dubultamatieru līga

3 punktu metieni

Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Kārlis Ozoliņš Lapenieki 20 80
2 Jānis Zicāns Lidojošais cirks 12 67
3 Aivars Birkovs Scafoteam 20 60
4 Elvijs Junde BK Upesciems 21 58
5 Mārtiņš Bērziņš BK Grifs AG/ LLA 14 48
6 Matīss Caune Karavīrs 17 46
7 Rafiks Misirovs Zaļā josta 13 41
8 Ivars Strēlis Lidojošais cirks 15 39
9 Artūrs Linde Latvenergo 21 38
10 Ģirts Lediņš Zaļā josta 15 37
11 Artis Vecumnieks Karavīrs 16 36
12 Agris Kazāks Karavīrs 9 35
13 Māris Kuņickis Latvenergo 19 35
14 Ēriks Kehris BK Upesciems 20 35
15 Mārtiņš Liepa BK Jūrmala 14 34
16 Jānis Saliņš Latvenergo 19 34
17 Jānis Zemels Anzāģe 6 33
18 Niks Gaigalietis exNexum 18 33
19 Reinis Zābers Digital Mind 21 33
20 Ints Ābele Anzāģe 21 32
21 Armands Ratnieks Lidojošais cirks 11 31
22 Jānis Osis Digital Mind 21 31
23 Intars Jansons Anzāģe 17 30
24 Krists Felš-Milbergs Anzāģe 12 27
25 Uldis Feldmanis BK Jūrmala 8 24
26 Rūdolfs Rutkovskis BK Grifs AG/ LLA 20 24
27 Edgars Kapustins Karavīrs 12 23
28 Gundars Siliņš BK Jūrmala 17 23
29 Kārlis Kijonoks BK Grifs AG/ LLA 17 21
30 Reinis Fabians exNexum 21 21
31 Kaspars Kasakovskis Zaļā josta 16 19
32 Kristaps Jauntēvs exNexum 22 19
33 Edgars Gusts BK Upesciems 12 18
34 Didzis Dāle Lapenieki 18 18
35 Artūrs Putniņš Zaļā josta 18 17
36 Guntis Banders Scafoteam 21 17
37 Ēriks Nelsons Lidojošais cirks 8 16
38 Jānis Viškurs Karavīrs 17 16
39 Jānis Silarājs Latvenergo 20 16
40 Juris Fjodorovs Lidojošais cirks 19 15
41 Agris Bileskalns Anzāģe 20 15
42 Bruno Kārlis Latvenergo 20 15
43 Edgars Bērziņš Latvenergo 20 15
44 Kristaps Bērziņš Anzāģe 11 14
45 Ingus Paegle BK Upesciems 15 14
46 Spartaks Gilucis BK Jūrmala 8 13
47 Reinis Mazurs Anzāģe 13 12
48 Māris Osipovs Anzāģe 14 12
49 Raimonds Zajacs Scafoteam 17 12
50 Reinis Ludiņš BK Upesciems 20 12
51 Artūrs Annuškāns BK Jūrmala 22 12
52 Otto Vītiņš BK Jūrmala 13 11
53 Armands Melngailis Scafoteam 16 11
54 Normunds Niedrītis Anzāģe 18 11
55 Toms Kubliņš Zaļā josta 19 11
56 Reinis Egle BK Upesciems 22 11
57 Ivars Budze BK Grifs AG/ LLA 11 10
58 Mārtiņš Lagzdiņš exNexum 15 10
59 Tomijs Jēkabsons BK Jūrmala 16 10
60 Reinis Polačenko Scafoteam 6 9
61 Pēteris Šķēls Zaļā josta 19 9
62 Artūrs Bārs Karavīrs 7 8
63 Sandris Sēja exNexum 11 8
64 Rihards Behmanis Zaļā josta 15 8
65 Kristians Šmits Lapenieki 21 8
66 Valts Straujais Scafoteam 17 7
67 Ingus Ameļins BK Grifs AG/ LLA 17 7
68 Gatis Levins Latvenergo 9 6
69 Nikolajs Mazurs Digital Mind 19 6
70 Juris Ročāns Digital Mind 4 5
71 Kārlis Birums Lidojošais cirks 6 5
72 Edvīns Viļkins Lapenieki 12 5
73 Renārs Penezis Scafoteam 13 5
74 Kristians Meliņš BK Grifs AG/ LLA 14 5
75 Aleksejs Romānovs Karavīrs 15 5
76 Artūrs Sproģis Zaļā josta 17 5
77 Reinis Baumanis Lidojošais cirks 7 4
78 Klāvs Bērziņš BK Grifs AG/ LLA 10 4
79 Reinis Znotiņš Lapenieki 12 4
80 Kaspars Ginters Scafoteam 12 4
81 Vasilijs Naumovs Latvenergo 15 4
82 Bruno Vāvere BK Upesciems 16 4
83 Krists Balga Lidojošais cirks 17 4
84 Kaspars Indruška Karavīrs 19 4
85 Haralds Lapiņš BK Jūrmala 22 4
86 Rūdolfs Melnis Anzāģe 7 3
87 Ģirts Strencis Lidojošais cirks 9 3
88 Mikus Frišfelds Lidojošais cirks 11 3
89 Artūrs Papāns Digital Mind 13 3
90 Jānis Strauts Lapenieki 16 3
91 Sandis Saulītis Lidojošais cirks 21 3
92 Mārtiņš Dombrovskis Lapenieki 2 2
93 Kristaps Purmalis exNexum 2 2
94 Jānis Utāns Lapenieki 5 2
95 Enrijs Velmunskis Anzāģe 5 2
96 Ainārs Balsers Anzāģe 5 2
97 Uģis Ludiņš BK Upesciems 9 2
98 Krists Patmalnieks BK Jūrmala 18 2
99 Imants Krūze exNexum 18 2
100 Rinalds Salmiņš BK Grifs AG/ LLA 18 2
101 Roberts Teteris Anzāģe 19 2
102 Rolands Serģis exNexum 19 2
103 Edijs Balga Lidojošais cirks 20 2
104 Aivis Kasparāns Latvenergo 20 2
105 Juris Juškāns Karavīrs 1 1
106 Mareks Mercs Scafoteam 1 1
107 Dāvis Salenieks BK Upesciems 1 1
108 Ģirts Puķe Lidojošais cirks 2 1
109 Edgars Smirnovs exNexum 3 1
110 Edgars Kāpostiņš BK Upesciems 3 1
111 Mikus Tīss Lapenieki 3 1
112 Mikus Cālītis Zaļā josta 5 1
113 Manfrēds Brods BK Upesciems 5 1
114 Kristaps Šaka Karavīrs 6 1
115 Edijs Veinbergs Anzāģe 6 1
116 Roberts Ruksis Lapenieki 9 1
117 Ulfs Mētriņš Lidojošais cirks 9 1
118 Tomijs Stašāns Digital Mind 10 1
119 Raimonds Meija Latvenergo 11 1
120 Jānis Muižnieks BK Grifs AG/ LLA 13 1
121 Guntis Strazdiņš Scafoteam 14 1
122 Jānis Verners BK Upesciems 15 1
123 Andris Melbārdis Anzāģe 15 1
124 Krišjānis Znotiņš Lapenieki 17 1
125 Dāvis Brizga Karavīrs 18 1
126 Dāvis Dobelis Lidojošais cirks 18 1
127 Aigars Vīksna exNexum 18 1
128 Ivars Stukāns BK Grifs AG/ LLA 19 1
129 Ēriks Eglītis exNexum 20 1
130 Pēteris Brutāns exNexum 20 1

Slavas zāle - "1. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2015./16. gada sezonas oktobra 1.līgas labākās spēlētājs tika atzīts Reinis Egle (BK Upesciems).
krown.lv