dubultamatieru līga

3 punktu metieni

Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Edgars Indāns DzSK Lokomotīve 22 119
2 Krišjānis Graumanis BK Ķekari 20 55
3 Pēteris Putniņš RXG/Ķekava 22 54
4 Edijs Pētersons Pronets 24 54
5 Jānis Feldbergs Ūpis 26 54
6 Māris Ozoliņš Čiekurs 22 52
7 Edgars Grieznis VCG ekspertu grupa 24 49
8 Māris Jučmanis Ultra 23 45
9 Nauris Krūgaļaužs RXG/Ķekava 26 45
10 Kaspars Magurs DzSK Lokomotīve 20 40
11 Jānis Vībāns Jugla/Sport 2000 10 39
12 Igors Golovka Rīgas pašvaldības policija 16 37
13 Edgars Krūze Emerald 25 37
14 Toms Austrums VCG ekspertu grupa 26 37
15 Kārlis Priednieks VCG ekspertu grupa 11 36
16 Rihards Pētersons Kodols 22 33
17 Artis Lunts Miele 25 33
18 Artis Linde C4 19 32
19 Eduards Grabovskis C4 22 32
20 Juris Veblovskis Ūpis 26 28
21 Renārs Uzraugs Kodols 12 27
22 Mārtiņš Zirnis Miele 23 25
23 Alvis Lazdups Rīgas pašvaldības policija 13 24
24 Artūrs Portnovs BK Ķekari 25 24
25 Rihards Borovskis Jugla/Sport 2000 25 24
26 Gints Vihmanis C4 15 22
27 Armands Vorps Rīgas pašvaldības policija 16 22
28 Jānis Vuļs Emerald 17 22
29 Miks Bukulītis Jugla/Sport 2000 23 22
30 Māris Vāverāns Emerald 24 22
31 Ģirts Arnītis Emerald 26 22
32 Edijs Eglītis Ultra 9 21
33 Jānis Rudzītis DzSK Lokomotīve 20 21
34 Andrejs Prohorovs Pronets 21 21
35 Normunds Bērziņš C4 22 21
36 Reinis Rozenbergs Ultra 22 21
37 Dzintars Ozols Ultra 26 21
38 Raimonds Zeps Ultra 13 17
39 Ojārs Ilješāns VCG ekspertu grupa 13 17
40 Henrijs Geidāns Jugla/Sport 2000 20 17
41 Māris Mētra VCG ekspertu grupa 24 17
42 Kristaps Balcers Miele 22 16
43 Ralfs Vēveris Kodols 7 15
44 Jānis Katkovskis C4 18 15
45 Mārtiņš Veiss Ūpis 19 15
46 Harijs Toms BK Ķekari 20 15
47 Ralfs Riektiņš Jugla/Sport 2000 25 15
48 Kristaps Grava Jugla/Sport 2000 14 14
49 Kristaps Tretjakovs Ūpis 23 14
50 Toms Zvidriņš C4 12 13
51 Kārlis Zeiberts Miele 21 13
52 Andulis Vitte DzSK Lokomotīve 15 12
53 Intars Ķimenītis Rīgas pašvaldības policija 21 12
54 Igors Kozlovs Kodols 23 12
55 Uldis Švēde DzSK Lokomotīve 5 11
56 Jānis Liepnieks Rīgas pašvaldības policija 15 11
57 Rūdolfs Nauzeris Ūpis 17 11
58 Aksels Cīrulis Emerald 21 11
59 Reinis Mellis RXG/Ķekava 21 11
60 Andris Lišmanis Ūpis 22 11
61 Jānis Vilcāns BK Ķekari 23 11
62 Romans Larionovs Pronets 24 11
63 Mikus Bisenieks RXG/Ķekava 25 11
64 Aleksandrs Savčenko Pronets 13 10
65 Andris Kadiķis BK Ķekari 18 10
66 Uldis Kleinbergs DzSK Lokomotīve 22 10
67 Mārcis Jankaitis Ūpis 25 10
68 Artis Jurkovskis DzSK Lokomotīve 22 9
69 Reinis Rozenblats Miele 23 9
70 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 22 8
71 Ēriks Kamols Jugla/Sport 2000 22 8
72 Ģirts Ezers VCG ekspertu grupa 23 8
73 Atis Šēfers BK Ķekari 23 8
74 Ģirts Jakuška RXG/Ķekava 24 8
75 Nauris Eglītis Emerald 25 8
76 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 26 8
77 Māris Laicons Miele 18 7
78 Emīls Seilis Jugla/Sport 2000 23 7
79 Rolands Pētersons Kodols 24 7
80 Krišjānis Bikše VCG ekspertu grupa 3 6
81 Edgars Arnītis Emerald 6 6
82 Mārtiņš Bičevskis C4 10 6
83 Andrejs Ivanovs Pronets 13 6
84 Kārlis Treijs C4 13 6
85 Raitis Nāckalns Ūpis 24 6
86 Mārtiņš Bremze DzSK Lokomotīve 4 5
87 Andris Keziks RXG/Ķekava 11 5
88 Lauris Nadziņš Ultra 16 5
89 Elviss Lūsis Rīgas pašvaldības policija 18 5
90 Edgars Kalniņš Čiekurs 20 5
91 Ivo Vambuts VCG ekspertu grupa 21 5
92 Edgars Pazāns Ūpis 22 5
93 Juris Šneiders Kodols 23 5
94 Kaspars Rubins Rīgas pašvaldības policija 13 4
95 Guntis Kārkliņš Miele 15 4
96 Jānis Karpovičs Miele 17 4
97 Jānis Klāvs Čiekurs 18 4
98 Toms Samoiļenko BK Ķekari 23 4
99 Mārtiņš Grundmanis Miele 23 4
100 Oskars Lipskis Kodols 25 4
101 Hugo Jakobi Kodols 25 4
102 Edmunds Kalniņš Čiekurs 26 4
103 Deivids Seļugins Jugla/Sport 2000 2 3
104 Alvis Šmagris BK Ķekari 5 3
105 Mārcis Rēders Kodols 8 3
106 Elgars Vinters Kodols 9 3
107 Artis Kazaks DzSK Lokomotīve 11 3
108 Mārtiņš Indriksons Ultra 11 3
109 Vladimirs Kirilovs Pronets 12 3
110 Kaspars Gulbis Čiekurs 12 3
111 Oskars Kirkils Ultra 13 3
112 Jānis Zirnis Miele 18 3
113 Jānis Kļaviņš VCG ekspertu grupa 24 3
114 Rolands Porietis BK Ķekari 24 3
115 Mārtiņš Krēsliņš Jugla/Sport 2000 26 3
116 Armands Jaunzems Jugla/Sport 2000 1 2
117 Gunārs Bukarts Jugla/Sport 2000 2 2
118 Jānis Liepa Pronets 6 2
119 Oskars Aizporietis BK Ķekari 9 2
120 Nauris Mazurs Rīgas pašvaldības policija 10 2
121 Valdis Cielēns DzSK Lokomotīve 13 2
122 Kristaps Kerens DzSK Lokomotīve 14 2
123 Andrejs Volodjko Pronets 15 2
124 Roberts Straume Rīgas pašvaldības policija 15 2
125 Ģirts Priede Čiekurs 18 2
126 Arturs Latišonoks Čiekurs 19 2
127 Dāvids Celmiņš Jugla/Sport 2000 20 2
128 Kristaps Sakne Čiekurs 21 2
129 Mārcis Pallo DzSK Lokomotīve 21 2
130 Uldis Birks C4 21 2
131 Mārtiņš Miglinieks Ultra 22 2
132 Pēteris Strautmanis VCG ekspertu grupa 22 2
133 Andris Ivanāns RXG/Ķekava 25 2
134 Mārcis Bergmanis Miele 25 2
135 Kaspars Meržvinskis Rīgas pašvaldības policija 3 1
136 Mārtiņš Dzērve Rīgas pašvaldības policija 5 1
137 Gatis Poikāns C4 5 1
138 Guntis Buķis Rīgas pašvaldības policija 7 1
139 Gatis Čipāns Kodols 8 1
140 Salvis Pavinskis Kodols 8 1
141 Edgars Bērziņš BK Ķekari 9 1
142 Armands Švītiņš C4 11 1
143 Jānis Eglītis Rīgas pašvaldības policija 14 1
144 Raivis Trenko Miele 17 1
145 Rihards Kokins Čiekurs 18 1
146 Kaspars Andersons DzSK Lokomotīve 19 1
147 Rolands Pupkevičs Čiekurs 21 1
148 Māris Sīmanis RXG/Ķekava 21 1
149 Sentis Kārkliņš Emerald 22 1
150 Emīls Liepiņš Jugla/Sport 2000 22 1
151 Jānis Dundurs Emerald 25 1

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2007./08. gada 2.līgas uzvarētājiem kļuva komanda JZ motors.lv, 22 spēlēs viņi izcīnīja 20 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus.
krown.lv