Soda metieni3/3
    Soda metienu %100.00%
    Sākumsastāvs (punkti)13
    15Rolands Serģis133/3 4

Spēles sākums paiet visai līdzīgi spēkojoties, pirmā ceturtdaļa 13:17. Taču otrajā dažas kļūdas uzbrukumā, piespēlēs summējas kopā un izveido jau 25:38 par labu viesiem puslaikā. Trešo ceturtdaļu ļoti apņēmīgi uzsāk Nexum/Danone, pietuvojoties rezultātā pat līdz -8, liekot jau panervozēt Bottomline spēlētājiem. Taču līdz nākošajam pārtraukumam viņi atjauno iepriekšējo rezultāta starpību - 39:52. Spēles ceturtajai ceturtdaļai jau labāk sagatavoti izrādās Bottomline, kas veic izšķirošu izrāvienu uz 39:60, un ar to spēles liktenis ir izšķirts, komandas mierīgi nospēlē līdz galam. Kopumā saistošā divu pirmā četrinieka komandu cīņā uzvar Bottomline, ar 46:72. Otrajā aplī zaudēts ir tikai abām līderkomandām - Turība un Bottomline, kas ir labs sasniegums, kaut vai salīdzinot ar pirmo apli, kad pašā čempionāta sākumā pat bija bažas par komandas izkrišanu uz 2.līgu. Protams, vēl jāpatur prātā pēdējā otrā apļa spēle ar Sportland, lai cienīgi pabeigtu čempionātu!