dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē

(vairāk par 8 spēlēm)

Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Jānis Zicāns Swedbank 9 32.44
2 Ģirts Lediņš Zaļā josta 17 26.06
3 Toms Provejs BK Daugava 16 24.81
4 Raimonds Elbakjans Rīgas brīvostas pārvalde 20 24.65
5 Raitis Nāckalns Ūpis 15 22.13
6 Oskars Rusmanis Rīgas brīvostas pārvalde 25 22.12
7 Rolands Kronītis E.Daniševska birojs 16 21.31
8 Ivars Strēlis Lidojošais cirks 21 20.10
9 Pēteris Kravčuns BK Grifs AG 15 18.93
10 Edgars Gusts BK Upesciems 24 18.54
11 Armands Švītiņš C4 8 18.13
12 Guntars Lazdiņš Pronets 14 17.43
13 Edijs Eglītis Ultra 16 17.06
14 Jānis Samsonovs BK Daugava 16 17.06
15 Alvis Lazdups BK Ķekari-2 13 16.92
16 Artūrs Petrovs Anzāģe/Baltezers 13 16.77
17 Rafiks Misirovs Zaļā josta 17 16.29
18 Francis Ķeirāns Rīgas brīvostas pārvalde 23 16.22
19 Rolands Brenčs Rīgas brīvostas pārvalde 19 15.63
20 Kristaps Epners BK Daugava 10 15.50
21 Vladimirs Kirilovs Pronets 10 15.40
22 Kristaps Dambergs BK Upesciems 24 15.25
23 Elvijs Junde BK Upesciems 20 14.90
24 Aleksejs Romanovs AF1 21 14.81
25 Jānis Katkovskis C4 16 14.81
26 Viesturs Rozentāls BK Daugava 9 14.78
27 Kārlis Pozņakovs AF1 20 14.60
28 Toms Zvidriņš C4 14 14.36
29 Gints Vihmanis C4 16 14.25
30 Edgars Lukša RXG/Ķekava 15 13.93
31 Ingus Paegle BK Upesciems 11 13.73
32 Ivo Vambuts VCG ekspertu grupa 14 13.71
33 Didzis Lazdiņš BK Grifs AG 16 13.69
34 Dāvis Rābants Sportland 17 13.59
35 Māris Daniševskis E.Daniševska birojs 16 13.44
36 Toms Dzenis E.Daniševska birojs 9 13.22
37 Agris Bileskalns Anzāģe/Baltezers 25 13.20
38 Audrius Linkuss Lidojošais cirks 21 13.19
39 Andris Melbārdis Anzāģe/Baltezers 11 12.91
40 Jānis Jukna Sportland 20 12.90
41 Mārtiņš Lācis Ūpis 15 12.67
42 Normunds Gosts Sportland 21 12.62
43 Kārlis Jaunzems BK Upesciems 10 12.40
44 Artūrs Putniņš Zaļā josta 18 12.33
45 Andris Kozlovskis Zaļā josta 20 12.15
46 Gatis Pridāns Ultra 12 11.92
47 Elvis Muste Rīgas brīvostas pārvalde 13 11.85
48 Aleksandrs Gudkins Pronets 16 11.63
49 Jānis Baukerts Anzāģe/Baltezers 23 11.61
50 Jānis Iškāns Swedbank 16 11.38
51 Toms Austrums VCG ekspertu grupa 14 11.36
52 Nauris Krūgaļaužs RXG/Ķekava 17 11.12
53 Reinis Rozenbergs Ultra 20 11.00
54 Kaspars Kasakovskis Zaļā josta 17 10.82
55 Māris Jučmanis Ultra 24 10.75
56 Artis Linde C4 22 10.68
57 Mārtiņš Miglinieks Ultra 14 10.64
58 Armands Ratnieks Lidojošais cirks 22 10.50
59 Mareks Rudovičs BK Ķekari-2 10 10.20
60 Mārtiņš Junkers Ultra 17 10.06
61 Matīss Brunavs BK Grifs AG 14 10.00
62 Edijs Pētersons Pronets 12 9.83
63 Mārcis Broks VCG ekspertu grupa 9 9.78
64 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 16 9.69
65 Artis Jansons Ūpis 13 9.46
66 Matīss Mežulis AF1 16 9.38
67 Edgars Bārdiņš Sportland 12 9.25
68 Arvis Valdemārs Sportland 12 8.83
69 Edgars Mūrnieks Swedbank 17 8.65
70 Normunds Bērziņš C4 20 8.50
71 Aleksandrs Orlovs AF1 20 8.50
72 Rihards Behmanis Zaļā josta 23 8.48
73 Ģirts Jakuška RXG/Ķekava 17 8.47
74 Jevgenijs Ivanovs Swedbank 9 8.44
75 Valters Kronītis E.Daniševska birojs 13 7.85
76 Andrejs Ameļčenkovs AF1 22 7.82
77 Ģirts Arnītis Anzāģe/Baltezers 15 7.80
78 Edijs Balga Lidojošais cirks 22 7.68
79 Māris Bileskalns BK Ķekari-2 15 7.53
80 Roberts Teteris Anzāģe/Baltezers 24 7.46
81 Tomass Riekstiņš Sportland 18 7.44
82 Juris Leščinskis AF1 23 7.43
83 Pēteris Šķēls Zaļā josta 20 7.30
84 Ģirts Strencis Lidojošais cirks 19 7.21
85 Andrejs Prohorovs Pronets 14 7.21
86 Andris Lišmanis Ūpis 15 7.20
87 Kaspars Budzila VCG ekspertu grupa 10 6.90
88 Normunds Niedrītis Anzāģe/Baltezers 18 6.83
89 Kārlis Kijonoks BK Grifs AG 12 6.83
90 Artūrs Elmanis RXG/Ķekava 17 6.76
91 Andris Ivanāns RXG/Ķekava 12 6.75
92 Pēteris Strautmanis VCG ekspertu grupa 17 6.65
93 Klāvs Galenieks E.Daniševska birojs 16 6.63
94 Kristaps Lukašinskis Ultra 19 6.58
95 Andrejs Masļenčenko E.Daniševska birojs 15 6.47
96 Jānis Muižnieks BK Grifs AG 13 6.46
97 Rūdolfs Melnis Anzāģe/Baltezers 16 6.38
98 Ģirts Ezers VCG ekspertu grupa 10 6.30
99 Intars Jansons Anzāģe/Baltezers 22 6.27
100 Edgars Pazāns Ūpis 14 6.21
101 Sandis Saulītis Lidojošais cirks 22 6.09
102 Māris Mētra VCG ekspertu grupa 12 6.00
103 Jānis Skuja BK Ķekari-2 11 6.00
104 Rodžers Miķelsons VCG ekspertu grupa 10 6.00
105 Sandris Raitums Ultra 16 5.94
106 Rūdolfs Rutkovskis BK Grifs AG 16 5.88
107 Oskars Kirkils Ultra 13 5.77
108 Aleksandrs Dubaņevičs Pronets 12 5.75
109 Kaspars Tīliks C4 16 5.69
110 Reinis Ludiņš BK Upesciems 23 5.65
111 Andris Bērziņš Rīgas brīvostas pārvalde 22 5.64
112 Edgars Kāpostiņš BK Upesciems 15 5.53
113 Mārcis Grīnis E.Daniševska birojs 15 5.53
114 Jānis Masaļskis AF1 21 5.48
115 Atis Šēfers BK Ķekari-2 17 5.41
116 Mārtiņš Teivišs Sportland 22 5.27
117 Kaspars Prāvs Anzāģe/Baltezers 8 5.25
118 Kristaps Tretjakovs Ūpis 14 5.21
119 Andris Kadiķis BK Ķekari-2 14 5.21
120 Gunārs Blumbergs Swedbank 15 5.20
121 Armands Pommers BK Ķekari-2 11 5.18
122 Kaspars Jēkabsons Sportland 18 5.11
123 Harijs Ābele BK Daugava 17 5.06
124 Kārlis Skadiņš VCG ekspertu grupa 9 5.00
125 Guntis Vancāns RXG/Ķekava 14 4.86
126 Toms Kubliņš Zaļā josta 21 4.76
127 Atis Kļaviņš AF1 16 4.63
128 Juris Veblovskis Ūpis 17 4.59
129 Jānis Ozols BK Ķekari-2 8 4.50
130 Jānis Lezdiņš Swedbank 8 4.50
131 Artūrs Sproģis Zaļā josta 19 4.42
132 Māris Osipovs Anzāģe/Baltezers 24 4.33
133 Gundars Lipiņš C4 10 4.30
134 Jānis Mežsargs Swedbank 12 4.17
135 Reinis Mellis RXG/Ķekava 11 4.09
136 Uģis Začs BK Grifs AG 13 4.08
137 Dzintars Ozols Ultra 15 4.07
138 Kaspars Alksnis Rīgas brīvostas pārvalde 19 4.00
139 Jānis Kļaviņš VCG ekspertu grupa 15 4.00
140 Vladimirs Larionovs Pronets 14 4.00
141 Krists Balga Lidojošais cirks 22 3.95
142 Aleksandrs Ļotovs Sportland 14 3.93
143 Oskars Aizporietis BK Ķekari-2 14 3.93
144 Mārtiņš Everts Swedbank 14 3.86
145 Kristaps Kopštāls Swedbank 8 3.75
146 Mārtiņš Veiss Ūpis 13 3.62
147 Dmitrijs Lavrientjevs AF1 21 3.57
148 Jānis Feldbergs Ūpis 12 3.50
149 Dāvis Dobelis Lidojošais cirks 18 3.39
150 Artūrs Portnovs BK Ķekari-2 14 3.36
151 Pauls Romans BK Upesciems 17 3.12
152 Jānis Verners BK Upesciems 19 3.11
153 Ivars Stukāns BK Grifs AG 13 3.08
154 Uģis Ludiņš BK Upesciems 13 3.08
155 Raivo Reigass E.Daniševska birojs 11 3.00
156 Guntis Babāns AF1 18 2.94
157 Uldis Birks C4 16 2.81
158 Dmitrijs Kuzmins BK Ķekari-2 15 2.73
159 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 22 2.68
160 Kristaps Apšusals BK Daugava 12 2.58
161 Kaspars Jurevics BK Ķekari-2 13 2.54
162 Andrejs Volodjko Pronets 13 2.54
163 Juris Fjodorovs Lidojošais cirks 20 2.50
164 Ingus Ameļins BK Grifs AG 11 2.45
165 Mārtiņš Indriksons Ultra 16 2.38
166 Kaspars Broks Rīgas brīvostas pārvalde 13 2.38
167 Mārtiņš Bičevskis C4 11 2.27
168 Krišjānis Dananbergsons BK Daugava 11 2.27
169 Rinalds Salmiņš BK Grifs AG 8 2.25
170 Sergejs Bažoks AF1 25 2.16
171 Oskars Veidemanis Rīgas brīvostas pārvalde 17 2.12
172 Mārtiņš Herings Swedbank 13 1.92
173 Mārtiņš Pūpols BK Grifs AG 11 1.82
174 Edgars Gleizdāns RXG/Ķekava 13 1.77
175 Kristians Meliņš BK Grifs AG 15 1.73
176 Zigmārs Kašs Sportland 18 1.72
177 Mārtiņš Kanasts Swedbank 10 1.70
178 Mārtiņš Galzons BK Daugava 16 1.63
179 Dāvis Salenieks BK Upesciems 15 1.60
180 Rolands Porietis BK Ķekari-2 14 1.43
181 Dmitrijs Barsuks AF1 19 1.37
182 Andrejs Ivanovs Pronets 14 1.36
183 Valdis Sedlovs Swedbank 10 1.30
184 Gints Niedra Rīgas brīvostas pārvalde 12 1.25
185 Kristaps Určs Swedbank 16 1.06
186 Toms Cirvelis BK Daugava 13 0.92
187 Uldis Daugulis Swedbank 13 0.92
188 Juris Siliņš Ultra 19 0.89
189 Jānis Dundurs Anzāģe/Baltezers 17 0.76
190 Niks Gulbis BK Daugava 11 0.55
191 Jānis Šiliņš Rīgas brīvostas pārvalde 13 0.46
192 Ansis Šenne Sportland 12 0.33
193 Gundars Krauklis Anzāģe/Baltezers 11 0.27

(mazāk par 8 spēlēm)

1 Ivo Popmanis Zaļā josta 1 26.00
2 Salvis Skušķis BK Ķekari-2 2 20.50
3 Kārlis Priednieks VCG ekspertu grupa 7 20.00
4 Edijs Neilands Rīgas brīvostas pārvalde 6 17.00
5 Artūrs Vītols VCG ekspertu grupa 2 16.50
6 Raivis Kalējs RXG/Ķekava 2 13.50
7 Nauris Mazurs AF1 4 10.50
8 Gatis Šube BK Ķekari-2 2 10.50
9 Renolds Klims BK Daugava 3 10.00
10 Andris Kalniņš RXG/Ķekava 6 9.83
11 Rinalds Varsbergs Zaļā josta 4 7.50
12 Edijs Veinbergs Anzāģe/Baltezers 3 6.67
13 Reinis Baumanis Lidojošais cirks 1 6.00
14 Mikus Cālītis Zaļā josta 2 5.50
15 Laimonis Ustrisovs Ūpis 2 5.50
16 Mārtiņš Kozlovskis E.Daniševska birojs 6 5.33
17 Raimonds Zeps Ultra 6 5.17
18 Māris Vāvere BK Upesciems 2 4.50
19 Rūdolfs Nauzeris Ūpis 7 4.00
20 Mārcis Āboliņš E.Daniševska birojs 5 3.60
21 Mihails Haidarovs Pronets 6 3.33
22 Elvis Kvalbergs BK Ķekari-2 6 3.00
23 Indriķis Putniņš Lidojošais cirks 3 3.00
24 Vilnis Ķirsis Ultra 2 3.00
25 Edgars Grieznis VCG ekspertu grupa 4 2.75
26 Romāns Logins Sportland 7 2.71
27 Kristaps Blodons BK Daugava 6 2.17
28 Reinis Rābants Sportland 5 2.00
29 Viktors Isčenko Ultra 1 2.00
30 Artis Zīders Rīgas brīvostas pārvalde 5 1.60
31 Andris Vējiņš Swedbank 4 1.50
32 Mārcis Jankaitis Ūpis 5 1.40
33 Andrejs Sobočs Pronets 7 1.29
34 Mārtiņš Škapars Rīgas brīvostas pārvalde 5 1.20
35 Oļegs Radčenko Pronets 3 1.00
36 Jānis Voins Rīgas brīvostas pārvalde 5 0.80
37 Arnis Kadakovskis Lidojošais cirks 6 0.67
38 Kristaps Koknevičs BK Daugava 6 0.67
39 Kārlis Treijs C4 3 0.67
40 Ivans Tutovs Pronets 7 0.57
41 Alfrēds Reinsons BK Grifs AG 5 0.40
42 Jurijs Prohorovs Pronets 3 0.33
43 Mihails Skorobogačs Anzāģe/Baltezers 4 0
44 Vladimirs Zujevs AF1 1 0
45 Jānis Zeibots BK Upesciems 1 0
46 Juris Kuļšs VCG ekspertu grupa 1 0

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2011./12. gada 2.līgas labāko punktu guvēju kļuva Lauris Krūmiņš no Rīgas Celtniecības koledžas. 23 spēlēs viņš guva 520 punktus.
krown.lv