3Kristiāns Godiņš01
    27Ingus Ceplenieks0
    71Jānis Spinga0

exNexum
    Spēle kā jau spēle, diezgan saspringta, ne pārāk rezultatīva, spēles pirmais puslaiks ļoti nerezultatīvs 24:24 un otrajā viss sākās no jauna. Otrā puslaikā jau bija izdevies iegūt visai drošu +12 pārsvaru, tādam šādā nerezultatīvā spēlē ir lielas priekšrocības, taču nekā - mājiniekiem atkal izdevās pieraut klāt līdz 3 punktiem un pēdējās minūtes atkal kļuva ļoti nokaitētas. Salīdzinot ar pirmo apli, Liepājas komanda ir kļuvusi spēcīgāka, aizsardzība ļoti neparocīga, visi riktīgi cīnās un neļauj izdarīt vieglos metienus. Tāpat spēle deva vērtīgas pārdomas par mūsu valodas fonētisko lietošanu. Uzzinājām, ka skaņas BĻA lietošana tiek sodīta ar Tehnisko piezīmi (bez brīdinājuma), taču, ja šo BĻA pielieto kopā ar pavisam klusināto noskaņu galā "-viens", tad tā var darīt visu laiku. Pēc analoģijas - pafantazējot par iespējamo nākotni, varētu būt tā, ka ja viena persona dusmās nosauc kādu oficiālu amatpersonu par "pidaru", tad tas būtu uzreiz jāsoda ar Tehnisko. Nekādu iebildumu. Toties, šim izaicinājumam tagad ir radies elegants risinājums - jo pietiks pielikt klāt šim bezgala sliktajam, neglītajam vārdam vienu burtu, un izaicināt amatpersonu ar jaunvārdu "pidarGs", un principā jau tas vairs neskaitīsies konsekvents apvainojums, jo fonētika šeit būtiski ir mainījusies!

Slavas zāle - "1. līga"

Par 2014./15. gada sezonas 1.līgas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Jānis Zicāns no "Lidojošā cirka". 19 spēlēs viņš realizēja 106 tālmetienus.