dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē

(vairāk par 9 spēlēm)

Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Jānis Zicāns Lidojošais cirks 12 32.00
2 Matīss Caune Karavīrs 17 26.00
3 Ģirts Lediņš Zaļā josta 15 22.87
4 Mārtiņš Bērziņš BK Grifs AG/ LLA 14 19.86
5 Haralds Lapiņš BK Jūrmala 22 19.50
6 Kārlis Ozoliņš Lapenieki 20 18.85
7 Aleks Ušackis Digital Mind 22 18.59
8 Aivars Birkovs Scafoteam 20 18.30
9 Reinis Egle BK Upesciems 22 17.86
10 Ivars Strēlis Lidojošais cirks 15 17.67
11 Rafiks Misirovs Zaļā josta 13 17.31
12 Mārtiņš Liepa BK Jūrmala 14 17.14
13 Kristians Šmits Lapenieki 21 16.76
14 Elvijs Junde BK Upesciems 21 16.52
15 Nikolajs Mazurs Digital Mind 19 16.00
16 Artis Vecumnieks Karavīrs 16 15.88
17 Armands Ratnieks Lidojošais cirks 11 15.36
18 Ēriks Eglītis exNexum 20 15.20
19 Armands Melngailis Scafoteam 16 15.13
20 Jānis Silarājs Latvenergo 20 14.70
21 Jānis Saliņš Latvenergo 19 14.68
22 Krists Felš-Milbergs Anzāģe 12 13.92
23 Artūrs Linde Latvenergo 21 13.76
24 Krišjānis Znotiņš Lapenieki 17 13.59
25 Agris Kazāks Karavīrs 9 13.56
26 Artūrs Papāns Digital Mind 13 13.23
27 Kaspars Kasakovskis Zaļā josta 16 13.06
28 Reinis Fabians exNexum 21 12.86
29 Aleksejs Romānovs Karavīrs 15 12.60
30 Artūrs Putniņš Zaļā josta 18 12.50
31 Ēriks Kehris BK Upesciems 20 12.45
32 Jānis Osis Digital Mind 21 12.43
33 Guntis Banders Scafoteam 21 12.19
34 Edgars Kapustins Karavīrs 12 12.17
35 Niks Gaigalietis exNexum 18 11.72
36 Ingus Paegle BK Upesciems 15 10.60
37 Andris Kozlovskis Zaļā josta 19 10.37
38 Renārs Penezis Scafoteam 13 10.31
39 Andris Melbārdis Anzāģe 15 9.93
40 Ivars Budze BK Grifs AG/ LLA 11 9.73
41 Edijs Reinis Digital Mind 21 9.52
42 Bruno Kārlis Latvenergo 20 9.50
43 Raimonds Meija Latvenergo 11 9.27
44 Edgars Gusts BK Upesciems 12 9.17
45 Gundars Siliņš BK Jūrmala 17 9.12
46 Kārlis Kijonoks BK Grifs AG/ LLA 17 9.00
47 Mārtiņš Lagzdiņš exNexum 15 9.00
48 Ints Ābele Anzāģe 21 8.90
49 Raimonds Zajacs Scafoteam 17 8.59
50 Reinis Znotiņš Lapenieki 12 8.58
51 Aivis Kasparāns Latvenergo 20 8.55
52 Mārtiņš Ivanovs Anzāģe 14 8.50
53 Reinis Zābers Digital Mind 21 8.38
54 Jānis Viškurs Karavīrs 17 8.12
55 Gatis Levins Latvenergo 9 8.00
56 Agris Bileskalns Anzāģe 20 7.90
57 Otto Vītiņš BK Jūrmala 13 7.85
58 Kristaps Bērziņš Anzāģe 11 7.82
59 Roberts Ruksis Lapenieki 9 7.78
60 Kaspars Indruška Karavīrs 19 7.53
61 Kristaps Jauntēvs exNexum 22 7.41
62 Intars Jansons Anzāģe 17 7.24
63 Rihards Behmanis Zaļā josta 15 7.13
64 Reinis Ludiņš BK Upesciems 20 7.00
65 Rūdolfs Rutkovskis BK Grifs AG/ LLA 20 6.90
66 Klāvs Bērziņš BK Grifs AG/ LLA 10 6.80
67 Reinis Mazurs Anzāģe 13 6.69
68 Uģis Začs BK Grifs AG/ LLA 21 6.48
69 Guntis Strazdiņš Scafoteam 14 6.43
70 Ingars Balodis BK Grifs AG/ LLA 12 6.42
71 Edgars Oliņš Scafoteam 18 6.33
72 Māris Kuņickis Latvenergo 19 6.26
73 Ulfs Mētriņš Lidojošais cirks 9 6.22
74 Didzis Dāle Lapenieki 18 5.78
75 Edijs Balga Lidojošais cirks 20 5.65
76 Oskars Garda BK Grifs AG/ LLA 14 5.57
77 Jānis Muižnieks BK Grifs AG/ LLA 13 5.00
78 Tomijs Jēkabsons BK Jūrmala 16 4.94
79 Pēteris Šķēls Zaļā josta 19 4.79
80 Artūrs Annuškāns BK Jūrmala 22 4.64
81 Edgars Zariņš exNexum 13 4.54
82 Ingus Ameļins BK Grifs AG/ LLA 17 4.47
83 Ģirts Strencis Lidojošais cirks 9 4.44
84 Pēteris Brutāns exNexum 20 4.40
85 Edgars Bērziņš Latvenergo 20 4.35
86 Dāvis Dobelis Lidojošais cirks 18 4.33
87 Māris Osipovs Anzāģe 14 4.29
88 Rinalds Salmiņš BK Grifs AG/ LLA 18 4.28
89 Juris Fjodorovs Lidojošais cirks 19 4.16
90 Sandris Sēja exNexum 11 4.09
91 Normunds Niedrītis Anzāģe 18 4.00
92 Kaspars Ginters Scafoteam 12 3.83
93 Dāvis Brizga Karavīrs 18 3.78
94 Toms Kubliņš Zaļā josta 19 3.74
95 Rolands Serģis exNexum 19 3.68
96 Edvīns Viļkins Lapenieki 12 3.58
97 Sandis Saulītis Lidojošais cirks 21 3.52
98 Valts Straujais Scafoteam 17 3.29
99 Artūrs Sproģis Zaļā josta 17 3.18
100 Krists Patmalnieks BK Jūrmala 18 3.17
101 Vasilijs Naumovs Latvenergo 15 3.13
102 Roberts Teteris Anzāģe 19 3.00
103 Andris Šveicers Lapenieki 12 3.00
104 Pauls Romans BK Upesciems 12 3.00
105 Tomijs Stašāns Digital Mind 10 2.80
106 Krists Balga Lidojošais cirks 17 2.41
107 Ivars Stukāns BK Grifs AG/ LLA 19 2.37
108 Toms Sūna BK Jūrmala 19 2.32
109 Mikus Frišfelds Lidojošais cirks 11 2.27
110 Kristians Meliņš BK Grifs AG/ LLA 14 2.07
111 Bruno Vāvere BK Upesciems 16 2.00
112 Uģis Ludiņš BK Upesciems 9 1.78
113 Jānis Strauts Lapenieki 16 1.69
114 Rūdolfs Krūmiņš BK Jūrmala 9 1.56
115 Imants Krūze exNexum 18 1.44
116 Jānis Verners BK Upesciems 15 1.40
117 Andis Hazelejs BK Jūrmala 12 1.17
118 Normunds Ošs Scafoteam 11 1.09
119 Andris Mančass BK Jūrmala 9 0.78
120 Aigars Vīksna exNexum 18 0.72
121 Kristiāns Sikora BK Jūrmala 15 0.67
122 Toms Ziemelis Latvenergo 9 0.56
123 Linards Pauliņš Digital Mind 9 0.56

(mazāk par 9 spēlēm)

1 Jānis Zemels Anzāģe 6 27.33
2 Uldis Feldmanis BK Jūrmala 8 25.38
3 Artūrs Jēkabsons Anzāģe 2 19.50
4 Ēriks Nelsons Lidojošais cirks 8 17.50
5 Ainārs Balsers Anzāģe 5 14.40
6 Juris Juškāns Karavīrs 1 14.00
7 Juris Ročāns Digital Mind 4 12.00
8 Spartaks Gilucis BK Jūrmala 8 11.75
9 Reinis Polačenko Scafoteam 6 11.50
10 Reinis Baumanis Lidojošais cirks 7 10.57
11 Kārlis Jaunzems BK Upesciems 4 10.00
12 Mikus Tīss Lapenieki 3 9.00
13 Rolands Kovalis Karavīrs 8 8.13
14 Didzis Lazdiņš BK Grifs AG/ LLA 4 8.00
15 Artūrs Bārs Karavīrs 7 7.86
16 Jānis Utāns Lapenieki 5 7.20
17 Kārlis Birums Lidojošais cirks 6 6.33
18 Jānis Meija Latvenergo 6 6.00
19 Mārtiņš Brēdiķis Karavīrs 4 6.00
20 Edijs Veinbergs Anzāģe 6 5.83
21 Lauris Piņķis BK Grifs AG/ LLA 4 5.75
22 Gatis Līcītis Digital Mind 2 5.50
23 Rūdolfs Melnis Anzāģe 7 5.00
24 Kristaps Purmalis exNexum 2 5.00
25 Mārtiņš Dombrovskis Lapenieki 2 5.00
26 Ģirts Puķe Lidojošais cirks 2 4.50
27 Edgars Kāpostiņš BK Upesciems 3 4.33
28 Kristaps Šaka Karavīrs 6 3.33
29 Manfrēds Brods BK Upesciems 5 3.20
30 Dāvis Salenieks BK Upesciems 1 3.00
31 Mareks Mercs Scafoteam 1 3.00
32 Enrijs Velmunskis Anzāģe 5 2.20
33 Mikus Cālītis Zaļā josta 5 1.80
34 Edgars Smirnovs exNexum 3 1.67
35 Armands Martinsons Anzāģe 3 1.67
36 Aleksandrs Čerņa Scafoteam 2 1.00
37 Mārtiņš Pūpols BK Grifs AG/ LLA 1 1.00
38 Mārcis Frišfelds Lidojošais cirks 6 0.83
39 Mārtiņš Zābers Digital Mind 5 0.60
40 Oskars Vāvere BK Upesciems 8 0.25
41 Elvijs Ermanovskis Karavīrs 1 0
42 Jānis Utināns Latvenergo 1 0
43 Normunds Skangalis exNexum 1 0

Slavas zāle - "1. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonā 1.līgā 5.vietā ierindojās komanda "Digital Mind" - bilance 13-1-8.
krown.lv