18:14, 9:31, 12:19, 15:16
    Swedbank
    Rezervisti (punkti)6
    8Jevgenijs Ivanovs6

Spēles sākumu, lai arī ierodoties uz spēli tikai 7 vīru sastāvā, mājnieki uzsāka labi sparīgi, uzvarot 1.cet ar rez (14:18 Tele2 labā). Otrā cet SWB komanda pārņēma iniciatīvu un realizējot tālmetienu plus aizskrienot vairākos ātrajos uzbukumos pakāpeniski palielināja savu pārsvaru. Tai pašā laikā mājnieki nekā nespēja atrast pieeju viesu grozam iemtot tikai 9p 10 minūtēs. Rez puslaikā jau +18 viesu komandas labā. Puslaikā Tele2 koamandai pievienojās viens no tās līderiem Grafs, kas ieradās tikai uz spēles otro pusi, bet pamanījās gūt 11p. Arī 3.cet Tele2 spēja gūt tikai 12p desmit min, kas lika domāt, ka spēles iznākumu mājniekiem diez vai izdosies mainīt. (Rez pēc nospēlētām trīs ceturdaļām 64-39 SWB komandas labā). Pēdējā ceturdaļa bija jau formalitāšu nokārtošana, kur līdzīgā cīņā vēl +1 viesiem. Spēles iznākums 80-54 SWB komandas labā. Rezultatīvākie viesiem M.Vārna 28p (7realizēti tālmetieni), mājniekiem A.Pūciņš ar 13p (trīs realizēti tālmetieni). Jāatzīmē gan, ka Tele2 mājas zāle ir zināms nezināmais, jo grozi ir atšķirīgi, kur viens ir ievērojami zemāks par pieaugušo basketbolā noteiktajiem standartiem. Un ir nepieciešams zināms laiks, lai pierastu pie šā faktora. Rez pa ceturdaļām SWB-Tele2 (14-18); (31-9); (19-12); (16-15)

Slavas zāle - "1. līga"

Par 2013./14. gada 1.līgas 3.vietas ieguvējiem kļuva komanda "Zaļā josta" (sezonas bilance 15-2-5).