dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL jautā "Nexum/Target Media" atbild


Atbild 2.līgas komanda "Nexum/Target Media"

Nexum1.JPG

Kas ir "Nexum/Target Media" un kas spēlē šajā komandā?

Tā ir gadījies, ka esam ļoti draudzīgs basketbolistu-amatieru kolektīvs, kas ikdienā strādā dažādās atšķirīgās firmās un uzņēmumos, dažādās jomās, taču mūs visus vieno vēlme kopīgi spēlēt basketbolu. Komandas sastāvs veidojies pamazām, kā puzzlē pa vienam pievienojot klāt jaunus dalībniekus un pamazām attīstoties. Šī ir mūsu trešā DAL sezona, un pamazām cenšamies sasniegt aizvien vairāk. Salīdzinot ar debijas sezonu (13.vieta no 16 komandām 3.līgā), esam dubultojuši treniņu skaitu, un jau pagājušā sezonā tas deva savus rezultātus, cerams, ka arī šī sezona būs veiksmīga. Esam viena no retajām amatieru komandām, kas sezonas noslēgumā rīko savu "basketbola festivālu" ar dažādām sacensībām, stafetēm, nominācijām, konkursiem utt.

Pilns komandas nosaukums ir "Nexum/Target Media", par godu diviem mūsu komandas galvenajiem sponsoriem. Bieži DAL lapas publikācijās un statistikā šim nosaukumam tiek pielietots saīsinājums TM, pie kā jau esam pieraduši. Komandas sponsori ir savstarpēji nesaistītas firmas: IT uzņēmums „Nexum Insurance Technologies” (www.nexum.lv) un SIA Target Media (www.targetmedia.lv). Tāpat komandu katru sezonu būtiski atbalsta uzņēmums "Mars Latvia", kas Latviju apgādā ar šokolādēm Snickers un Mars, dzīvnieku barību Pedigree, Whiskas u.c. noderīgām precēm.
Esam ļoti pateicīgi mūsu sponsoriem par sniegto atbalstu, jo arī amatieru komandām budžets par dalību sacensībās, treniņdarbu, haļļu īri, formām ir diezgan ievērojams. Nākošai sezonai sponsoru vietas vēl ir brīvas un laipni aicināsim uz sadarbību jebkuru uzņēmumu, kas vēlas vairot savu atpazīstamību caur komandas nosaukumu, vai ar reklāmu uz mūsu formām. Ja ir kādi ierosinājumi sponsorēšanas jautājumos, var griezties pa kontaktinformāciju, kas norādīta DAL mājas lapā. Tāpat sezonas sākumā vai pauzēs labprāt spēlējam pārbaudes spēles ar citām DAL komandām - ja ir priekšlikumi, var droši griezties.

Vai esat apmierināti ar savu pirmo sezonu 2.līgā?

Sezonas sākumam tuvojāmies ar zināmu piesardzību, jo pirms sezonas nebija īsti sanācis laika izpētīt pretiniekus, kas mūs šajā līgā sagaida. Kā neoficiālā minimālā programma sezonas plānos bija - uzvarēt vismaz 8 spēles no 22 un noturēties šajā līgā arī nākošajā sezonā. Pagaidām viss notiek daudz labāk nekā plānots un varam būt apmierināti. Protams, sezonas laikā mūsu ambīcijas ir tikai augušas.

Vai kopējā līmeņa ziņā starp 2.līgu un 3.līgu, kur spēlējāt pērn, ir liela atšķirība?

Uzreiz jāsaka, ka pirms šīs sezonas veicām vairākus sastāva papildinājumus. Rūpīgi izskatījām un izvērtējām vairākus ieteiktos spēlētājus, kas varētu mums palīdzēt un arī pēc rakstura īpašībām ātri iekļauties mūsu kolektīvā. Tātad veicām mērķtiecīgu izvēli un ar šiem papildspēkiem varam būt ļoti apmierināti. Domājams, ka daudzas pretinieku komandas šajā līgā ir pamanījušas un novērtējušas spēlētājus, kas dodas uz maiņu, jo nereti mūsu rezervistu devums spēlē ir izšķirošs. Ja spēlētu ar precīzu pagājušā gada sastāva kopiju (kas ieguva 2.vietu 3.līgā), tad visticamāk šeit turētos 5.-7.vietā. Tāpēc objektīvi var noteikti vērtēt, ka 2.līgas vidējais līmenis ir augstāks. Taču arī mūsu komanda kļuvusi spēcīgāka.

Kāds ir komandas mērķis sezonas finišā?

Protams, esam domājuši par uzvaru līgā, taču visdrīzāk mums pašiem būtu jāuzvar pilnīgi visas atlikušās spēles, lai šādu uzdevumu paveiktu. Ņemot vērā, ka pretiniekos ir vairākas komandas no tuvākajiem konkurentiem, to izdarīt nebūs nemaz tik vienkārši. Taču jau tagad ir skaidrs, ka sezonas noslēgumā esam godam nopelnījuši iespēju finišēt pirmajā četriniekā, līdz ar to ir reāla iespēja iekļūt 1.līgā. Tas ir šobrīd visreālāk uzstādāmais mērķis – izkļūšana uz DAL 1.līgu, vienalga – ar pārspēlēm vai bez.

Kuru komandu sniegums Jūs šajā sezonā pārsteidza pozitīvā un kuras negatīvā nozīmē?

Noteikti jāatzīmē „Bottomline” sniegums, tāpat arī viņu skaļo līdzjutēju spēcīgais atbalsts (78:81). Tie ir bijuši vieni no skaļākajiem un aktīvākajiem līdzjutējiem (bet pietiekami korekti un patīkami), pret ko mūsu komandai nācies spēlēt. Viena no interesantākajām sezonas spēlēm bija pret labi spēlējošo „Latvijas Gāzes” komandu (75:71), pēc kuras radās pārliecība, ka varam cīnīties par visaugstākajiem mērķiem jau šogad. Trešā vietā noteikti jāpiemin „Auteko”, kas priekš mums ir bijusi ļoti neērta komanda, galvenokārt viņu centra spēlētāju auguma pārsvara dēļ. Šīs ir 3 komandas, ko varētu izdalīt pozitīvā ziņā - bijis ļoti interesanti spēlēt pret viņiem.
No spēlētājiem noteikti jāatzīmē „Hot Kebab” (jeb „Ciemats Saliņas”) spēlētāja A.Blaubuka neticami lieliskais sniegums spēlē ar mums. Noteikti tas jāizceļ kā pārsteigums. Protams, esam nedaudz nobažījušies par kluba „Hot Kebab” nedienām - nokļūšanu pēdējā vietā čempionātā, jo tādu tradīcijām bagātu klubu nebūtu labi nolaist uz grunti. Tāpat gaidījām, ka „Varulat” būs daudz spēcīgāki, jo kādreiz jau esam ar viņiem tikušies.

Kura ir vislabākā sporta zāle, kurā DAL Jūsu komandai nācies spēlēt?

Jāuzslavē BK „Velvets” izvēlētā mājas spēļu zāle (Turības halle), kā arī var pieminēt Hanzas vidusskolu, kur tikāmies ar „Inchcape”. Protams, Latvijas Gāzes mājas spēļu vieta Vagonu ielā arī ir ļoti interesanta, taču zāles segums nav labi piemērots basketbolam. Ļoti neērta spēļu zāle likās komandai RPPV, kas spēlē Ziemeļvalstu ģimnāzijā (pirmkārt jau apgaismojuma dēļ). Bet, protams, priekš mums vislieliskākā zāle ir Pļavnieku ģimnāzijas sporta zāle, kur aizvadām savas mājas spēles un trenējamies divreiz nedēļā.

Ja arī vēlies pastāstīt par savu komandu, tad raksti mums dubultamatieruliga@inbox.lv.
Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2014./15. gada sezonas oktobra b.a.L.L. elites grupas labāko spēlētāju tika atzīts Ivars Ikstens no Kursa MRU/Mārupe komandas.
krown.lv