dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

1.aplis - Pretendentu līga


Pirmais aplis - Pretendentu līga

Pirmsezonas favorīti

Pienākot piecām jaunām komandām, īsti nebija zināms to spēku samērs uz kopējā fona. Tādēļ favorīti bija jāmeklē starp jau iepriekš DAL spēlējošām komandām.

+ Polārā zvaigzne. Pirmā aplī sanāca trīs nopietnas spēles un visas ar turnīra tabulas kaimiņiem. Izdevās izsprukt sveikā pret "tīģeriem", bet zaudējums svarīgākajā spēlē pret galvenajiem konkurentiem "Zaļo jostu".

+/- Ultra. Joprojām atrodas apmēram tajā pašā līmenī, kur pērn, kad jāpabalansē uz sešnieka robežas. Pērn neizdevās tik uz pārspēlēm, varbūt šosezon.

- 32.galapunkts. Pērn izkrita no 3.līgas, tomēr arī šeit atrodas pastarīšos. Neko zaudēt jau nevar, jo uz leju jau izkrist nevar. Ir visas iespējas otrajā aplī uzlabot sniegumu

Pārsteigums

Frank`s Tasmanian tigers. Dažu pieredzējušu spēlētāju pievienošanās komandai uzreiz devusi otro elpu. No vienu par vienu no līgas autsaideriem "tīģeri" ir pārtapuši par reālu pretendentu uz pārcelšanos uz līgu augstāk.

Zaļā josta. DAL debitanti ir viena no divām komandām, kura joprojām nav zaudējusi. Lai arī ar gandrīz visiem pretiniekiem cīnījušies daudz sīvāk kā "Polārā zvaigzne", tomēr savstarpējā spēlē pārāki bija "zaļie". Būs interesanti pavērot cik ilgi turpināsies komandas uzvaru sērija.

Vilšanās

BK Ķekari. Ļoti aktīvi iesaistījās DAL, bet pēdējā vieta pēc pirmā apļa nav noteikti tas, ar ko Ķekari rēķinājās pirms sezonas. Pateicīgs otrā apļa pirmā mēneša kalendārs, lai paceltos kādu pozīciju augstāk.

"Tumšais zirdziņš

Nordea Banka. Sezonas pirmās spēles lika nojausts, ka "baņķierus" piemeklēs līdzīgs liktenis kā pērn. Tomēr pirmā apļa otrajā pusē komanda strauji uzlaboja sniegumu. Un tagad ej nu sazini kāds būs turpinājums. Vieta sešiniekā pagaidām izskatās diezgan cerīga.

Individuālie punktu gūšanas rekordi

Kalvis Bērzs (ZVĢ) - 51

Krists Ločmelis (Lidojošais cirks) - 44

Rafiks Misirovs (Zaļā josta) - 40

Atis Šēfers (32.galapunkts) - 38

Reinis Tralmaks (Polārā zvaigzne) - 37

Otrais aplis (prognozes)

Divi izteikti līderi, starp kuriem droši vien meklējams Pretendentu līgas uzvarētājs. Vai viss izšķirsies sezonas pašās beigās, kad abi līderi tiksies savā starpā? Labu sniegumu demonstrē "tīģeri", kuriem šobrīd reāli varētu atvēlēt trešo vietu. Tomēr trīs zaudējumi un neizšķirts ir pārāk liela atpalicība no līderu dueta, bet tai pat laikā pietiekami, lai noturētu iekrātās pozīcijas. Pēc tam seko ļoti blīvi izvietojušos komandu piecinieks, kuras visticamāk aizpildīs atlikušās trīs vietas uz pārspēlēm. Pēdējo četru komandu kvartetam aizsniegties līdz sešiniekam būs ļoti grūti. Vienīgi ja pa svētku brīvdienām būs izdevies krietni uzlabot savu sniegumu.
Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2011. gada 1.līgas uzvarētājiem kļuva komanda BA Turība-2, kura 22 spēlēs izcīnīja 19 uzvaras.
krown.lv