dubultamatieru līga

Punkti summā

Vārds Uzvārds Komanda Sp. P
1 Oskars Rusmanis Rīgas brīvostas pārvalde 25 553
2 Raimonds Elbakjans Rīgas brīvostas pārvalde 20 493
3 Edgars Gusts BK Upesciems 24 445
4 Ģirts Lediņš Zaļā josta 17 443
5 Ivars Strēlis Lidojošais cirks 21 422
6 Toms Provejs BK Daugava 16 397
7 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 23 373
8 Kristaps Dambergs BK Upesciems 24 366
9 Rolands Kronītis E.Daniševska birojs 16 341
10 Raitis Nāckalns Ūpis 15 332
11 Agris Bileskalns Anzāģe/Baltezers 25 330
12 Aleksejs Romanovs AF1 21 311
13 Elvijs Junde BK Upesciems 20 298
14 Rolands Brenčs Rīgas brīvostas pārvalde 19 297
15 Jānis Zicāns Swedbank 9 292
16 Kārlis Pozņakovs AF1 20 292
17 Pēteris Kravčuns BK Grifs AG 15 284
18 Rafiks Misirovs Zaļā josta 17 277
19 Audrius Linkuss Lidojošais cirks 21 277
20 Jānis Samsonovs BK Daugava 16 273
21 Edijs Eglītis Ultra 16 273
22 Jānis Baukerts Anzāģe/Baltezers 23 267
23 Normunds Gosts Sportland 21 265
24 Jānis Jukna Sportland 20 258
25 Māris Jučmanis Ultra 24 258
26 Guntars Lazdiņš Pronets 14 244
27 Andris Kozlovskis Zaļā josta 20 243
28 Jānis Katkovskis C4 16 237
29 Artis Linde C4 22 235
30 Dāvis Rābants Sportland 17 231
31 Armands Ratnieks Lidojošais cirks 22 231
32 Gints Vihmanis C4 16 228
33 Artūrs Putniņš Zaļā josta 18 222
34 Alvis Lazdups BK Ķekari-2 13 220
35 Reinis Rozenbergs Ultra 20 220
36 Didzis Lazdiņš BK Grifs AG 16 219
37 Artūrs Petrovs Anzāģe/Baltezers 13 218
38 Māris Daniševskis E.Daniševska birojs 16 215
39 Edgars Lukša RXG/Ķekava 15 209
40 Toms Zvidriņš C4 14 201
41 Rihards Behmanis Zaļā josta 23 195
42 Ivo Vambuts VCG ekspertu grupa 14 192
43 Mārtiņš Lācis Ūpis 15 190
44 Nauris Krūgaļaužs RXG/Ķekava 17 189
45 Aleksandrs Gudkins Pronets 16 186
46 Kaspars Kasakovskis Zaļā josta 17 184
47 Jānis Iškāns Swedbank 16 182
48 Roberts Teteris Anzāģe/Baltezers 24 179
49 Andrejs Ameļčenkovs AF1 22 172
50 Mārtiņš Junkers Ultra 17 171
51 Juris Leščinskis AF1 23 171
52 Normunds Bērziņš C4 20 170
53 Aleksandrs Orlovs AF1 20 170
54 Edijs Balga Lidojošais cirks 22 169
55 Toms Austrums VCG ekspertu grupa 14 159
56 Kristaps Epners BK Daugava 10 155
57 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 16 155
58 Vladimirs Kirilovs Pronets 10 154
59 Elvis Muste Rīgas brīvostas pārvalde 13 154
60 Ingus Paegle BK Upesciems 11 151
61 Matīss Mežulis AF1 16 150
62 Mārtiņš Miglinieks Ultra 14 149
63 Edgars Mūrnieks Swedbank 17 147
64 Pēteris Šķēls Zaļā josta 20 146
65 Armands Švītiņš C4 8 145
66 Ģirts Jakuška RXG/Ķekava 17 144
67 Gatis Pridāns Ultra 12 143
68 Andris Melbārdis Anzāģe/Baltezers 11 142
69 Kārlis Priednieks VCG ekspertu grupa 7 140
70 Matīss Brunavs BK Grifs AG 14 140
71 Intars Jansons Anzāģe/Baltezers 22 138
72 Ģirts Strencis Lidojošais cirks 19 137
73 Tomass Riekstiņš Sportland 18 134
74 Sandis Saulītis Lidojošais cirks 22 134
75 Viesturs Rozentāls BK Daugava 9 133
76 Reinis Ludiņš BK Upesciems 23 130
77 Kristaps Lukašinskis Ultra 19 125
78 Kārlis Jaunzems BK Upesciems 10 124
79 Andris Bērziņš Rīgas brīvostas pārvalde 22 124
80 Artis Jansons Ūpis 13 123
81 Normunds Niedrītis Anzāģe/Baltezers 18 123
82 Toms Dzenis E.Daniševska birojs 9 119
83 Edijs Pētersons Pronets 12 118
84 Ģirts Arnītis Anzāģe/Baltezers 15 117
85 Mārtiņš Teivišs Sportland 22 116
86 Artūrs Elmanis RXG/Ķekava 17 115
87 Jānis Masaļskis AF1 21 115
88 Māris Bileskalns BK Ķekari-2 15 113
89 Pēteris Strautmanis VCG ekspertu grupa 17 113
90 Edgars Bārdiņš Sportland 12 111
91 Andris Lišmanis Ūpis 15 108
92 Arvis Valdemārs Sportland 12 106
93 Klāvs Galenieks E.Daniševska birojs 16 106
94 Māris Osipovs Anzāģe/Baltezers 24 104
95 Edijs Neilands Rīgas brīvostas pārvalde 6 102
96 Mareks Rudovičs BK Ķekari-2 10 102
97 Valters Kronītis E.Daniševska birojs 13 102
98 Rūdolfs Melnis Anzāģe/Baltezers 16 102
99 Andrejs Prohorovs Pronets 14 101
100 Toms Kubliņš Zaļā josta 21 100
101 Andrejs Masļenčenko E.Daniševska birojs 15 97
102 Sandris Raitums Ultra 16 95
103 Rūdolfs Rutkovskis BK Grifs AG 16 94
104 Atis Šēfers BK Ķekari-2 17 92
105 Kaspars Jēkabsons Sportland 18 92
106 Kaspars Tīliks C4 16 91
107 Mārcis Broks VCG ekspertu grupa 9 88
108 Edgars Pazāns Ūpis 14 87
109 Krists Balga Lidojošais cirks 22 87
110 Harijs Ābele BK Daugava 17 86
111 Jānis Muižnieks BK Grifs AG 13 84
112 Artūrs Sproģis Zaļā josta 19 84
113 Mārcis Grīnis E.Daniševska birojs 15 83
114 Edgars Kāpostiņš BK Upesciems 15 83
115 Kārlis Kijonoks BK Grifs AG 12 82
116 Andris Ivanāns RXG/Ķekava 12 81
117 Gunārs Blumbergs Swedbank 15 78
118 Juris Veblovskis Ūpis 17 78
119 Jevgenijs Ivanovs Swedbank 9 76
120 Kaspars Alksnis Rīgas brīvostas pārvalde 19 76
121 Oskars Kirkils Ultra 13 75
122 Dmitrijs Lavrientjevs AF1 21 75
123 Atis Kļaviņš AF1 16 74
124 Andris Kadiķis BK Ķekari-2 14 73
125 Kristaps Tretjakovs Ūpis 14 73
126 Māris Mētra VCG ekspertu grupa 12 72
127 Kaspars Budzila VCG ekspertu grupa 10 69
128 Aleksandrs Dubaņevičs Pronets 12 69
129 Guntis Vancāns RXG/Ķekava 14 68
130 Jānis Skuja BK Ķekari-2 11 66
131 Ģirts Ezers VCG ekspertu grupa 10 63
132 Dzintars Ozols Ultra 15 61
133 Dāvis Dobelis Lidojošais cirks 18 61
134 Rodžers Miķelsons VCG ekspertu grupa 10 60
135 Jānis Kļaviņš VCG ekspertu grupa 15 60
136 Andris Kalniņš RXG/Ķekava 6 59
137 Jānis Verners BK Upesciems 19 59
138 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 22 59
139 Armands Pommers BK Ķekari-2 11 57
140 Vladimirs Larionovs Pronets 14 56
141 Oskars Aizporietis BK Ķekari-2 14 55
142 Aleksandrs Ļotovs Sportland 14 55
143 Mārtiņš Everts Swedbank 14 54
144 Sergejs Bažoks AF1 25 54
145 Uģis Začs BK Grifs AG 13 53
146 Pauls Romans BK Upesciems 17 53
147 Guntis Babāns AF1 18 53
148 Jānis Mežsargs Swedbank 12 50
149 Juris Fjodorovs Lidojošais cirks 20 50
150 Mārtiņš Veiss Ūpis 13 47
151 Artūrs Portnovs BK Ķekari-2 14 47
152 Kārlis Skadiņš VCG ekspertu grupa 9 45
153 Reinis Mellis RXG/Ķekava 11 45
154 Uldis Birks C4 16 45
155 Gundars Lipiņš C4 10 43
156 Nauris Mazurs AF1 4 42
157 Kaspars Prāvs Anzāģe/Baltezers 8 42
158 Jānis Feldbergs Ūpis 12 42
159 Salvis Skušķis BK Ķekari-2 2 41
160 Dmitrijs Kuzmins BK Ķekari-2 15 41
161 Ivars Stukāns BK Grifs AG 13 40
162 Uģis Ludiņš BK Upesciems 13 40
163 Mārtiņš Indriksons Ultra 16 38
164 Jānis Ozols BK Ķekari-2 8 36
165 Jānis Lezdiņš Swedbank 8 36
166 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 17 36
167 Artūrs Vītols VCG ekspertu grupa 2 33
168 Raivo Reigass E.Daniševska birojs 11 33
169 Andrejs Volodjko Pronets 13 33
170 Kaspars Jurevics BK Ķekari-2 13 33
171 Mārtiņš Kozlovskis E.Daniševska birojs 6 32
172 Raimonds Zeps Ultra 6 31
173 Kristaps Apšusals BK Daugava 12 31
174 Kaspars Broks Rīgas brīvostas pārvalde 13 31
175 Zigmārs Kašs Sportland 18 31
176 Renolds Klims BK Daugava 3 30
177 Rinalds Varsbergs Zaļā josta 4 30
178 Kristaps Kopštāls Swedbank 8 30
179 Rūdolfs Nauzeris Ūpis 7 28
180 Raivis Kalējs RXG/Ķekava 2 27
181 Ingus Ameļins BK Grifs AG 11 27
182 Ivo Popmanis Zaļā josta 1 26
183 Kristians Meliņš BK Grifs AG 15 26
184 Mārtiņš Galzons BK Daugava 16 26
185 Dmitrijs Barsuks AF1 19 26
186 Krišjānis Dananbergsons BK Daugava 11 25
187 Mārtiņš Bičevskis C4 11 25
188 Mārtiņš Herings Swedbank 13 25
189 Dāvis Salenieks BK Upesciems 15 24
190 Edgars Gleizdāns RXG/Ķekava 13 23
191 Gatis Šube BK Ķekari-2 2 21
192 Edijs Veinbergs Anzāģe/Baltezers 3 20
193 Mihails Haidarovs Pronets 6 20
194 Mārtiņš Pūpols BK Grifs AG 11 20
195 Rolands Porietis BK Ķekari-2 14 20
196 Romāns Logins Sportland 7 19
197 Andrejs Ivanovs Pronets 14 19
198 Mārcis Āboliņš E.Daniševska birojs 5 18
199 Elvis Kvalbergs BK Ķekari-2 6 18
200 Rinalds Salmiņš BK Grifs AG 8 18
201 Mārtiņš Kanasts Swedbank 10 17
202 Kristaps Určs Swedbank 16 17
203 Juris Siliņš Ultra 19 17
204 Gints Niedra Rīgas brīvostas pārvalde 12 15
205 Kristaps Blodons BK Daugava 6 13
206 Valdis Sedlovs Swedbank 10 13
207 Jānis Dundurs Anzāģe/Baltezers 17 13
208 Uldis Daugulis Swedbank 13 12
209 Toms Cirvelis BK Daugava 13 12
210 Laimonis Ustrisovs Ūpis 2 11
211 Mikus Cālītis Zaļā josta 2 11
212 Edgars Grieznis VCG ekspertu grupa 4 11
213 Reinis Rābants Sportland 5 10
214 Māris Vāvere BK Upesciems 2 9
215 Indriķis Putniņš Lidojošais cirks 3 9
216 Andrejs Sobočs Pronets 7 9
217 Artis Zīders Rīgas brīvostas pārvalde 5 8
218 Mārcis Jankaitis Ūpis 5 7
219 Reinis Baumanis Lidojošais cirks 1 6
220 Vilnis Ķirsis Ultra 2 6
221 Andris Vējiņš Swedbank 4 6
222 Mārtiņš Škapars Rīgas brīvostas pārvalde 5 6
223 Niks Gulbis BK Daugava 11 6
224 Jānis Šiliņš Rīgas brīvostas pārvalde 13 6
225 Jānis Voins Rīgas brīvostas pārvalde 5 4
226 Arnis Kadakovskis Lidojošais cirks 6 4
227 Kristaps Koknevičs BK Daugava 6 4
228 Ivans Tutovs Pronets 7 4
229 Ansis Šenne Sportland 12 4
230 Oļegs Radčenko Pronets 3 3
231 Gundars Krauklis Anzāģe/Baltezers 11 3
232 Viktors Isčenko Ultra 1 2
233 Kārlis Treijs C4 3 2
234 Alfrēds Reinsons BK Grifs AG 5 2
235 Jurijs Prohorovs Pronets 3 1
236 Vladimirs Zujevs AF1 1 0
237 Jānis Zeibots BK Upesciems 1 0
238 Juris Kuļšs VCG ekspertu grupa 1 0
239 Mihails Skorobogačs Anzāģe/Baltezers 4 0

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2006./07. gada sezonā 2.līgas turnīrā ļoti pārliecinoši triumfēja Latcomfort/Ķekava, kas 22 spēlēs piedzīvoja tikai vienu zaudējumu.
krown.lv