Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2009-11-09 21:00:00
    exNexum
    Rezervisti (punkti)5
    15Rolands Serģis5

Pirmais puslaiks tika nospēlēts daudz maz līdzīgi - tikai -5, 26:31, kas varēja dot cerības otrajā puslaikā. Taču otrajā puslaikā pilnībā izpaudās Bottomline dominance, brīvu metienu kļuva arvien mazāk, bet pretinieks veiksmīgi izmantoja savas iespējas uzbrukumā, tai skaitā arī auguma pārsvaru. Vairākās epizodēs uzbrukumā pietrūka aukstasinības, kā arī soda metienu procents varēja būt labāks. Bet spēles galaiznākumu tas nemainītu, tikai galarezultātu. Bottomline šajā konkrētajā spēlē bija labāki un uzvarēja pelnīti.