dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL jautā "Check.IT" atbild


Šajā nedēļā iztaujājām vēl vienu 3.līgas komandu „Check.IT”.

Check.IT.JPG

- Kas ir "Check.IT" komanda?


- DAL spēlējam jau 5.sezonu.Pirmās divas sezonas startējām zem nosaukuma "Daugavas Vanagi", bet pārējās sezonas esam "Check.IT" komanda. Komandas sastāvā praktiski visi spēlētāji ir savstarpēji pazīstami- draugi. Komandas tagadējais sponsors ir IT kompānija Check.IT (www.checkit.lv), kam sakām lielu paldies par atbalstu. Sastāvs no pirmsākumiem mainījies ir apmēram par 50 %.

- Droši vien pēc veiksmīgā sezonas sākuma ar pašreizējo situāciju tabulā neesat apmierināti. Kāpēc tomēr 1.apļa otrā puse Jūsu komandai bija tika neveiksmīga?


- Sezonas sākums mums tiešām bija veiksmīgs, bet ne pirmo gadu! Un arī turpinājums ne pirmo gadu ir neveiksmīgs. Bet tā vēl nebija bijis, kad zaudējam 9 spēles pēc kārtas. Neveiksmju sēriju izskaidroju ar komandas motivācijas trūkumu un arī nelielu psiholoģisko triecienu, jo ar katru nākamo zaudējumu mūsu domas bijā tādas, ka tik nezaudēt nākamo spēli un pārtraukt neveiksmju sēriju.

- Kāds ir mērķis sezonas atlikušajā daļā?

- Atlikušās sezonas mērķis ir cīnīties katrā nākamajā spēlē par uzvaru, jo tas ir nepieciešams mūsu pārliecībai, un gatavoties pārspēlēm. Nākotnes vārdā esam komandai piesaistījuši treneri.

- Vai Jūsuprāt kādam tomēr šosezon izdosies uzvarēt "Elsana Pirtnieks"?

- Šī komanda ir spēcīga un spēlē organizēti! Neviens necenšas viens pats kaut ko pierādīt. Paši esam tabulas lejas daļā, bet teikšu tā...nākamā savstarpējā spēle ir mūsu zālē -)

- Jūsu komanda DAL spēlē jau vairākas sezonas. Vai šo gadu laikā ar kādu no sāncenšiem ir izveidojušās principiālas attiecības basketbola laukumā?


- Principiālas attiecības nav izveidojušās ar nevienu no komandām mūsu līgā. Tās varētu būt ar komandu "Polārā Zvaigzne” no Pretendentu līgas, jo ar viņiem esam aizvadījuši neskaitāmas draudzības spēles un mūsu starpā ir draudzīgas attiecības!

- Kuras komandas pēc šosezon DAL 3.līgā ir pārsteigušas pozitīvi un kuras negatīvi?

- Kā to skatās... Sportiskā ziņā noteikti patīkami pārsteidz „Daniševska birojs” un „C4”. Pēc pirmā apļa arī patika komandas „Arheja GS” azarts. Nesportiskā ziņā nepatīkami pārsteidz dažu komandu augstprātība.    

­Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2007./08. gada 2.līgas uzvarētājiem kļuva komanda JZ motors.lv, 22 spēlēs viņi izcīnīja 20 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus.
krown.lv