dubultamatieru līga

Jaunumi

DAL jautā "Polārā Zvaigzne" atbild


Polara zvaigzne.JPG

- Sākumā tradicionālais iepazīšanās jautājums. Kas ir komanda "Polārā Zvaigzne"?

- „Polārā Zvaigzne” ir dažu domubiedru dibināta komanda, kuras mērķis bija (un ir joprojām) uzspēlēt basketbolu nedaudz nopietnākā līmenī kā pret draugiem svētdienu vakaros!

- Pagājušajā sezonā zem nosaukuma "MPS Logi" netikāt uz pārspēlēm, bet šogad komandas sniegums ir krietni uzlabojies. Kur meklējams iemesls?

- Pagājušā sezona daudziem no komandas spēlētājiem vispār bija pirmā nopietnā saskarsme ar vīriešu basketbolu un tiesnešiem. Ja neskaita Rihardu Behmani (kurš pie mums pārnāca no 2007. gada finālistiem „Ūpis”) pārējie bija spēlējuši tikai vidusskolu izlasēs vai jaunatnes līgās! Tāpēc uz lielām uzvarām nemaz necerējām. Sezonas vidū klāt pienāca Reinis Tralmaks, un komanda sāka rādīt pilnīgi citu spēli! Šosezon jau ir cits stāsts un citi pretinieki!

- Vai salīdzinājumā ar pagājušo sezonu Pretendentu līgā līmenis ir audzis vai krities?


-
Domāju, ka tik stipra Pretendentu līga kāda tā bija pagājušo sezonā, tā vēl ilgi nebūs. Mums nebija nekādu cerību spēlēs pret Carnikavu un Elsanu, Arhejai zaudējām pirmo spēli, bet otro nospēlējām neizšķirti. Un šogad šīs trīs komandas "valda" 3.līgā! Pretendentu līgā šogad ir trīs labas komandas: mēs, „Zaļā josta” un „Tīģeri”, tad seko vidusdaļas komandas, kas ir galvas tiesu vājākas, un tad ir astes gals.

- Kādi bija komandas mērķi pirms sezonas un kādi tagad neilgi pirms sezonas finiša?

- Redzot ar kādiem rezultātiem mūsu līgas komandas pārspēlēs apspēlēja 3.līgas komandas, nospraudām mērķi pirmais trijnieks. Šobrīd mērķis ir viens: tikt uz 3. līgu! Jo kā jau teicu savējiem: nebūs nekādas jēgas no uzvaras mūsu līgā, ja pēc tam pārspēlēs zaudēsim.

- Pavisam godīgi. Vai pašiem nav nedaudz garlaicīgi spēlēt, jo lielāko daļu pretinieku izdodas uzvarēt ar ļoti lielu punktu starpību?

- Nu situācija ir tāda kā ir. Un ar to ir jāsamierinās. Protams, ka zūd motivācija ja visu sezonu vidēji uzvari spēles ar +30! Tāpēc kā jau teicu mērķis ir tikai viens: 3.līga!

- Kuras komandas un kādā secībā sarindosies Pretendentu līgas noslēgumā labāko sešniekā?


- Pirmo vietu prognozēt ir ļoti gūti! Tāpēc teikšu tā: 1. Polārā Zvaigzne / Zaļā josta. 3. Tīģeri. 4. Aizkraukles Banka. 5. Ultra 6. Nordea BankaAtgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Ģirts Spēlmanis (Swedbank) 2010./11. gada sezonā sasniedza visas līgas rekordu realizēto soda metienu precizitātē (izmesti vismaz 60) - 92,3%!
krown.lv