dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē

(vairāk par 8 spēlēm)


Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Ritvars Aņisimovs Ultra 16 23.94
2 Lauris Krūmiņš Rīgas Celtniecības koledža 23 22.61
3 Ivo Popmanis Zaļā josta 12 21.92
4 Agris Kazāks Karavīrs 9 21.33
5 Raivis Bremšmits Hipotēku banka 20 19.25
6 Dainis Tutāns Rīgas Celtniecības koledža 22 18.59
7 Artūrs Upatnieks Lapenieki 21 18.05
8 Jānis Jaundālders Rīgas Celtniecības koledža 9 18.00
9 Jānis Viškurs Karavīrs 19 17.16
10 Kārlis Ozoliņš Lapenieki 23 16.57
11 Reinis Tralmaks Polārā Zvaigzne 22 15.95
12 Armīns Graudiņš Digital Mind 12 15.75
13 Mareks Vonsovičs Hipotēku banka 24 15.08
14 Igors Trofimenko Hanzas Sporta klubs 16 15.06
15 Andris Avots DSV 16 14.94
16 Armands Švītiņš C4 16 14.69
17 Rolands Kovalis Karavīrs 18 14.67
18 Kristians Šmits Lapenieki 24 14.33
19 Māris Skrējāns DSV 12 14.00
20 Māris Umbraško DSV 23 13.78
21 Renārs Poļipins Smilšukaste/SK Vētra 11 13.45
22 Kaspars Kasakovskis Zaļā josta 19 13.00
23 Andris Bērziņš Hanzas Sporta klubs 17 12.88
24 Andrejs Siliņš Smilšukaste/SK Vētra 19 12.42
25 Dāvis Rābants Sportland 18 12.22
26 Rihards Behmanis Polārā Zvaigzne 20 12.00
27 Toms Zvidriņš C4 23 11.87
28 Reinis Zābers Digital Mind 22 11.86
29 Kaspars Indruška Karavīrs 20 11.80
30 Mārtiņš Roķis Hipotēku banka 22 11.77
31 Māris Jučmanis Ultra 24 11.42
32 Madars Lāns Hipotēku banka 19 11.37
33 Jānis Jukna Sportland 20 11.20
34 Artūrs Balodis Sportland 17 11.18
35 Edgars Antonevičs Smilšukaste/SK Vētra 19 11.11
36 Lauris Puķe Karavīrs 15 10.87
37 Artūrs Putniņš Zaļā josta 20 10.85
38 Reinis Rozenbergs Ultra 24 10.75
39 Edgars Bārdiņš Sportland 11 10.73
40 Rihards Niedra DSV 23 10.65
41 Tomijs Stašāns Digital Mind 22 10.50
42 Gints Āboltiņš Hanzas Sporta klubs 21 10.48
43 Rolands Pauliņš Digital Mind 21 10.48
44 Artūrs Kisle Smilšukaste/SK Vētra 22 10.27
45 Jānis Utāns Lapenieki 21 10.24
46 Jānis Osis Digital Mind 21 10.14
47 Arvis Valdemārs Sportland 23 10.09
48 Elmārs Ābelītis Polārā Zvaigzne 18 10.00
49 Artis Voiteks DSV 15 9.87
50 Mārtiņš Junkers Ultra 22 9.73
51 Gatis Pridāns Ultra 21 9.71
52 Gints Vihmanis C4 15 9.67
53 Pēteris Šķēls Zaļā josta 22 9.55
54 Māris Pūdists Hanzas Sporta klubs 20 9.30
55 Rinalds Varsbergs Zaļā josta 10 9.30
56 Andris Ozols Smilšukaste/SK Vētra 14 9.21
57 Mārtiņš Miglinieks Ultra 22 9.18
58 Normunds Bērziņš C4 23 9.09
59 Toms Melbārdis Zaļā josta 20 9.00
60 Elvijs Ermanovskis Karavīrs 18 8.94
61 Pēteris Cābulis Zaļā josta 14 8.86
62 Einārs Ķezberis Rīgas Celtniecības koledža 22 8.50
63 Agnis Caune Hanzas Sporta klubs 14 8.43
64 Lauris Kindzulis Hipotēku banka 20 8.40
65 Edijs Reinis Digital Mind 21 8.24
66 Jānis Vilcāns DSV 15 8.20
67 Atis Šēfers Polārā Zvaigzne 18 8.17
68 Oskars Kalniņš Hipotēku banka 19 8.16
69 Jānis Bisenieks Smilšukaste/SK Vētra 20 8.00
70 Toms Kubliņš Zaļā josta 22 7.91
71 Andris Kadiķis Polārā Zvaigzne 23 7.48
72 Gatis Poikāns C4 15 7.40
73 Guntars Bērziņš Rīgas Celtniecības koledža 18 7.33
74 Gundars Lipiņš C4 8 6.88
75 Didzis Dāle Lapenieki 22 6.86
76 Rolands Veresčagins DSV 11 6.82
77 Roberts Ruksis Lapenieki 12 6.75
78 Jānis Voins Smilšukaste/SK Vētra 24 6.54
79 Jānis Vilcāns Polārā Zvaigzne 24 6.46
80 Tomass Riekstiņš Sportland 16 6.25
81 Oskars Prikulis Rīgas Celtniecības koledža 14 6.14
82 Jānis Bebris Hanzas Sporta klubs 21 5.67
83 Kaspars Jēkabsons Sportland 22 5.59
84 Edgars Perijs Smilšukaste/SK Vētra 9 5.44
85 Gvido Lieknis Polārā Zvaigzne 23 5.35
86 Filips Bernadskis Hipotēku banka 9 5.33
87 Jānis Beseris Lapenieki 10 5.30
88 Rūdolfs Freimanis Karavīrs 19 4.89
89 Edgars Alekna Polārā Zvaigzne 20 4.70
90 Ivars Seikovskis Digital Mind 18 4.33
91 Lauris Eglītis DSV 18 4.33
92 Raivis Ušackis Karavīrs 9 3.89
93 Jurģis Straume Hanzas Sporta klubs 22 3.77
94 Rihards Daugins Rīgas Celtniecības koledža 8 3.63
95 Mārtiņš Teivišs Sportland 19 3.58
96 Ints Purmalis DSV 20 3.50
97 Uldis Kleinbergs Zaļā josta 19 3.42
98 Alvis Kindzulis Hipotēku banka 13 3.38
99 Krišjānis Znotiņš Lapenieki 8 3.38
100 Artūrs Gobzems Karavīrs 8 3.38
101 Kārlis Mankops DSV 15 3.33
102 Miks Lukstiņš Smilšukaste/SK Vētra 19 3.21
103 Lauris Bļodons Karavīrs 8 3.13
104 Jānis Rimša Ultra 20 3.05
105 Edvīns Viļkins Lapenieki 24 3.04
106 Raimonds Upenieks Sportland 15 3.00
107 Matīss Kalniņš Rīgas Celtniecības koledža 13 3.00
108 Rinalds Vigups Hanzas Sporta klubs 9 3.00
109 Jānis Džiguns Hanzas Sporta klubs 15 2.93
110 Kārlis Treijs C4 23 2.87
111 Aleksandrs Ļotovs Sportland 16 2.81
112 Nauris Bērziņš Polārā Zvaigzne 10 2.70
113 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 21 2.62
114 Uldis Birks C4 22 2.18
115 Juris Siliņš Ultra 20 2.05
116 Dzintars Ozols Ultra 17 1.94
117 Mārtiņš Zābers Digital Mind 15 1.87
118 Kalvis Gavars Zaļā josta 19 1.84
119 Artūrs Oliņš Karavīrs 16 1.69
120 Tomass Vaisūns Hanzas Sporta klubs 11 1.55
121 Roberts Fūrmanis Smilšukaste/SK Vētra 19 1.47
122 Jānis Karpovs Hipotēku banka 23 1.30
123 Linards Pauliņš Digital Mind 14 1.14
124 Oskars Dūšelis Hipotēku banka 15 1.07
125 Juris Juškāns Karavīrs 10 0.90
126 Arnis Matvejs DSV 15 0.87
127 Andris Citavičs DSV 8 0

(mazāk par 8 spēlēm)

1
Nauris Metnieks Rīgas Celtniecības koledža 2 14.00
2
Aleksandrs Bondars Smilšukaste/SK Vētra 3 13.67
3
Jānis Katkovskis C4 7 13.29
4
Ģirts Lediņš Lapenieki 1 13.00
5
Artūrs Papāns Smilšukaste/SK Vētra 3 12.33
6
Renārs Penezis Ultra 3 12.00
7
Artis Linde C4 5 9.60
8
Mārtiņš Dombrovskis Lapenieki 5 9.20
9 Mikus Freimanis Digital Mind 5 9.00
10 Kaspars Reinholds C4 6 8.33
11 Atis Mateisons Rīgas Celtniecības koledža 1 8.00
12 Aleksejs Romānovs Karavīrs 7 7.29
13
Kārlis Zeiberts Rīgas Celtniecības koledža 1 6.00
14
Reinis Polačenko Rīgas Celtniecības koledža 5 5.40
15
Guntars Igaunis Rīgas Celtniecības koledža 6 5.33
16
Kristaps Jakimovs Rīgas Celtniecības koledža 7 5.14
17
Niks Eihvalds Hanzas Sporta klubs 6 5.00
18
Mārtiņš Bulis Sportland 4 4.75
19
Edgars Bitins Sportland 7 4.71
20
Reinis Uzulnieks Sportland 6 4.33
21
Zigmārs Lapsa C4 5 4.00
22
Uldis Salenieks Digital Mind 1 4.00
23
Andris Osis Karavīrs 1 4.00
24
Mikus Cālītis Zaļā josta 7 3.57
25
Vilnis Ķirsis Ultra 2 3.50
26
Andris Žagars Karavīrs 5 3.20
27
Jānis Ceriņš Rīgas Celtniecības koledža 7 3.00
28
Gints Grodnis Sportland 1 3.00
29
Māris Stoļers Digital Mind 7 2.86
30
Edijs Libers Smilšukaste/SK Vētra 1 2.00
31
Mārtiņš Bičevskis C4 6 1.83
32
Ivo Galdiņš Karavīrs 6 1.67
33
Uģis Kego DSV 4 1.50
34
Sandris Raitums Ultra 2 1.50
35
Zigmārs Kašs Sportland 7 0.57
36
Uldis Kleinbergs Karavīrs 4 0.50
37
Vladimirs Bessmertnovs Sportland 2 0
38
Uldis Šilovs Digital Mind 1 0
39
Gatis Palms Ultra 1 0
40
Jānis Strauts Lapenieki 1 0
41
Aivars Balčūns Polārā Zvaigzne 1 0
42
Andris Avots Karavīrs 1 0
43
Jānis Benfelds Polārā Zvaigzne 1 0

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2013./14. gada DAL 2.līgas uzvarētajiem kļuva komanda "Miele" (bilance 24-2).
krown.lv