dubultamatieru līga60:74
Edgars Kājiņš, Jānis Sperga
11:21, 12:19, 9:20, 28:14
PTA

Ādažu vidusskola, Gaujas 30 2013-10-10 20:45:00
  Emerald/Zalaris
  Komandas kopsavilkums:
  Personīgās piezīmes
  Soda metieni/
  3 punktu metieni
  Soda metienu %0%
  Sākumsastāvs (punkti)
  Rezervisti (punkti)
  Pirmkārt - jāuzsver lielais kļūdu skaits. Un muļķīgākais ir tas, ka kļūdijāmies paši, nevis pretinieks mūs piepspieda kļūdīties! Otrkārt - treniņi ir domāti tam, lai iemācītos pamat lietas -> uzlikt PAREIZI blociņu, kā arī iegaumēt savu pozīciju laukumā pie vienas/divām kombinācijām, kuras treniņos tika izrunātas! Ja šīs divas lietas tiks precīzi izpildītas - tas jau būs sasniegums un noteikti dos pozitīvu rezultātu! Prieks, ka pie lielajiem mīnusiem (-30) nesalūzām un atspēlējāmies līdz kaut cik nedaudz pieklājīgam rezultātam! Pretiniekiem jāizceļ Nr.22 veiksmīgā darbība uzbrukumā, kas arī ļāva VCG iegūt pārsvaru!
  PTA
  Komandas kopsavilkums:
  Personīgās piezīmes
  Soda metieni/
  3 punktu metieni
  Soda metienu %0%
  Sākumsastāvs (punkti)
  Rezervisti (punkti)
  Ādažos mums nekad nav bijušas vieglas spēles, tas bija skaidrs arī pirms šīs spēles. Tomēr acīmredzamais bija tas, ka Emerald komandai bija mazāka līdzvērtīga spēlētāju rotācija, tāpēc spēle neizvērtās tik spraiga kā bijām gaidījuši. Arī auguma centimetru starpība bija diezgan ievērojama, tādēļ, lai cīnītos par uzvaru, mājiniekiem bija nepieciešams augsts realizācijas procents metienos no distances, kas pirmajās trijās spēles ceturtdaļās izpalika. Līdz 3. ceturtdaļas beigām eksperti bija iekrājuši jau 33 punktu pārsvaru (60-27), taču tad gan uz komandas soliņa, gan laukumā eksperti izvilka marļiku un pēdējās desmit minūtes nospēlēja nevīžīgi, ļaujot Emerald komandai spēli pabeigt ar visnotaļ pieklājīgu rezultāta starpību. Kļūdas diezgan daudz pieļāva arī eksperti, tāpēc ieslīgt kaut kādā pašapmierinātībā būtu liels grēks, it sevišķi, ka jau nākamā spēle ir tikai pēc dažām dienām.
  Log-in komentāru pievienošanai

  Slavas zāle - "1. līga"

  Punktu summa
  Vidēji punkti
  3p. metieni
  Soda metieni

  Interesanti fakti

  Par 2014./15. gada sezonas 1.līgas labāko 3 punktu metienu izpildītāju kļuva Jānis Zicāns no "Lidojošā cirka". 19 spēlēs viņš realizēja 106 tālmetienus.
  krown.lv