54:43
DSV

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2010-04-20 21:15:00
    PTA
    Izvirzījušies vadībā ar rezultātu 17:5 pēc 1. ceturtdaļas, eksperti tā arī ne reizi neļāva viesiem sajust kaut niecīgāko cerību stariņu uzvarai divu spēļu summā. Tuvāk par divpadsmit punktiem DSV izdevās pietuvoties tikai mača pēdējā minūtē, kad viesi spēja panākt mīnus 11 Lai gan arī šo spēli nevarētu nosaukt par pārāk izdevušos, jāatzīmē, ka aizsardzība ekspertiem noteikti bija līmenī un nākamgad, liekot pamatu uz šo komponentu, noteikti cīnīsimies par iekļūšanu otrajā līgā! Paldies visiem spēlētājiem, kā arī oponentiem! Lai jauka vasara!

Slavas zāle - "1. līga"

BA Turība ir vienīgā DAL komanda, kura 1.līgā uzvarējusi 2 reizes - 2006. un 2011. gadā