9Ivo Vambuts84/2 4
    15Toms Austrums722/1 5
    23Kaspars Budzila46/2 1
    5Pēteris Strautmanis44

Pirmais zaudējums sezonā vienmēr ir emocionāls, tomēr nekas traģisks noticis nav un komandai vienkārši jāpieliek vēl drusciņ, lai atgrieztos pie uzvarām. Spēles pirmajā puslaikā eksperti divas reizes veic mini izrāvienus nonākot 19-11 un 30-23 vadībā, tomēr abas reizes mājinieki veikli apslāpē un abas ceturtdaļas beidzas ar neizšķirtiem rezultātiem 20-20 un 16-16 kopā puslaika rezultātu noformējot uz 36-36. Trešajā ceturtdaļā jau izteiktāk dominē mājinieki un iekrāj 5 punktu pārsvaru pirms pēdējās ceturtdaļas. Tajā ekspertu uzbrukums ir panīcis pavisam un arī aizsardzība pašās beigās saplīst pa visām vīlēm, kā rezultātā Miele noformē ļoti pārliecinošu uzvaru ar 15 punktu starpību. Jāuzsver Mieles līdera A. Lunta veiksmīgā darbība, kurš aizvadīja ļoti stabilu spēli, punktus gūdams visos svarīgākajos brīžos. Ekspertiem savukārt šoreiz īsti neviens nav pelnījis izcelšanu, kas cerams kļūs par labu iedvesmu labākas spēles parādīšanai pret Ūpi jau nākamnedēļ, kad viesosimies pie šīs komandas Iļģuciemā.

Slavas zāle - "1. līga"

1.līgas turnīra BK "Salaspils" 2011./12. gada sezonā sīvi cīnījās par trijnieku, tomēr beigās palika piektie (15-7).