13:10, 16:16, 13:25, 22:24
Tele2

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2010-10-04 21:00:00
    exNexum
    Jaunu sezonu komanda iesāk ar jauniem spēlētājiem un citu galveno treneri. Parādās dažas problēmas, ar ko būs jātiek galā sezonas laikā. Nesen notikušas traumas dēļ pagaidām nespēlē pagājušās sezonas 1.līgas TOP punktu meistars Raitis Eida. Pēc puslaika NexumDanone bija vadībā ar 29:26, taču trešā ceturtdaļa tika ļoti pārliecinoši zaudēta, rezultātā Tele2 pavērās labas šanses uz uzvaru, ko viņi arī veiksmīgi izdarīja. Pretiniekiem ļoti labi nospēlēja #77 Celmiņš, kas veiksmīgi vadīja savas komandas spēli.