65:64
Tele2

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2010-02-08 21:00:00
    exNexum
    Ļoti grūta spēle, kurā uzvarētājs izšķīrās pēdējā minūtē. Pēc varākām Nexum/Danone neveiksmju sērijām uzbrukumā, sekoja Tele2 izrāviens - no 13:8 8.minūtē uz 13:16 12.minūtē. Pie 26:31 18.minūtē atkal sekoja Tele2 izrāviens, un jau 26:38 21.minūtē. Nomainot aizsardzības sistēmu, izdevās pamazām sadeldēt rezultāta pārsvaru. Ļoti svarīgs spēles pavērsiens bija tas, ka pie 55:58 Tele2 labā, 3 minūtes pirms spēles beigām, tika piespriesta nesportiskā piezīme, taču Tele2 spēlētājs neiemeta abus sodus, un arī sekojošais uzbrukums bija neprecīzs, tādējādi neļaujot Tele2 nodrošināt izšķirošo pārsvaru. Priekšpēdējā spēles minūtē vēl Tele2 pārsvars, 58:62, taču Nexum/Danone ar 5 pēc kārtas gūtiem punktiem jau vadībā 63:62. Atkal 2 punktus gūst Tele2, 63:64, bet 14 sekundes pirms beigām ātrajā uzbrukumā izdodas izspēlēt uz brīvu spēlētāju zem groza, kurš ir precīzs - 65:64. Atbildes uzbrukumā Tele2 izmet gan tālmetienu, gan izcīna rebaundu, arī met atkārtoti pa grozu, bet šis metiens nav precīzs, un Nexum/Danone uzvara ar visminimālāko iespējamo pārsvaru. Jau kuro reizi Raitis Eida ir guvis nenormāli lielu punktu skaitu.

Slavas zāle - "1. līga"

BK "Jungent/LofbergsLila" (8-2-12) savā debijas sezonā 201./12. gadā 1.līgā izcīnīja 6.vietu divpadsmit komandu konkurencē.