dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē

(vairāk par 6 spēlēm)


Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Raimonds Elbakjans Rīgas brīvostas pārvalde 14 30.43
2 Jānis Zicāns Lapenieki 12 23.67
3 Ilmārs Bergmanis Krown 8 21.75
4 Andris Avots VCG ekspertu grupa 17 20.47
5 Reinis Egle BK Upesciems 20 20.40
6 Edgars Indāns DzSK Lokomotīve 21 19.81
7 Kārlis Priednieks VCG ekspertu grupa 22 19.45
8 Normunds Ņedaškovskis Kursa MRU/Mārupe + 35 20 19.40
9 Rolands Brenčs Rīgas brīvostas pārvalde 18 19.00
10 Raivis Alksnis Krown 17 18.65
11 Elvijs Junde BK Upesciems 22 18.59
12 Mārtiņš Liepa BK Jūrmala 11 18.36
13 Raimonds Vaikulis Rīgas brīvostas pārvalde 20 18.35
14 Sandis Ceplītis exNexum 19 18.21
15 Kaspars Magurs DzSK Lokomotīve 19 17.74
16 Kristians Kārkliņš Manaslecas.lv 7 17.29
17 Gundars Siliņš BK Jūrmala 22 17.27
18 Mārtiņš Bērziņš Latvenergo 10 16.90
19 Nikolajs Mazurs Manaslecas.lv 6 16.83
20 Jānis Ramšs exNexum 11 16.73
21 Ojārs Ilješāns VCG ekspertu grupa 8 16.63
22 Gatis Gargažins BK Upesciems 18 16.28
23 Gustavs Balams Manaslecas.lv 19 15.89
24 Gatis Rombergs Kursa MRU/Mārupe + 35 7 15.29
25 Ivo Pūce Krown 17 15.24
26 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 20 15.10
27 Haralds Lapiņš BK Jūrmala 13 14.77
28 Jānis Saliņš Latvenergo 20 14.50
29 Kārlis Ozoliņš Lapenieki 22 14.41
30 Mārtiņš Zirnis wiseadvice.lv 21 14.33
31 Norts Ramšs exNexum 21 14.24
32 Mārtiņš Bremze DzSK Lokomotīve 6 14.00
33 Elvis Muste Rīgas brīvostas pārvalde 16 13.69
34 Edijs Reinis Manaslecas.lv 16 13.50
35 Toms Vilks wiseadvice.lv 19 13.47
36 Uģis Kreicšteins Krown 21 13.19
37 Roberts Paožolis DzSK Lokomotīve 19 13.05
38 Aigars Strēlis Lapenieki 15 12.93
39 Mārtiņš Striks Lapenieki 9 12.78
40 Ēriks Eglītis exNexum 21 12.67
41 Raitis Liepa BK Jūrmala 19 12.58
42 Jānis Silarājs Latvenergo 22 12.32
43 Uldis Rutkovskis Kursa MRU/Mārupe + 35 13 12.23
44 Tomass Vegners BK Jūrmala 15 12.13
45 Kārlis Jaunzems BK Upesciems 15 11.80
46 Artūrs Upatnieks Lapenieki 15 11.33
47 Mārtiņš Orinskis Kursa MRU/Mārupe + 35 21 11.29
48 Artis Lunts wiseadvice.lv 20 11.10
49 Kārlis Zeiberts wiseadvice.lv 18 11.00
50 Viesturs Vilkaušs Latvenergo 16 10.56
51 Armīns Graudiņš Manaslecas.lv 13 10.31
52 Kristaps Balcers wiseadvice.lv 21 10.29
53 Edgars Gusts BK Upesciems 19 10.26
54 Jānis Rudzītis DzSK Lokomotīve 19 10.21
55 Aldis Beitiņš Krown 21 10.14
56 Ēriks Kehris BK Upesciems 21 10.05
57 Artūrs Linde Latvenergo 14 9.71
58 Egons Baumanis VCG ekspertu grupa 8 9.50
59 Jorens Duļevskis Manaslecas.lv 13 9.46
60 Ivo Vambuts VCG ekspertu grupa 11 9.45
61 Bruno Kārlis Latvenergo 9 9.33
62 Jānis Osis Manaslecas.lv 16 9.13
63 Reinis Zābers Manaslecas.lv 19 9.00
64 Jānis Dombrovskis DzSK Lokomotīve 20 8.35
65 Sandis Balodis wiseadvice.lv 15 8.20
66 Reinis Znotiņš Lapenieki 11 8.18
67 Krišjānis Znotiņš Lapenieki 9 7.78
68 Gatis Levins Latvenergo 19 7.58
69 Jānis Bisenieks Manaslecas.lv 14 7.43
70 Dāvids Kuncēvičs BK Jūrmala 10 7.30
71 Ivars Seikovskis Lapenieki 18 6.78
72 Kaspars Reinkops Krown 17 6.76
73 Mārtiņš Lagzdiņš exNexum 16 6.75
74 Rolands Brants Rīgas brīvostas pārvalde 16 6.56
75 Armands Grēvels Kursa MRU/Mārupe + 35 15 6.53
76 Toms Austrums VCG ekspertu grupa 15 6.53
77 Pēteris Brutāns exNexum 19 6.26
78 Artūrs Annuškāns BK Jūrmala 19 6.21
79 Aivis Kasparāns Latvenergo 21 6.19
80 Jānis Baumerts Krown 22 6.09
81 Māris Bērziņš Kursa MRU/Mārupe + 35 16 6.00
82 Kaspars Budzila VCG ekspertu grupa 6 6.00
83 Tomijs Jēkabsons BK Jūrmala 16 5.88
84 Edgars Kļava Krown 18 5.44
85 Pēteris Strautmanis VCG ekspertu grupa 19 5.42
86 Viktors Kulačkovskis Krown 7 5.14
87 Reinis Helmanis Kursa MRU/Mārupe + 35 22 5.05
88 Mārcis Bergmanis wiseadvice.lv 21 4.81
89 Jānis Strauts Lapenieki 20 4.80
90 Edgars Beļickis BK Jūrmala 10 4.80
91 Rūdolfs Rutkovskis exNexum 20 4.65
92 Uldis Kleinbergs DzSK Lokomotīve 22 4.50
93 Māris Kuņickis Latvenergo 8 4.38
94 Lauris Jākobsons Kursa MRU/Mārupe + 35 20 4.05
95 Helmuts Lejnieks Lapenieki 8 3.88
96 Uģis Ludiņš BK Upesciems 13 3.69
97 Ģirts Ezers VCG ekspertu grupa 14 3.64
98 Krists Patmalnieks BK Jūrmala 19 3.63
99 Edijs Balga Latvenergo 17 3.53
100 Vasilijs Naumovs Latvenergo 15 3.53
101 Aigars Vīksna exNexum 19 3.42
102 Rodžers Miķelsons VCG ekspertu grupa 20 3.35
103 Kaspars Broks Rīgas brīvostas pārvalde 9 3.11
104 Jānis Verners BK Upesciems 15 3.00
105 Rolands Serģis exNexum 10 3.00
106 Rūdolfs Krūmiņš BK Jūrmala 6 3.00
107 Rūdolfs Cīrulis DzSK Lokomotīve 12 2.92
108 Edvīns Jaudzems Manaslecas.lv 13 2.77
109 Jānis Kļaviņš VCG ekspertu grupa 21 2.76
110 Māris Ozoliņš Krown 8 2.75
111 Edgars Smirnovs exNexum 11 2.73
112 Edvīns Miezers Krown 14 2.57
113 Dainis Čapkovskis Krown 12 2.50
114 Justs Patmalnieks BK Jūrmala 12 2.42
115 Edgars Bērziņš Latvenergo 19 2.37
116 Māris Laicons wiseadvice.lv 20 2.35
117 Mārtiņš Grundmanis wiseadvice.lv 16 2.25
118 Jānis Banders Kursa MRU/Mārupe + 35 18 2.11
119 Edgars Kāpostiņš BK Upesciems 9 1.89
120 Pauls Romans BK Upesciems 13 1.85
121 Kristians Meliņš Kursa MRU/Mārupe + 35 20 1.80
122 Gints Niedra Rīgas brīvostas pārvalde 12 1.75
123 Kaspars Alksnis Rīgas brīvostas pārvalde 8 1.75
124 Janis Pallo DzSK Lokomotīve 18 1.67
125 Toms Sūna BK Jūrmala 12 1.50
126 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 9 1.22
127 Reinis Rozenblats wiseadvice.lv 21 1.19
128 Mārtiņš Škapars Rīgas brīvostas pārvalde 6 1.17
129 Kristiāns Sikora BK Jūrmala 8 1.00
130 Kārlis Putriņš Latvenergo 10 0.70
131 Mārcis Pallo DzSK Lokomotīve 12 0.67
132 Raivis Trenko wiseadvice.lv 12 0.67
133 Gatis Šliters Kursa MRU/Mārupe + 35 7 0.57
134 Kaspars Andersons DzSK Lokomotīve 15 0.53
135 Mārtiņš Liepiņš Rīgas brīvostas pārvalde 12 0.50
136 Artūrs Rinkmanis Rīgas brīvostas pārvalde 9 0.44

(mazāk par 6 spēlēm)

1 Ģirts Lazdāns Manaslecas.lv 3 22.33
2 Normunds Feierbergs Krown 1 19.00
3 Kaspars Buls Krown 3 18.00
4 Oskars Rusmanis Rīgas brīvostas pārvalde 4 17.75
5 Uldis Muižnieks Kursa MRU/Mārupe + 35 5 14.40
6 Mārtiņš Dombrovskis Lapenieki 4 13.25
7 Aleksejs Romanovs Kursa MRU/Mārupe + 35 2 12.00
8 Jānis Baumeisters Kursa MRU/Mārupe + 35 5 9.60
9 Mikus Tīss Lapenieki 5 9.00
10 Edijs Viļumsons Manaslecas.lv 4 8.50
11 Dāvis Salenieks BK Upesciems 1 8.00
12 Edgars Krūmiņš Kursa MRU/Mārupe + 35 4 7.75
13 Aivars Dobris exNexum 5 5.80
14 Mārcis Broks VCG ekspertu grupa 3 5.67
15 Guntis Lukševics Krown 5 5.20
16 Ivars Strēlis Lapenieki 5 5.00
17 Edgars Grieznis VCG ekspertu grupa 3 5.00
18 Juris Ročāns Manaslecas.lv 3 4.67
19 Andris Bērziņš Rīgas brīvostas pārvalde 4 3.75
20 Kristians Šmits Lapenieki 2 3.50
21 Mārtiņš Grasmanis Kursa MRU/Mārupe + 35 2 3.50
22 Ervīns Pelsis DzSK Lokomotīve 2 3.00
23 Māris Mētra VCG ekspertu grupa 4 2.50
24 Reimo Jēkabsons BK Jūrmala 2 2.00
25 Oskars Balodis Krown 2 2.00
26 Niklass Bīriņš BK Upesciems 1 2.00
27 Jānis Šiliņš Rīgas brīvostas pārvalde 1 2.00
28 Kristaps Jauntēvs exNexum 2 1.00
29 Arvis Budrevičs Manaslecas.lv 5 0.60
30 Andis Pumpurs Krown 3 0
31 Imants Krūze* exNexum 3 0
32 Bruno Vāvere BK Upesciems 2 0
33 Kārlis Dreimanis DzSK Lokomotīve 1 0

Slavas zāle - "1. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2014./15. gada sezonas 1.līgas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Jānis Zicāns no "Lidojošā cirka". 19 spēlēs viņš realizēja 106 tālmetienus.
krown.lv