33Kristaps Tretjakovs42
    5Juris Veblovskis21/0 4
    3Mārcis Jankaitis12/1 1

PTA
    Diemžēl spēle finālā izvērtās grūtāka, nekā bija paredzēts. Ja izejot uz starta apli, ekspertu skatam pavērās diezgan tīkama aina, proti, garākajam Ūpis spēlētājam, šķiet, augums nebija virs 1,80 metri, tad vēlāk izrādījās, ka tas viss ir visai relatīvi, it sevišķi, ja ņemam vērā, ka tā ir DUBULTAMATIERU līga. Pirmais puslaiks gan tiek aizvadīts godam, un eksperti, lai arī ne īpaši spīd uzbrukumā, tomēr notur pretinieku uz 19 punktiem, un pārtraukumā jau pie ekspertu soliņa ierodas apkopēja, lai uzlasītu izsmēķus un tukšo taru. Protams, 2. puslaikā tas nes tūlītējas dividendes, un mājinieki, sajutuši ekspertu atslābumu, grozā raida teju visu, ko izmet, uz ko eksperti atbild ar retiem izņēmumiem un jau spēles 26. minūtē Ūpim ir vairs tikai 2 punktu deficīts. Saprotot, ka atkāpties vairs nav kur, ekspertiem ar lielām mokām izdodas pārlikt trešajā un brīžiem arī ceturtajā robā un novest spēli līdz nesmukai, tomēr uzvarai. Pēc šādām spēlēm negribētos nevienu izcelt, tomēr Ivo Vambuta 16+22 ir jāpasvītro. Drusku žēl, ka līdz pārtraukumam neizdosies uzspēlēt arī ar Ķekariem, tomēr ir visas iespējas šo gadu noslēgt ar uzvaru, jo savā zālē jātiekas ar turnīra pastarīti - komandu Čiekurs. Ir skaidrs, ka jebkura komanda, spēlējot pret turnīra līderi, vienmēr cenšas parādīt 110% no savām iespējām, tāpēc arī šo spēli pilnīgi noteikti jāuztver nopietni un nopietni arī jāspēlē!

Slavas zāle - "1. līga"

2013./14. gada sezonā 1.līgā 4.vietu izcīnīja komanda BK Upesciems (bilance 15-7).