dubultamatieru līga

Punkti summā

Vārds Uzvārds Komanda Sp. P
1 Edgars Indāns DzSK Lokomotīve 22 587
2 Artis Lunts Miele 25 465
3 Raitis Nāckalns Ūpis 24 442
4 Eduards Grabovskis C4 22 437
5 Edgars Krūze Emerald 25 421
6 Kaspars Magurs DzSK Lokomotīve 20 407
7 Igors Golovka Rīgas pašvaldības policija 16 404
8 Jānis Rudzītis DzSK Lokomotīve 20 385
9 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 26 365
10 Māris Ozoliņš Čiekurs 22 336
11 Mārtiņš Zirnis Miele 23 323
12 Nauris Krūgaļaužs RXG/Ķekava 26 323
13 Māris Jučmanis Ultra 23 320
14 Jānis Feldbergs Ūpis 26 300
15 Aleksandrs Gudkins Pronets 24 284
16 Mārtiņš Miglinieks Ultra 22 281
17 Renārs Uzraugs Kodols 12 277
18 Kristaps Balcers Miele 22 273
19 Krišjānis Graumanis BK Ķekari 20 272
20 Edijs Pētersons Pronets 24 269
21 Pēteris Putniņš RXG/Ķekava 22 265
22 Romans Larionovs Pronets 24 264
23 Reinis Rozenbergs Ultra 22 261
24 Nauris Eglītis Emerald 25 254
25 Rihards Borovskis Jugla/Sport 2000 25 242
26 Edgars Grieznis VCG ekspertu grupa 24 239
27 Ģirts Arnītis Emerald 26 236
28 Ģirts Jakuška RXG/Ķekava 24 234
29 Mārtiņš Krēsliņš Jugla/Sport 2000 26 234
30 Guntars Lazdiņš Pronets 16 229
31 Ivo Vambuts VCG ekspertu grupa 21 229
32 Ojārs Ilješāns VCG ekspertu grupa 13 227
33 Andris Ivanāns RXG/Ķekava 25 227
34 Rihards Pētersons Kodols 22 214
35 Emīls Seilis Jugla/Sport 2000 23 214
36 Gints Vihmanis C4 15 211
37 Kārlis Zeiberts Miele 21 207
38 Mārtiņš Junkers Ultra 24 205
39 Kārlis Priednieks VCG ekspertu grupa 11 204
40 Andris Lišmanis Ūpis 22 198
41 Normunds Bērziņš C4 22 195
42 Kristaps Tretjakovs Ūpis 23 195
43 Rolands Pētersons Kodols 24 195
44 Jānis Katkovskis C4 18 192
45 Henrijs Geidāns Jugla/Sport 2000 20 190
46 Toms Austrums VCG ekspertu grupa 26 189
47 Kristaps Grava Jugla/Sport 2000 14 187
48 Jānis Vuļs Emerald 17 187
49 Toms Zvidriņš C4 12 182
50 Andrejs Prohorovs Pronets 21 182
51 Armands Vorps Rīgas pašvaldības policija 16 181
52 Intars Ķimenītis Rīgas pašvaldības policija 21 180
53 Armands Švītiņš C4 11 179
54 Atis Šēfers BK Ķekari 23 176
55 Rūdolfs Nerets Kodols 19 174
56 Artis Linde C4 19 173
57 Edgars Pazāns Ūpis 22 171
58 Jānis Vībāns Jugla/Sport 2000 10 159
59 Artūrs Portnovs BK Ķekari 25 159
60 Edijs Eglītis Ultra 9 154
61 Igors Kozlovs Kodols 23 154
62 Juris Veblovskis Ūpis 26 154
63 Māris Vāverāns Emerald 24 153
64 Mārcis Bergmanis Miele 25 153
65 Reinis Mellis RXG/Ķekava 21 151
66 Kaspars Prūsis Čiekurs 21 150
67 Roberts Pakalns Emerald 21 150
68 Jānis Kļaviņš VCG ekspertu grupa 24 148
69 Māris Bileskalns BK Ķekari 23 146
70 Miks Bukulītis Jugla/Sport 2000 23 141
71 Vladimirs Kirilovs Pronets 12 140
72 Edmunds Kalniņš Čiekurs 26 140
73 Voldemārs Ļaudāms Rīgas pašvaldības policija 19 139
74 Ralfs Riektiņš Jugla/Sport 2000 25 135
75 Raimonds Zeps Ultra 13 133
76 Lauris Nadziņš Ultra 16 132
77 Dzintars Ozols Ultra 26 131
78 Artis Jurkovskis DzSK Lokomotīve 22 130
79 Kaspars Budzila VCG ekspertu grupa 18 126
80 Pēteris Strautmanis VCG ekspertu grupa 22 122
81 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 22 122
82 Alvis Lazdups Rīgas pašvaldības policija 13 121
83 Edgars Kalniņš Čiekurs 20 118
84 Mārcis Broks VCG ekspertu grupa 13 115
85 Ģirts Priede Čiekurs 18 115
86 Ģirts Ezers VCG ekspertu grupa 23 113
87 Ralfs Vēveris Kodols 7 111
88 Aksels Cīrulis Emerald 21 109
89 Harijs Toms BK Ķekari 20 108
90 Oskars Lipskis Kodols 25 107
91 Mārtiņš Veiss Ūpis 19 97
92 Uldis Kleinbergs DzSK Lokomotīve 22 97
93 Nauris Mazurs Rīgas pašvaldības policija 10 95
94 Rodžers Miķelsons VCG ekspertu grupa 22 95
95 Juris Šneiders Kodols 23 95
96 Jānis Liepnieks Rīgas pašvaldības policija 15 92
97 Mārcis Jankaitis Ūpis 25 92
98 Mikus Bisenieks RXG/Ķekava 25 92
99 Jānis Vilcāns BK Ķekari 23 89
100 Vladimirs Larionovs Pronets 25 88
101 Māris Sīmanis RXG/Ķekava 21 84
102 Reinis Rozenblats Miele 23 82
103 Uldis Birks C4 21 80
104 Uldis Švēde DzSK Lokomotīve 5 78
105 Ojārs Naglis BK Ķekari 11 76
106 Oskars Kirkils Ultra 13 76
107 Rūdolfs Nauzeris Ūpis 17 75
108 Sentis Kārkliņš Emerald 22 74
109 Edgars Bērziņš BK Ķekari 9 73
110 Aleksandrs Dubaņevičs Pronets 14 73
111 Valdis Cielēns DzSK Lokomotīve 13 69
112 Jānis Karpovičs Miele 17 69
113 Kaspars Andersons DzSK Lokomotīve 19 68
114 Salvis Pavinskis Kodols 8 67
115 Jānis Eglītis Rīgas pašvaldības policija 14 66
116 Edgars Arnītis Emerald 6 65
117 Arturs Latišonoks Čiekurs 19 64
118 Kaspars Jurevics BK Ķekari 12 62
119 Mārcis Rēders Kodols 8 61
120 Andris Kadiķis BK Ķekari 18 61
121 Māris Mētra VCG ekspertu grupa 24 60
122 Ēriks Kamols Jugla/Sport 2000 22 59
123 Mārtiņš Grundmanis Miele 23 59
124 Andulis Vitte DzSK Lokomotīve 15 58
125 Rolands Pupkevičs Čiekurs 21 58
126 Krišjānis Bikše VCG ekspertu grupa 3 57
127 Jānis Klāvs Čiekurs 18 57
128 Mārtiņš Bremze DzSK Lokomotīve 4 56
129 Elviss Lūsis Rīgas pašvaldības policija 18 56
130 Ritvars Kauliņš DzSK Lokomotīve 3 52
131 Roberts Straume Rīgas pašvaldības policija 15 51
132 Rolands Porietis BK Ķekari 24 50
133 Guntis Kārkliņš Miele 15 49
134 Mārtiņš Dzērve Rīgas pašvaldības policija 5 46
135 Dmitrijs Kuzmins BK Ķekari 21 46
136 Raivis Trenko Miele 17 45
137 Egīls Zarakovskis Kodols 11 44
138 Jānis Zirnis Miele 18 44
139 Mārtiņš Indriksons Ultra 11 43
140 Māris Laicons Miele 18 42
141 Mārcis Pallo DzSK Lokomotīve 21 41
142 Hugo Jakobi Kodols 25 41
143 Jānis Dundurs Emerald 25 41
144 Mihails Haidarovs Pronets 9 40
145 Andrejs Ivanovs Pronets 13 39
146 Mārcis Galauska Ūpis 17 39
147 Kaspars Meržvinskis Rīgas pašvaldības policija 3 36
148 Aleksandrs Savčenko Pronets 13 36
149 Artūrs Dubra Čiekurs 25 35
150 Alvis Šmagris BK Ķekari 5 34
151 Oskars Aizporietis BK Ķekari 9 34
152 Oskars Cekuls Kodols 22 34
153 Dāvids Celmiņš Jugla/Sport 2000 20 33
154 Emīls Liepiņš Jugla/Sport 2000 22 33
155 Sergejs Baltmanis Čiekurs 6 31
156 Deivids Seļugins Jugla/Sport 2000 2 28
157 Viktors Isčenko Ultra 16 28
158 Toms Samoiļenko BK Ķekari 23 28
159 Mārtiņš Bičevskis C4 10 27
160 Elgars Vinters Kodols 9 22
161 Kārlis Treijs C4 13 22
162 Andrejs Volodjko Pronets 15 22
163 Oļegs Radčenko Pronets 3 20
164 Kaspars Rubins Rīgas pašvaldības policija 13 20
165 Sandris Raitums Ultra 7 18
166 Ronalds Štrauhs Ūpis 4 17
167 Andris Keziks RXG/Ķekava 11 17
168 Kaspars Gulbis Čiekurs 12 17
169 Nauris Melderis Emerald 11 15
170 Juris Siliņš Ultra 17 15
171 Gunārs Bukarts Jugla/Sport 2000 2 14
172 Pēteris Zvirgzdiņš BK Ķekari 4 14
173 Gatis Poikāns C4 5 14
174 Kristaps Kerens DzSK Lokomotīve 14 14
175 Kristaps Sakne Čiekurs 21 14
176 Egils Pavlovs Čiekurs 6 13
177 Artis Kazaks DzSK Lokomotīve 11 13
178 Māris Orlovs Emerald 3 12
179 Salvis Skušķis BK Ķekari 1 11
180 Armands Jaunzems Jugla/Sport 2000 1 10
181 Juris Inkins Rīgas pašvaldības policija 7 10
182 Roberts Žubulis Jugla/Sport 2000 1 9
183 Andrejs Subočs Pronets 12 9
184 Egils Ločmelis Emerald 1 8
185 Andis Priede Rīgas pašvaldības policija 6 8
186 Jānis Liepa Pronets 6 8
187 Alvis Valdemiers Emerald 7 8
188 Ansis Kazaks Emerald 12 8
189 Dāvis Tomsons Rīgas pašvaldības policija 6 7
190 Guntis Buķis Rīgas pašvaldības policija 7 7
191 Gundars Krauklis Emerald 12 7
192 Ģirts Burgmanis BK Ķekari 15 7
193 Edgars Lukša RXG/Ķekava 2 5
194 Edgars Gleizdāns RXG/Ķekava 4 5
195 Gatis Čipāns Kodols 8 5
196 Rihards Kokins Čiekurs 18 5
197 Agris Perro Emerald 6 4
198 Kristaps Jakovļevs Pronets 1 3
199 Māris Grafs C4 3 3
200 Zigmunds Jonelis Kodols 5 3
201 Artūrs Čepuks Kodols 1 2
202 Andris Zunte DzSK Lokomotīve 2 2
203 Jānis Neimanis Rīgas pašvaldības policija 2 2
204 Rolands Eiduks BK Ķekari 1 0
205 Kristaps Taube-Taubers Rīgas pašvaldības policija 1 0

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2014./15. gada sezonas oktobra mēneša labāko spēlētāju 2.līgā tika atzīts Eduards Grabovskis no "C4" komandas.
krown.lv