dubultamatieru līga

3 punktu metieni

Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Rolands Dovgjallo Carnikava 21 77
2 Edijs Kaņepājs 100 % sports 22 70
3 Uldis Višņēvics BK Velvets 13 56
4 Viesturs Krasovskis 19.v-sk. 19 54
5 Ritvars Aņisimovs Elsana Pirtnieks 22 53
6 Klāvs Romanovskis RPP/Varu Lat 19 47
7 Agris Blaubuks RFR- RIOSS 17 44
8 Kristaps Odziņš Carnikava 19 42
9 Pēteris Bluks Arheja GS 21 42
10 Māris Krastiņš BK Velvets 21 41
11 Toms Turners BK Velvets 19 40
12 Aigars Paegle RPP/Varu Lat 20 35
13 Raimonds Upenieks 100 % sports 22 35
14 Agris Rajeckis BA Turība -2 10 34
15 Ivars Lubāns Carnikava 15 33
16 Norts Ramšs BA Turība -2 17 30
17 Ansis Dzelme 19.v-sk. 19 30
18 Ivars Gruzdas 19.v-sk. 20 29
19 Edgars Millers BK Inchcape 17 28
20 Toms Zvidriņš C4 18 24
21 Jānis Katkovskis C4 20 24
22 Jānis Rudzinskis 19.v-sk. 22 24
23 Mārtiņš  Ikaunieks BA Turība -2 18 23
24 Jānis Skroderis BA Turība -2 19 22
25 Edgars Štrombergs BK Inchcape 20 22
26 Artūrs Kramiņš 100 % sports 6 21
27 Kristaps Kalnītis RFR- RIOSS 17 20
28 Kārlis Penders RFR- RIOSS 14 19
29 Roberts Blaubuks RFR- RIOSS 14 18
30 Juris Kuļšs Elsana Pirtnieks 17 17
31 Ivo Bikše RPP/Varu Lat 20 17
32 Rūdolfs Šleiners Carnikava 21 17
33 Raimonds Možeiks RPP/Varu Lat 12 16
34 Janis Gutāns Arheja GS 15 16
35 Eliss Upenieks BA Turība -2 15 16
36 Arnis Bērziņš Elsana Pirtnieks 17 16
37 Dainis Ulāns Arheja GS 12 15
38 Artūrs Vītols BA Turība -2 21 15
39 Kristaps Bernāns BA Turība -2 9 14
40 Kārlis Treijs C4 19 14
41 Normunds Bērziņš C4 22 14
42 Uģis Kasparāns Arheja GS 6 13
43 Ervīns Linters RPP/Varu Lat 16 13
44 Jānis Osis Carnikava 17 13
45 Toms Jozus Leitāns BK Inchcape 21 13
46 Tomijs Stašāns 19.v-sk. 21 13
47 Kalvis Kovaļovs 100 % sports 21 12
48 Jānis Ļaksa 100 % sports 9 11
49 Aigars Kļaviņš Elsana Pirtnieks 14 10
50 Dmitrijs  Žandarovs Arheja GS 14 9
51 Dinārs Zvidriņš RFR- RIOSS 17 9
52 Sandijs Pinkulis 100 % sports 8 8
53 Einārs Vilcāns RPP/Varu Lat 12 8
54 Jānis Asups 19.v-sk. 9 7
55 Kaspars Ginters Elsana Pirtnieks 11 7
56 Ričards Omanbriedis BK Inchcape 14 7
57 Aivars Ermičs BK Velvets 17 7
58 Kaspars Grīnfelds BK Velvets 20 7
59 Ralfs Rijnieks Elsana Pirtnieks 22 7
60 Atis Antons Arheja GS 22 7
61 Mārtiņš  Zemturis 19.v-sk. 5 6
62 Gints Liepiņš Arheja GS 6 6
63 Edgars Krūmiņš Elsana Pirtnieks 10 6
64 Andris Kjaksts 19.v-sk. 14 6
65 Sandis Kampe C4 16 6
66 Gints Vihmanis C4 18 6
67 Kaspars Jēkabsons 100 % sports 20 6
68 Kaspars Lubāns Carnikava 5 5
69 Ģirts Piotrovskis C4 8 5
70 Edvīns Čiščakovs BK Inchcape 9 5
71 Juris Bogdanovičs BK Inchcape 11 5
72 Edvards Laizāns BA Turība -2 4 4
73 Artis Bakāns BA Turība -2 13 4
74 Ojārs Libsbergs Carnikava 14 4
75 Agris Lemkins BK Velvets 14 4
76 Gatis Poikāns C4 15 4
77 Sandis Bacāns BA Turība -2 16 4
78 Kristaps Ence 19.v-sk. 9 3
79 Rūdolfs Nerets BK Velvets 12 3
80 Arnis Mikolajs BA Turība -2 14 3
81 Jānis Zeltiņš Elsana Pirtnieks 18 3
82 Aleksejs Ivanovs RFR- RIOSS 21 3
83 Kaspars Dvinskis 100 % sports 3 2
84 Rihards Kondrušs RFR- RIOSS 4 2
85 Edgars Bārdiņš 100 % sports 5 2
86 Raimonds Virkutis RPP/Varu Lat 5 2
87 Mareks Šakola BK Inchcape 8 2
88 Aivis Deksnis BA Turība -2 11 2
89 Raimonds Smogorževskis RPP/Varu Lat 13 2
90 Kaspars Karolis RFR- RIOSS 14 2
91 Artis Ziemelis BK Velvets 16 2
92 Māris  Brīdiņš RFR- RIOSS 18 2
93 Aivars Spila Elsana Pirtnieks 18 2
94 Krišjānis Brehmanis 19.v-sk. 1 1
95 Mārtiņš  Bičevskis C4 2 1
96 Jānis Petkēvičs BA Turība -2 2 1
97 Lauris Ermanis BK Velvets 3 1
98 Andris Grīnbergs 100 % sports 4 1
99 Andis Rikša Carnikava 4 1
100 Artūrs Kalnītis BK Velvets 5 1
101 Vitālijs Sičkars Arheja GS 5 1
102 Mārtiņš  Suhopatovs 19.v-sk. 5 1
103 Rihards Brehmanis 19.v-sk. 5 1
104 Pēvels Bočarovs RFR- RIOSS 6 1
105 Anatolijs Torbenko Arheja GS 6 1
106 Elvijs Tambergs 19.v-sk. 7 1
107 Edgars Valdrājs BA Turība -2 9 1
108 Kristaps Valdmanis RFR- RIOSS 10 1
109 Kristaps Jurjāns Arheja GS 13 1
110 Normunds Gosts BA Turība -2 13 1
111 Jānis Grabis RPP/Varu Lat 13 1
112 Gatis Šmits Elsana Pirtnieks 14 1
113 Jānis Pētersons Carnikava 14 1
114 Edgars Darģis Carnikava 14 1
115 Juris Birznieks BK Velvets 14 1
116 Armands Švītiņš C4 16 1
117 Ivo Zemturis 19.v-sk. 16 1
118 Uldis Robļevskis RPP/Varu Lat 16 1
119 Uldis Birks C4 16 1
120 Ansis Picka RPP/Varu Lat 18 1
121 Māris Blumbergs BK Inchcape 19 1
122 Pēteris Lunts RFR- RIOSS 20 1

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2013./14. gada sezonas 2.līgas turnīrā ar 26 spēlēs izcīnīto 21 uzvaru 2.vietu izcīnīja "VCG ekspertu grupa".
krown.lv