoti sarezģiti, ja ne neiespējami.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Ģirts Spēlmanis (Swedbank) 2010./11. gada sezonā sasniedza visas līgas rekordu realizēto soda metienu precizitātē (izmesti vismaz 60) - 92,3%!
krown.lv