dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL jautā "Swedbank" atbild


Atbild 1.līgas komanda "Swedbank"

Swedbank.JPG

Kā vērtējat sezonas aizvadīto daļu?

Šobrīd redzam treniņu darba dotos augļus, kas vainagojas uzvarās. No pirmā apļa sāpīgākajiem zaudējumiem visi komandas biedri ir atzinuši neparedzēto zaudējumu „JZ motors” (kur jāatzīst viņu zāle ir tiešām kā vēl viens spēlētājs) - šobrīd gaidām revanša iespējas. Priecē, ka esam kļuvuši stabilāki, nevis kā pagājušogad - uzvaram līderus un nākošā spēlē zaudējam pēdējai vietai.

Kādi ir komandas mērķi sezonas finišā?

Parādīt, ka esam saliedētākā komanda, par ko vajadzētu liecināt mūsu rezultātiem un mērķis būtu progress (šobrīd augstākais rezultāts mūsu komandai ir bijusi 4. vieta).

Kas ir galvenie jūsu komandas konkurenti?

Uzskatām, ka visas 1. līgas komandas, kuras šobrīd cīnās par uzvaru ir ļoti spēcīgas un gatavas uzvarēt pie mazākās iespējas, kuru tām sniedz. Par vienu no principālākajiem pretiniekiem uzskatām „LMT” komandu. Bet ļoti saliedēta komanda ir arī „RCNP” un „ALT auto”, kas viennozīmīgi ir parādījuši labu stabilu sniegumu visas sezonas garumā.

Kuras komandas šosezon pārsteigušas negatīvā un kuras pozitīvā nozīmē?

Pozitīvi sevi ir parādījusi komanda „JZ motors”, kas turpina uzvarēt, parādot, ka uzvara pār mūsu komandu nebija tikai nejaušība. Negatīvi pirmā aplī pārsteidz „LMT” komanda, kas brīžiem atsevišķu spēlētāju personās apzināti vicināja elkoņus ar mērķi vilkt uz "kašķi" tādejādi izrādot savu auguma pārsvaru.

Kura jūsuprāt ir korektākā DAL komanda?

Ceram, ka mēs :) Pa visu sezonu mums ir laikam tikai viena tehniskā piezīme, kas pagājušogad bija DAUDZ lielākā skaitā. Bez mēs domājam atzīmēt varētu „100% sports” komandu, kas mūsuprāt spēlē korekti.
Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2015./16. gada sezonas 2.līgas oktobra labāko spēlētāju tika atzīts Eduards Grabovskis (C4).
krown.lv