dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

1.aplis - 3.līga


Pirmais aplis - 3.līga

Pirmsezonas favorīti

+ Elsana Pirtnieks. Ļoti pārliecinošs sniegums. Viena no divām DAL komandām, kas šosezon vēl nav zaudējusi. Maz ticams, ka turnīra beigās nefinišēs pirmie, jo tuvākiem sekotājiem jau ir trīs zaudējumi.

+ C4. Var uzskatīt, ka samērā veiksmīgs spēļu posms. Otro gadu cīnīsies par iekļūšanu stiprāko četriniekā. Iegrieza divi pamatīgi zaudējumi turnīra tabulā zemāk stāvošām komandām.

+ Carnikava. Pagājušo sezonu pabeidza ar vienu zaudējumu, bet šosezon pirmajā aplī jau ir trīs neveiksmes. Neskatoties uz to, komanda ir vieni no favorītiem cīņā par otro vietu. Lai kļūtu par līgas uzvarētājiem tomēr jācer uz citu neveiksmēm.

+ Arheja GS. Iesāka turnīru ar trim zaudējumiem, taču pēc tam sekoja astoņu uzvaru sērija. Interesanti, ka otrā apļa pirmajā kārtā būs jātiekas ar "Elsana Pirtnieks".

Pārsteigums

Elsana Pirtnieks. Diezin vai kāds prognozēja, ka šī komanda aizvadīs tik lielisku pirmās sezonas pusi, praktiski ar to arī ieliekot pamatīgus pamatus, lai kļūtu par līgas uzvarētājiem.

Vilšanās

Check.IT. Divām uzvarām sezonas sākumā sekoja deviņi zaudējumi un dalīta pēdējā - priekšpēdējā vieta turnīra tabulā.

"Tumšais zirdziņš"

Šeit varētu pat sastādīt tumšo zirdziņu ganāmpulku. Atzīmēsim uzreiz trīs komandas - "VCG Ekspertu grupa", "RCK" un "Sārmi 4/Rayen". Turnīra līderiem no šī trio derētu uzmanīties un pašām šīm komandām nenovērtēt par zemu nosacītos turnīra pastarīšus.

Individuālie punktu gūšanas rekordi

- Kristaps Odziņš (Carnikava) - 38

- Kristaps Odziņš (Carnikava) - 37

- Andris Kuksiks (VCG Ekspertu grupa) - 36

- Pēteris Bluks (Arheja GS) - 35

- Juris Kuļšs (Elsana Pirtnieks) - 35

Otrais aplis (prognozes)

Izskatās, ka uzvarētājs jau faktiski skaidrs. Pārāk lielai notikumu sakritībai jānotiek, lai "Elsana Pirtnieks" izlaistu iekrātās pozīcijas. Bet par pārejām vietām uz goda pjedestālā un četriniekā solās būt ļoti sīva. Reālākie kandidāti uz šīm pozīcijām ir komandas, kas šobrīd ir pozīcijās no otrās līdz piektajai vietai. Pēdējās spēlēs lielisku sniegumu rādījuši "VCG Ekspertu grupa", kura var vēl droši pacīnīties par četrinieku. Tik pat sīvs cīniņš solās būs par nepalikšanu pēdējo sešiniekā, kas nozīmē pārspēles ar Pretendentu līgas labāko sešinieku. Īpaši neieteiktu palikt pēdējās divās vietās, kas pārspēlēs pretī dotu ļoti spēcīgas komandas.Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonā 2.līgā 3.vietu izcīnīja DzSK "Lokomotīve" (bilance 20-6).
krown.lv