16:18, 5:14, 27:4, 18:24
BK Salaspils

Praktiskās estētikas skola, Saharova 35 2011-02-14 21:00:00
    exNexum
    Tāpat kā iepriekšējās nedēļas spēli, Nexum/Danone uz spēli iznāca bez rezultatīvā saspēles vadītāja Svena Niedrīša, kurš šonedēļ vēl atrodas rehabilitācijas procesā pēc traumas. Līdz ar to skaidrs, ka galvenie spēles plāni tika saistīti ar Raita Eidas snaipera īpašībām. Pašā spēles sākumā viss notika veiksmīgi, bija precīzi 2 no 3 tālmetieniem, taču vienā no spēles epizodēm ātrajā uzbrukumā, pēc sadursmes ar pretinieku, jau spēles 7.minūtē Raitis gūst traumu, kas liedza turpināt spēli (pie rezultāta 14:10). Protams, tiesnešu kompetencē, vai bija/nebija tur piezīme, taču šajā momentā tādu kā provokāciju veica kāds pretinieku (?) līdzjutējs, kas bija izvietojies praktiski uz paša mājinieku komandas soliņa, skaļi priecājoties par šo atgadījumu un izsakot piezīmes bišķi nokaitināja mājinieku komandas personālu. Tātad - pēc šī starpgadījuma mājinieku komandas menedžeris un rezervisti kopīgiem spēkiem pamēģināja veikt šīs personas un viņa mantu deportāciju no sava rezervistu soliņa uz tribīnēm, un pēc tiesnešu iejaukšanās un spēles apstādināšanas tiešām izdevās pierunāt karstasinīgo līdzjutēju pārvietoties uz skatītājiem paredzētajām vietām. Tiesa gan, 3.ceturtdaļā, pēc spēles sekretariāta darba traucēšanas, tiesneši nolemj šo līdzjutēju vispār izraidīt no halles. Tāpat iespējams, ka tas nemaz nebija Salaspils līdzjutējs, bet kāda persona ar vienkārši neadekvātas uzvedības problēmām. Paliekot bez sava līdera, mājas komandas spēlētāji uz 12 minūtēm tā kā apjuka, un puslaiks ļoti nelabvēlīgs 21:32. 2.ceturtdaļā gūti vien 5 punkti. Pārtraukumā trenerim Ināram Vāverei izdevās komandu sapurināt, iedvesmot un noskaņot tālākai spēlei, pirmkārt jau uzlabojot aizsardzību. Par to liecina 3.ceturtdaļas rezultāts 29:4. Pateicoties Salaspils spēlētāju 6 realizētiem tālmetieniem 4.ceturtdaļā, viņiem izdodas pietuvoties rezultātā, bet ne tik daudz, lai Nexum/Danone uzvara būtu apdraudēta.