58Arnis Matvejs0
    10Andris Citavičs0
    13Uģis Kego0

11:18, 15:6, 6:19, 11:10
    Lai gan ekspertiem šī bija jau ceturtā uzvara pēc kārtas, īpaša prieka par sasniegto nav, jo spēles kvalitāte jau kārtējo reizi bija zem katras kritikas. Soda metienu attiecība 2/17 vispār nav apspriežama. Un tikai pateicoties spēka uzbrucējam, Ivo Vambutam, 2. puslaikā eksperti spēja nosvērt uzvaras kausus savā labā. Ja līdz 38. minūtei viss ritēja pēc VCG iecerētā (48:34), tad pēdējās divās minūtēs paviršības laukumā un totāla impotence no soda metienu līnijas ļāva DSV komandai gūt deviņus bezatbildes punktus, tādejādi atjaunojot intrigu par pāra uzvarētāju. Lai vai kā viss izšķirsies atbildes spēlē, kas solās būt patiesi intriģējoša.

Slavas zāle - "1. līga"

BA Turība ir vienīgā DAL komanda, kura 1.līgā uzvarējusi 2 reizes - 2006. un 2011. gadā