dubultamatieru līga

Punkti summā

Vārds Uzvārds Komanda Sp. P
1 Kārlis Priednieks VCG ekspertu grupa 22 428
2 Raimonds Elbakjans Rīgas brīvostas pārvalde 14 426
3 Edgars Indāns DzSK Lokomotīve 21 416
4 Elvijs Junde BK Upesciems 22 409
5 Reinis Egle BK Upesciems 20 408
6 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe + 35 20 388
7 Gundars Siliņš BK Jūrmala 22 380
8 Raimonds Vaikulis Rīgas brīvostas pārvalde 20 367
9 Andris Avots VCG ekspertu grupa 17 348
10 Sandis Ceplītis exNexum 19 346
11 Rolands Brenčs Rīgas brīvostas pārvalde 18 342
12 Kaspars Magurs DzSK Lokomotīve 19 337
13 Raivis Alksnis Krown 17 317
14 Kārlis Ozoliņš Lapenieki 22 317
15 Gustavs Balams Manaslecas.lv 19 302
16 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 20 302
17 Mārtiņš Zirnis wiseadvice.lv 21 301
18 Norts Ramšs exNexum 21 299
19 Gatis Gargažins BK Upesciems 18 293
20 Jānis Saliņš Latvenergo 20 290
21 Jānis Zicāns Lapenieki 12 284
22 Uģis Kreicšteins Krown 21 277
23 Jānis Silarājs Latvenergo 22 271
24 Ēriks Eglītis exNexum 21 266
25 Ivo Pūce Krown 17 259
26 Toms Vilks wiseadvice.lv 19 256
27 Roberts Paožolis DzSK Lokomotīve 19 248
28 Raitis Liepa BK Jūrmala 19 239
29 Mārtiņš Orinskis Kursa MRU/Mārupe + 35 21 237
30 Artis Lunts wiseadvice.lv 20 222
31 Elvis Muste Rīgas brīvostas pārvalde 16 219
32 Edijs Reinis Manaslecas.lv 16 216
33 Kristaps Balcers wiseadvice.lv 21 216
34 Aldis Beitiņš Krown 21 213
35 Ēriks Kehris BK Upesciems 21 211
36 Mārtiņš Liepa BK Jūrmala 11 202
37 Kārlis Zeiberts wiseadvice.lv 18 198
38 Edgars Gusts BK Upesciems 19 195
39 Aigars Strēlis Lapenieki 15 194
40 Jānis Rudzītis DzSK Lokomotīve 19 194
41 Haralds Lapiņš BK Jūrmala 13 192
42 Jānis Ramšs exNexum 11 184
43 Tomass Vegners BK Jūrmala 15 182
44 Kārlis Jaunzems BK Upesciems 15 177
45 Ilmārs Bergmanis Krown 8 174
46 Reinis Zābers Manaslecas.lv 19 171
47 Artūrs Upatnieks Lapenieki 15 170
48 Mārtiņš Bērziņš Latvenergo 10 169
49 Viesturs Vilkaušs Latvenergo 16 169
50 Jānis Dombrovskis DzSK Lokomotīve 20 167
51 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe + 35 13 159
52 Jānis Osis Manaslecas.lv 16 146
53 Gatis Levins Latvenergo 19 144
54 Artūrs Linde Latvenergo 14 136
55 Armīns Graudiņš Manaslecas.lv 13 134
56 Jānis Baumerts Krown 22 134
57 Ojārs Ilješāns VCG ekspertu grupa 8 133
58 Aivis Kasparāns Latvenergo 21 130
59 Jorens Duļevskis Manaslecas.lv 13 123
60 Sandis Balodis wiseadvice.lv 15 123
61 Ivars Seikovskis Lapenieki 18 122
62 Kristians Kārkliņš Manaslecas.lv 7 121
63 Pēteris Brutāns exNexum 19 119
64 Artūrs Annuškāns BK Jūrmala 19 118
65 Mārtiņš Striks Lapenieki 9 115
66 Kaspars Reinkops Krown 17 115
67 Reinis Helmanis Kursa MRU/Mārupe + 35 22 111
68 Mārtiņš Lagzdiņš exNexum 16 108
69 Gatis Rombergs Kursa MRU/Mārupe + 35 7 107
70 Rolands Brants Rīgas brīvostas pārvalde 16 105
71 Ivo Vambuts VCG ekspertu grupa 11 104
72 Jānis Bisenieks Manaslecas.lv 14 104
73 Pēteris Strautmanis VCG ekspertu grupa 19 103
74 Nikolajs Mazurs Manaslecas.lv 6 101
75 Mārcis Bergmanis wiseadvice.lv 21 101
76 Uldis Kleinbergs DzSK Lokomotīve 22 99
77 Armands Grēvels Kursa MRU/Mārupe + 35 15 98
78 Toms Austrums VCG ekspertu grupa 15 98
79 Edgars Kļava Krown 18 98
80 Māris Bērziņš Kursa MRU/Mārupe + 35 16 96
81 Jānis Strauts Lapenieki 20 96
82 Tomijs Jēkabsons BK Jūrmala 16 94
83 Rūdolfs Rutkovskis exNexum 20 93
84 Reinis Znotiņš Lapenieki 11 90
85 Mārtiņš Bremze DzSK Lokomotīve 6 84
86 Bruno Kārlis Latvenergo 9 84
87 Lauris Jākobsons Kursa MRU/Mārupe + 35 20 81
88 Egons Baumanis VCG ekspertu grupa 8 76
89 Dāvids Kuncēvičs BK Jūrmala 10 73
90 Uldis Muižnieks Kursa MRU/Mārupe + 35 5 72
91 Oskars Rusmanis Rīgas brīvostas pārvalde 4 71
92 Krišjānis Znotiņš Lapenieki 9 70
93 Krists Patmalnieks BK Jūrmala 19 69
94 Ģirts Lazdāns Manaslecas.lv 3 67
95 Rodžers Miķelsons VCG ekspertu grupa 20 67
96 Aigars Vīksna exNexum 19 65
97 Edijs Balga Latvenergo 17 60
98 Jānis Kļaviņš VCG ekspertu grupa 21 58
99 Kaspars Buls Krown 3 54
100 Mārtiņš Dombrovskis Lapenieki 4 53
101 Vasilijs Naumovs Latvenergo 15 53
102 Ģirts Ezers VCG ekspertu grupa 14 51
103 Jānis Baumeisters Kursa MRU/Mārupe + 35 5 48
104 Edgars Beļickis BK Jūrmala 10 48
105 Uģis Ludiņš BK Upesciems 13 48
106 Māris Laicons wiseadvice.lv 20 47
107 Mikus Tīss Lapenieki 5 45
108 Jānis Verners BK Upesciems 15 45
109 Edgars Bērziņš Latvenergo 19 45
110 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe + 35 18 38
111 Kaspars Budzila VCG ekspertu grupa 6 36
112 Viktors Kulačkovskis Krown 7 36
113 Edvīns Jaudzems Manaslecas.lv 13 36
114 Edvīns Miezers Krown 14 36
115 Mārtiņš Grundmanis wiseadvice.lv 16 36
116 Kristians Meliņš Kursa MRU/Mārupe + 35 20 36
117 Māris Kuņickis Latvenergo 8 35
118 Rūdolfs Cīrulis DzSK Lokomotīve 12 35
119 Edijs Viļumsons Manaslecas.lv 4 34
120 Edgars Krūmiņš Kursa MRU/Mārupe + 35 4 31
121 Helmuts Lejnieks Lapenieki 8 31
122 Rolands Serģis exNexum 10 30
123 Edgars Smirnovs exNexum 11 30
124 Dainis Čapkovskis Krown 12 30
125 Janis Pallo DzSK Lokomotīve 18 30
126 Aivars Dobris exNexum 5 29
127 Justs Patmalnieks BK Jūrmala 12 29
128 Kaspars Broks Rīgas brīvostas pārvalde 9 28
129 Guntis Lukševics Krown 5 26
130 Ivars Strēlis Lapenieki 5 25
131 Reinis Rozenblats wiseadvice.lv 21 25
132 Aleksejs Romanovs Kursa MRU/Mārupe + 35 2 24
133 Pauls Romans BK Upesciems 13 24
134 Māris Ozoliņš Krown 8 22
135 Gints Niedra Rīgas brīvostas pārvalde 12 21
136 Normunds Feierbergs Krown 1 19
137 Rūdolfs Krūmiņš BK Jūrmala 6 18
138 Toms Sūna BK Jūrmala 12 18
139 Mārcis Broks VCG ekspertu grupa 3 17
140 Edgars Kāpostiņš BK Upesciems 9 17
141 Edgars Grieznis VCG ekspertu grupa 3 15
142 Andris Bērziņš Rīgas brīvostas pārvalde 4 15
143 Juris Ročāns Manaslecas.lv 3 14
144 Kaspars Alksnis Rīgas brīvostas pārvalde 8 14
145 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 9 11
146 Māris Mētra VCG ekspertu grupa 4 10
147 Dāvis Salenieks BK Upesciems 1 8
148 Kristiāns Sikora BK Jūrmala 8 8
149 Raivis Trenko wiseadvice.lv 12 8
150 Mārcis Pallo DzSK Lokomotīve 12 8
151 Kaspars Andersons DzSK Lokomotīve 15 8
152 Mārtiņš Grasmanis Kursa MRU/Mārupe + 35 2 7
153 Kristians Šmits Lapenieki 2 7
154 Mārtiņš Škapars Rīgas brīvostas pārvalde 6 7
155 Kārlis Putriņš Latvenergo 10 7
156 Ervīns Pelsis DzSK Lokomotīve 2 6
157 Mārtiņš Liepiņš Rīgas brīvostas pārvalde 12 6
158 Oskars Balodis Krown 2 4
159 Reimo Jēkabsons BK Jūrmala 2 4
160 Gatis Šliters Kursa MRU/Mārupe + 35 7 4
161 Artūrs Rinkmanis Rīgas brīvostas pārvalde 9 4
162 Arvis Budrevičs Manaslecas.lv 5 3
163 Niklass Bīriņš BK Upesciems 1 2
164 Jānis Šiliņš Rīgas brīvostas pārvalde 1 2
165 Kristaps Jauntēvs exNexum 2 2
166 Kārlis Dreimanis DzSK Lokomotīve 1 0
167 Bruno Vāvere BK Upesciems 2 0
168 Andis Pumpurs Krown 3 0
169 Imants Krūze* exNexum 3 0

Slavas zāle - "1. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2013./14. gada 1.līgas 3.vietas ieguvējiem kļuva komanda "Zaļā josta" (sezonas bilance 15-2-5).
krown.lv