dubultamatieru līga

3 punktu metieni

Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Oskars Rusmanis Rīgas brīvostas pārvalde 25 127
2 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 23 79
3 Edgars Gusts BK Upesciems 24 76
4 Ivars Strēlis Lidojošais cirks 21 60
5 Jānis Zicāns Swedbank 9 57
6 Audrius Linkuss Lidojošais cirks 21 56
7 Kristaps Dambergs BK Upesciems 24 54
8 Raimonds Elbakjans Rīgas brīvostas pārvalde 20 52
9 Alvis Lazdups BK Ķekari-2 13 47
10 Mārtiņš Lācis Ūpis 15 47
11 Jānis Baukerts Anzāģe/Baltezers 23 46
12 Armands Ratnieks Lidojošais cirks 22 45
13 Ģirts Lediņš Zaļā josta 17 43
14 Artūrs Petrovs Anzāģe/Baltezers 13 41
15 Jānis Samsonovs BK Daugava 16 41
16 Toms Austrums VCG ekspertu grupa 14 40
17 Rafiks Misirovs Zaļā josta 17 39
18 Nauris Krūgaļaužs RXG/Ķekava 17 35
19 Normunds Gosts Sportland 21 35
20 Rolands Brenčs Rīgas brīvostas pārvalde 19 33
21 Agris Bileskalns Anzāģe/Baltezers 25 31
22 Toms Provejs BK Daugava 16 28
23 Artis Linde C4 22 27
24 Kārlis Pozņakovs AF1 20 26
25 Intars Jansons Anzāģe/Baltezers 22 26
26 Elvijs Junde BK Upesciems 20 25
27 Pēteris Kravčuns BK Grifs AG 15 24
28 Matīss Mežulis AF1 16 24
29 Edijs Eglītis Ultra 16 24
30 Dāvis Rābants Sportland 17 24
31 Mareks Rudovičs BK Ķekari-2 10 23
32 Jānis Iškāns Swedbank 16 23
33 Kaspars Kasakovskis Zaļā josta 17 22
34 Māris Jučmanis Ultra 24 22
35 Gints Vihmanis C4 16 21
36 Māris Osipovs Anzāģe/Baltezers 24 21
37 Viesturs Rozentāls BK Daugava 9 20
38 Edijs Pētersons Pronets 12 20
39 Valters Kronītis E.Daniševska birojs 13 20
40 Artis Jansons Ūpis 13 20
41 Māris Mētra VCG ekspertu grupa 12 19
42 Jānis Katkovskis C4 16 19
43 Jānis Jukna Sportland 20 19
44 Artūrs Putniņš Zaļā josta 18 18
45 Kārlis Priednieks VCG ekspertu grupa 7 17
46 Harijs Ābele BK Daugava 17 17
47 Normunds Niedrītis Anzāģe/Baltezers 18 17
48 Tomass Riekstiņš Sportland 18 17
49 Reinis Rozenbergs Ultra 20 17
50 Matīss Brunavs BK Grifs AG 14 16
51 Toms Zvidriņš C4 14 16
52 Edgars Lukša RXG/Ķekava 15 16
53 Gunārs Blumbergs Swedbank 15 16
54 Juris Leščinskis AF1 23 16
55 Rolands Kronītis E.Daniševska birojs 16 15
56 Aleksejs Romanovs AF1 21 15
57 Artūrs Elmanis RXG/Ķekava 17 14
58 Ģirts Strencis Lidojošais cirks 19 14
59 Artūrs Sproģis Zaļā josta 19 14
60 Normunds Bērziņš C4 20 14
61 Ģirts Arnītis Anzāģe/Baltezers 15 13
62 Rūdolfs Rutkovskis BK Grifs AG 16 13
63 Juris Veblovskis Ūpis 17 13
64 Reinis Ludiņš BK Upesciems 23 13
65 Andris Kadiķis BK Ķekari-2 14 12
66 Raitis Nāckalns Ūpis 15 12
67 Didzis Lazdiņš BK Grifs AG 16 11
68 Atis Kļaviņš AF1 16 11
69 Pēteris Šķēls Zaļā josta 20 11
70 Roberts Teteris Anzāģe/Baltezers 24 11
71 Elvis Muste Rīgas brīvostas pārvalde 13 10
72 Aleksandrs Ļotovs Sportland 14 10
73 Jānis Verners BK Upesciems 19 10
74 Toms Kubliņš Zaļā josta 21 10
75 Krists Balga Lidojošais cirks 22 10
76 Kārlis Kijonoks BK Grifs AG 12 9
77 Dzintars Ozols Ultra 15 9
78 Rihards Behmanis Zaļā josta 23 9
79 Vladimirs Kirilovs Pronets 10 8
80 Kristaps Apšusals BK Daugava 12 8
81 Mārtiņš Everts Swedbank 14 8
82 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 17 8
83 Arvis Valdemārs Sportland 12 7
84 Andrejs Volodjko Pronets 13 7
85 Mārtiņš Veiss Ūpis 13 7
86 Artūrs Portnovs BK Ķekari-2 14 7
87 Ivo Vambuts VCG ekspertu grupa 14 7
88 Oskars Aizporietis BK Ķekari-2 14 7
89 Andrejs Masļenčenko E.Daniševska birojs 15 7
90 Edgars Mūrnieks Swedbank 17 7
91 Mārtiņš Teivišs Sportland 22 7
92 Raimonds Zeps Ultra 6 6
93 Edijs Neilands Rīgas brīvostas pārvalde 6 6
94 Kristaps Epners BK Daugava 10 6
95 Kristians Meliņš BK Grifs AG 15 6
96 Māris Daniševskis E.Daniševska birojs 16 6
97 Kristaps Lukašinskis Ultra 19 6
98 Sergejs Bažoks AF1 25 6
99 Gatis Šube BK Ķekari-2 2 5
100 Armands Pommers BK Ķekari-2 11 5
101 Mārtiņš Bičevskis C4 11 5
102 Jānis Feldbergs Ūpis 12 5
103 Guntis Vancāns RXG/Ķekava 14 5
104 Andrejs Prohorovs Pronets 14 5
105 Mārtiņš Galzons BK Daugava 16 5
106 Juris Fjodorovs Lidojošais cirks 20 5
107 Andris Kalniņš RXG/Ķekava 6 4
108 Jānis Lezdiņš Swedbank 8 4
109 Andris Melbārdis Anzāģe/Baltezers 11 4
110 Ingus Paegle BK Upesciems 11 4
111 Edgars Gleizdāns RXG/Ķekava 13 4
112 Kristaps Tretjakovs Ūpis 14 4
113 Andris Lišmanis Ūpis 15 4
114 Guntis Babāns AF1 18 4
115 Jānis Masaļskis AF1 21 4
116 Sandis Saulītis Lidojošais cirks 22 4
117 Salvis Skušķis BK Ķekari-2 2 3
118 Mikus Cālītis Zaļā josta 2 3
119 Renolds Klims BK Daugava 3 3
120 Rūdolfs Nauzeris Ūpis 7 3
121 Kārlis Skadiņš VCG ekspertu grupa 9 3
122 Kārlis Jaunzems BK Upesciems 10 3
123 Reinis Mellis RXG/Ķekava 11 3
124 Edgars Bārdiņš Sportland 12 3
125 Uģis Ludiņš BK Upesciems 13 3
126 Rolands Porietis BK Ķekari-2 14 3
127 Uldis Birks C4 16 3
128 Mārtiņš Indriksons Ultra 16 3
129 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 16 3
130 Pēteris Strautmanis VCG ekspertu grupa 17 3
131 Ģirts Jakuška RXG/Ķekava 17 3
132 Kaspars Jēkabsons Sportland 18 3
133 Ivo Popmanis Zaļā josta 1 2
134 Artūrs Vītols VCG ekspertu grupa 2 2
135 Artis Zīders Rīgas brīvostas pārvalde 5 2
136 Armands Švītiņš C4 8 2
137 Jānis Ozols BK Ķekari-2 8 2
138 Mārcis Broks VCG ekspertu grupa 9 2
139 Ģirts Ezers VCG ekspertu grupa 10 2
140 Jānis Skuja BK Ķekari-2 11 2
141 Oskars Kirkils Ultra 13 2
142 Kaspars Broks Rīgas brīvostas pārvalde 13 2
143 Māris Bileskalns BK Ķekari-2 15 2
144 Jānis Kļaviņš VCG ekspertu grupa 15 2
145 Kristaps Určs Swedbank 16 2
146 Zigmārs Kašs Sportland 18 2
147 Dmitrijs Barsuks AF1 19 2
148 Andris Bērziņš Rīgas brīvostas pārvalde 22 2
149 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 22 2
150 Andrejs Ameļčenkovs AF1 22 2
151 Edijs Veinbergs Anzāģe/Baltezers 3 1
152 Indriķis Putniņš Lidojošais cirks 3 1
153 Nauris Mazurs AF1 4 1
154 Jānis Voins Rīgas brīvostas pārvalde 5 1
155 Andrejs Sobočs Pronets 7 1
156 Kristaps Kopštāls Swedbank 8 1
157 Rinalds Salmiņš BK Grifs AG 8 1
158 Jevgenijs Ivanovs Swedbank 9 1
159 Gundars Lipiņš C4 10 1
160 Gundars Krauklis Anzāģe/Baltezers 11 1
161 Gatis Pridāns Ultra 12 1
162 Ansis Šenne Sportland 12 1
163 Gints Niedra Rīgas brīvostas pārvalde 12 1
164 Jānis Mežsargs Swedbank 12 1
165 Jānis Muižnieks BK Grifs AG 13 1
166 Toms Cirvelis BK Daugava 13 1
167 Uģis Začs BK Grifs AG 13 1
168 Vladimirs Larionovs Pronets 14 1
169 Mārtiņš Miglinieks Ultra 14 1
170 Andrejs Ivanovs Pronets 14 1
171 Edgars Pazāns Ūpis 14 1
172 Mārcis Grīnis E.Daniševska birojs 15 1
173 Rūdolfs Melnis Anzāģe/Baltezers 16 1
174 Atis Šēfers BK Ķekari-2 17 1
175 Kaspars Alksnis Rīgas brīvostas pārvalde 19 1
176 Edijs Balga Lidojošais cirks 22 1

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2007./08. gada 2.līgas uzvarētājiem kļuva komanda JZ motors.lv, 22 spēlēs viņi izcīnīja 20 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus.
krown.lv