dubultamatieru līga

DAL
2. līga
1. līga
Jaunumi

DAL jautā "Nordea Banka" atbild


Par sevi šoreiz pastāstīja Pretendentu līgas komanda „Nordea Banka”.

Nordea.JPG

- Kas ir "Nordea Banka" komanda un kas tajā spēlē?

- 2007. gada pavasarī radās ideja apvienot visus Nordea Bankas basketbola entuziastus vienā komandā. Tas arī izdevās. Iepriekšējā DAL sezonā komandā bija 100% bankas darbinieki. Tā kā mērķi un ambīcijas komandai auga, nākamajai sezonai tika meklēts komandas pastiprinājums ārpus bankas darbiniekiem. Patlaban komandas kodols sastāv no bankas darbiniekiem un dažiem viesspēlētājiem. Jau no pašiem pirmsākumiem komandai tika piesaistīts arī treneris.


- Šis ir Jūsu otrais gads līgā. Kā nokļuvāt pie mums?

- Paralēli komandas organizēšanai tika meklētas iespējas kaut kur uzspēlēt. Caur paziņu paziņām tika sadabūti līgas kontakti un pusgadu iepriekš komanda tika pieteikta dalībai DAL turnīrā. Sākotnēji DALā spēlēt nekādas lielās cerības nebija. Mums bija jāiestājas rindā, kurā pirms mums jau bija vairākas komandas. Mums paveicās. Tā nu tiek aizvadīta jau otrā sezona.


- Droši vien pagājušā sezona neizvērtās kā cerēts, bet šosezon sniegums ir krietni uzlabojies un esat tuvu iekļūšanai pārspēlēs. Kur slēpjas snieguma uzlabojuma atslēga?

- Iepriekšējās sezonas sākums bija smags. Toreizējā sastāvā kopā spēlējis neviens īsti nebija. Lai arī visi bijām kolēģi no vienas darba vides, bija nopietnas problēmas ar saspēlēšanos. Bija grūti pieslīpēties un saprast ko kurš var izdarīt laukumā. Mums daudz palīdzēja treneris. Ar viņa palīdzību komandā sākās mazs, bet tomērkaut kāds progress. Sezonas noslēgumā sapratām, ka ar to komandas resursu, kas bija, labai spēlei ir par maz. Tika uzsākta papildspēku meklēšana. Sākām nopietnāk gatavoties spēlēm, trenējāmies. Ar mums joprojām strādā treneris, kurš jau mūs ir iepazinis un zina ko katrs no komandas dalībniekiem var izdarīt.

- Vai ir liela atšķirība spēku samērā starp pagājušo gadu un šo sezonu?

- Šķiet, ka šosezon komandas ir ļoti līdzīgas, it sevišķi tās, kas atrodas tabulā pa vidu. Pārsteiguma momentu sagādāja "Tasmānijas tīģeri", kuri iepriekšējā sezonā bija turpat komandu rezultātu lejasdaļā kur mēs.

- Pret kuriem no pretiniekiem ir bijis tiešām patīkami spēlēt, jo pretinieku komandu spēlējusi korekti. Ja būtu "godīgas spēles" balva, tad kurai komandai to varētu atdot?

- Ir vairākas komandas, pret kurām ir bijis patīkami spēlēt. Viskorektāk spēlēja "Zaļā josta" - viņiem tad arī, lai tiek "godīgas spēles" balva !


- Kāds ir komandas mērķis atlikušajai sezonai?

-Komandas mērķis ir noturēties pirmajā sešiniekā. Mēs gribētu pacīnīties pret 3. līgas komandām, īpaši pret "Check.IT" !
Atgriezties pie sarakstaSlavas zāle - "Visas līgas

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

SPORT2000 Elites grupas finālā 2013./14. gada sezonā Rumba/LSPA divās spēlēs pārliecinoši pieveica Mārupe/SPORT2000 -100:67, 111:70.
krown.lv