Puslaiks līdzīgs, taču kaujā uzvar Nexum.
    Sākumsastāvs (punkti)50
    -1Svens Niedrītis3366/5 1
    -1Ēriks Eglītis1712/9 4
    15Rolands Serģis02/0 4

Savā laukumā MATTHAI/Emerald bija pamatīgi noskaņojušies un cīnījās visiem spēkiem, lai gūtu uzvaru un iepriecinātu savu publiku. Rezultāts varēja būt izšķirts par labu viesiem jau 3.ceturtdaļas beigās, kad pie 70:58 pus-ātrajā uzbrukumā 10 sekundes pirms signāla viesu spēlētājs nolēma izmest tālmetienu, kas šoreiz nebija precīzs, ātra ādažnieku atbilde, un jau tikai 70:61... Jāpiemin epizode, kurā tiesnešiem bija jāsasauc neliela sanāksme, lai lemtu, vai 2.puslaikā viens no viesu tālmetieniem bija grozā, vai nē (beigās laikam drošības apsvērumu dēļ (tomēr daudz publikas hallē) punkti netika ieskaitīti). Bet - šajā gadījumā noderētu videomateriāls, vai arī vienkārši labāk nostiprināts groza tīkliņš. Ādažiem pietrūka pēdējā laikā veiksmīgi spēlējošais un matčā ar Bottomline traumu guvušais A.Melbārdis, kas varētu pastiprināt spēli groza tuvumā, tomēr jāatzīmē, ka arī Nexum/Danone komandā šodien nevarēja spēlēt Raitis Eida un centra spēlētājs Jānis Alksnis.

Slavas zāle - "1. līga"

Par 2014./15. gada sezonas oktobra labāko 1.līgas spēlētāju atzīts Reinis Rabians no "exNexum" komandas.