dubultamatieru līga

Punkti summā


Vārds Uzvārds Komanda Sp. P
1 Lauris Krūmiņš Rīgas Celtniecības koledža 23 520
2 Dainis Tutāns Rīgas Celtniecības koledža 22 409
3 Raivis Bremšmits Hipotēku banka 20 385
4 Ritvars Aņisimovs Ultra 16 383
5 Kārlis Ozoliņš Lapenieki 23 381
6 Artūrs Upatnieks Lapenieki 21 379
7 Mareks Vonsovičs Hipotēku banka 24 362
8 Reinis Tralmaks Polārā Zvaigzne 22 351
9 Kristians Šmits Lapenieki 24 344
10 Jānis Viškurs Karavīrs 19 326
11 Māris Umbraško DSV 23 317
12 Māris Jučmanis Ultra 24 274
13 Toms Zvidriņš C4 23 273
14 Rolands Kovalis Karavīrs 18 264
15 Ivo Popmanis Zaļā josta 12 263
16 Reinis Zābers Digital Mind 22 261
17 Mārtiņš Roķis Hipotēku banka 22 259
18 Reinis Rozenbergs Ultra 24 258
19 Kaspars Kasakovskis Zaļā josta 19 247
20 Rihards Niedra DSV 23 245
21 Igors Trofimenko Hanzas Sporta klubs 16 241
22 Rihards Behmanis Polārā Zvaigzne 20 240
23 Andris Avots DSV 16 239
24 Andrejs Siliņš Smilšukaste/SK Vētra 19 236
25 Kaspars Indruška Karavīrs 20 236
26 Armands Švītiņš C4 16 235
27 Arvis Valdemārs Sportland 23 232
28 Tomijs Stašāns Digital Mind 22 231
29 Artūrs Kisle Smilšukaste/SK Vētra 22 226
30 Jānis Jukna Sportland 20 224
31 Dāvis Rābants Sportland 18 220
32 Rolands Pauliņš Digital Mind 21 220
33 Gints Āboltiņš Hanzas Sporta klubs 21 220
34 Andris Bērziņš Hanzas Sporta klubs 17 219
35 Artūrs Putniņš Zaļā josta 20 217
36 Madars Lāns Hipotēku banka 19 216
37 Jānis Utāns Lapenieki 21 215
38 Mārtiņš Junkers Ultra 22 214
39 Jānis Osis Digital Mind 21 213
40 Edgars Antonevičs Smilšukaste/SK Vētra 19 211
41 Pēteris Šķēls Zaļā josta 22 210
42 Normunds Bērziņš C4 23 209
43 Gatis Pridāns Ultra 21 204
44 Mārtiņš Miglinieks Ultra 22 202
45 Agris Kazāks Karavīrs 9 192
46 Artūrs Balodis Sportland 17 190
47 Armīns Graudiņš Digital Mind 12 189
48 Einārs Ķezberis Rīgas Celtniecības koledža 22 187
49 Māris Pūdists Hanzas Sporta klubs 20 186
50 Elmārs Ābelītis Polārā Zvaigzne 18 180
51 Toms Melbārdis Zaļā josta 20 180
52 Toms Kubliņš Zaļā josta 22 174
53 Edijs Reinis Digital Mind 21 173
54 Andris Kadiķis Polārā Zvaigzne 23 172
55 Māris Skrējāns DSV 12 168
56 Lauris Kindzulis Hipotēku banka 20 168
57 Lauris Puķe Karavīrs 15 163
58 Jānis Jaundālders Rīgas Celtniecības koledža 9 162
59 Elvijs Ermanovskis Karavīrs 18 161
60 Jānis Bisenieks Smilšukaste/SK Vētra 20 160
61 Jānis Voins Smilšukaste/SK Vētra 24 157
62 Oskars Kalniņš Hipotēku banka 19 155
63 Jānis Vilcāns Polārā Zvaigzne 24 155
64 Didzis Dāle Lapenieki 22 151
65 Renārs Poļipins Smilšukaste/SK Vētra 11 148
66 Artis Voiteks DSV 15 148
67 Atis Šēfers Polārā Zvaigzne 18 147
68 Gints Vihmanis C4 15 145
69 Guntars Bērziņš Rīgas Celtniecības koledža 18 132
70 Andris Ozols Smilšukaste/SK Vētra 14 129
71 Pēteris Cābulis Zaļā josta 14 124
72 Jānis Vilcāns DSV 15 123
73 Kaspars Jēkabsons Sportland 22 123
74 Gvido Lieknis Polārā Zvaigzne 23 123
75 Jānis Bebris Hanzas Sporta klubs 21 119
76 Edgars Bārdiņš Sportland 11 118
77 Agnis Caune Hanzas Sporta klubs 14 118
78 Gatis Poikāns C4 15 111
79 Tomass Riekstiņš Sportland 16 100
80 Edgars Alekna Polārā Zvaigzne 20 94
81 Jānis Katkovskis C4 7 93
82 Rinalds Varsbergs Zaļā josta 10 93
83 Rūdolfs Freimanis Karavīrs 19 93
84 Oskars Prikulis Rīgas Celtniecības koledža 14 86
85 Jurģis Straume Hanzas Sporta klubs 22 83
86 Roberts Ruksis Lapenieki 12 81
87 Lauris Eglītis DSV 18 78
88 Ivars Seikovskis Digital Mind 18 78
89 Rolands Veresčagins DSV 11 75
90 Edvīns Viļkins Lapenieki 24 73
91 Ints Purmalis DSV 20 70
92 Mārtiņš Teivišs Sportland 19 68
93 Kārlis Treijs C4 23 66
94 Uldis Kleinbergs Zaļā josta 19 65
95 Miks Lukstiņš Smilšukaste/SK Vētra 19 61
96 Jānis Rimša Ultra 20 61
97 Gundars Lipiņš C4 8 55
98 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 21 55
99 Jānis Beseris Lapenieki 10 53
100 Aleksejs Romānovs Karavīrs 7 51
101 Kaspars Reinholds C4 6 50
102 Kārlis Mankops DSV 15 50
103 Edgars Perijs Smilšukaste/SK Vētra 9 49
104 Filips Bernadskis Hipotēku banka 9 48
105 Uldis Birks C4 22 48
106 Mārtiņš Dombrovskis Lapenieki 5 46
107 Mikus Freimanis Digital Mind 5 45
108 Raimonds Upenieks Sportland 15 45
109 Aleksandrs Ļotovs Sportland 16 45
110 Alvis Kindzulis Hipotēku banka 13 44
111 Jānis Džiguns Hanzas Sporta klubs 15 44
112 Aleksandrs Bondars Smilšukaste/SK Vētra 3 41
113 Juris Siliņš Ultra 20 41
114 Normunds Gosts Sportland 7 40
115 Matīss Kalniņš Rīgas Celtniecības koledža 13 39
116 Artūrs Papāns Smilšukaste/SK Vētra 3 37
117 Renārs Penezis Ultra 3 36
118 Kristaps Jakimovs Rīgas Celtniecības koledža 7 36
119 Raivis Ušackis Karavīrs 9 35
120 Kalvis Gavars Zaļā josta 19 35
121 Edgars Bitins Sportland 7 33
122 Dzintars Ozols Ultra 17 33
123 Artis Linde C4 3 32
124 Guntars Igaunis Rīgas Celtniecības koledža 6 32
125 Niks Eihvalds Hanzas Sporta klubs 6 30
126 Jānis Karpovs Hipotēku banka 23 30
127 Rihards Daugins Rīgas Celtniecības koledža 8 29
128 Nauris Metnieks Rīgas Celtniecības koledža 2 28
129 Mārtiņš Zābers Digital Mind 15 28
130 Roberts Fūrmanis Smilšukaste/SK Vētra 19 28
131 Reinis Polačenko Rīgas Celtniecības koledža 5 27
132 Krišjānis Znotiņš Lapenieki 8 27
133 Artūrs Gobzems Karavīrs 8 27
134 Rinalds Vigups Hanzas Sporta klubs 9 27
135 Nauris Bērziņš Polārā Zvaigzne 10 27
136 Artūrs Oliņš Karavīrs 16 27
137 Reinis Uzulnieks Sportland 6 26
138 Mikus Cālītis Zaļā josta 7 25
139 Lauris Bļodons Karavīrs 8 25
140 Jānis Ceriņš Rīgas Celtniecības koledža 7 21
141 Zigmārs Lapsa C4 5 20
142 Māris Stoļers Digital Mind 7 20
143 Mārtiņš Bulis Sportland 4 19
144 Tomass Vaisūns Hanzas Sporta klubs 11 17
145 Andris Žagars Karavīrs 5 16
146 Linards Pauliņš Digital Mind 14 16
147 Oskars Dūšelis Hipotēku banka 15 16
148 Ģirts Lediņš Lapenieki 1 13
149 Arnis Matvejs DSV 15 13
150 Mārtiņš Bičevskis C4 6 11
151 Ivo Galdiņš Karavīrs 6 10
152 Juris Juškāns Karavīrs 10 9
153 Atis Mateisons Rīgas Celtniecības koledža 1 8
154 Vilnis Ķirsis Ultra 2 7
155 Kārlis Zeiberts Rīgas Celtniecības koledža 1 6
156 Uģis Kego DSV 4 6
157 Uldis Salenieks Digital Mind 1 4
158 Andris Osis Karavīrs 1 4
159 Zigmārs Kašs Sportland 7 4
160 Gints Grodnis Sportland 1 3
161 Sandris Raitums Ultra 2 3
162 Edijs Libers Smilšukaste/SK Vētra 1 2
163 Uldis Kleinbergs Karavīrs 4 2
164 Jānis Strauts Lapenieki 1 0
165 Aivars Balčūns Polārā Zvaigzne 1 0
166 Andris Avots Karavīrs 1 0
167 Uldis Šilovs Digital Mind 1 0
168 Gatis Palms Ultra 1 0
169 Jānis Benfelds Polārā Zvaigzne 1 0
170 Vladimirs Bessmertnovs Sportland 2 0
171 Andris Citavičs DSV 8 0

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2003./04. gada sezonā 2.līgā 11 komandu konkurencē uzvarēja "Statoil". Otro vietu izcīnīja "Varenie runči", trešie Rīgas finieru rūpnīca.
krown.lv