12:26, 7:14, 16:7, 12:10
TengTools/Luna Group

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2014-04-08 21:15:00
    VCG Ekspertu grupa
    Ja pirms spēles nedaudz uztraucamies, vai Miele pēc čempionu titula nodrošināšanas vēl gribēs nopietni spēlēt, tad sākoties spēlei kļuva skaidrs, ka tieši VCG komanda ir tā, kura acīmredzami šai spēlei nav īsti gatava. Pirmās divas ceturtdaļas vispār katastrofālas - ja vēl tikai 19 punktus varētu norakstīt uz nenormālu darbu aizsardzībā, tad būtu labi, taču pirmajās 20 minūtēs tāds nebija un pretinieki guva 40 punktus, kas vēlāk izrādījās pietiekami, lai uzvarētu. Otrajā puslaikā arī Miele sāk buksēt un eksperti beidzot nostāda aizsardzību un mēģina vēl ieķerties spēlē. Gandrīz jau arī sanāk, jo pirms pēdējām 10 minūtēm vairs "tikai" -12, tomēr, kā zināms - "gandrīz" neskaitās Arī ceturtā ceturtdaļa paiet sīvā cīkstiņā, kur abām komandām visi punkti praktiski tiek gūti ar gaļu, taču Miele tā arī neļauj pat kaut uz brīdi mājiniekiem palīst zem -10 un noved maču līdz drošai uzvarai. Rezumējot spēli, jāatzīst, ka Miele vinnēja pelnīti, jo vairāk nospēlēja kā komanda, kamēr mājinieki vairāk paļāvās uz individuālām veiksmēm.

Slavas zāle - "1. līga"

2015./16.gada 1.līgas finālsērijā BK Upesciems ar 76:54 un 89:70 pieveica Rīgas brīvostas pārvaldi.