0Dainis Ulāns22/0 3
    8Guntars Miķelsons0
    8Kristaps Žvīgulis01

exNexum
    Šoreiz dažādu iemeslu dēļ spēli bija jāaizvada bez pirmo piecu spēļu galvenajiem punktu gūšanas līderiem Svena Niedrīša un Raita Eidas. Viss izšķīrās 4.ceturtdaļā, kas tika uzvarēta ar 17:2, pateicoties milzīgai spēlētāju atdevei aizsardzībā. Pēdējās ceturtdaļas sākuma minūtes līdzīgas 2:2 (41:43), un tad pēdējās 5 spēles minūtes tika uzvarētas ar 15:0, un no šiem 15 punktiem 11 ir guvis Ēriks Eglītis. Jāatzīmē netradicionāls trenera piegājiens aizvadīt pēdējo ceturtdaļu ar visiem trijiem centra spēlētājiem vienlaicīgi laukumā.

Slavas zāle - "1. līga"

Par 2013./14. gada 1.līgas labāko soda metienu izpildītāju kļuva Jānis Silarājs (Latvenergo) - 79,4% (68/54).