dubultamatieru līga

Punkti vidēji spēlē

(vairāk par 9 spēlēm)

Vārds Uzvārds Komanda Sp. Vid.
1 Edgars Indāns DzSK Lokomotīve 22 26.68
2 Igors Golovka Rīgas pašvaldības policija 16 25.25
3 Renārs Uzraugs Kodols 12 23.08
4 Kaspars Magurs DzSK Lokomotīve 20 20.35
5 Eduards Grabovskis C4 22 19.86
6 Jānis Rudzītis DzSK Lokomotīve 20 19.25
7 Artis Lunts Miele 25 18.60
8 Kārlis Priednieks VCG ekspertu grupa 11 18.55
9 Raitis Nāckalns Ūpis 24 18.42
10 Ojārs Ilješāns VCG ekspertu grupa 13 17.46
11 Edijs Eglītis Ultra 9 17.11
12 Edgars Krūze Emerald 25 16.84
13 Armands Švītiņš C4 11 16.27
14 Jānis Vībāns Jugla/Sport 2000 10 15.90
15 Māris Ozoliņš Čiekurs 22 15.27
16 Toms Zvidriņš C4 12 15.17
17 Guntars Lazdiņš Pronets 16 14.31
18 Gints Vihmanis C4 15 14.07
19 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 26 14.04
20 Mārtiņš Zirnis Miele 23 14.04
21 Māris Jučmanis Ultra 23 13.91
22 Krišjānis Graumanis BK Ķekari 20 13.60
23 Kristaps Grava Jugla/Sport 2000 14 13.36
24 Mārtiņš Miglinieks Ultra 22 12.77
25 Nauris Krūgaļaužs RXG/Ķekava 26 12.42
26 Kristaps Balcers Miele 22 12.41
27 Pēteris Putniņš RXG/Ķekava 22 12.05
28 Reinis Rozenbergs Ultra 22 11.86
29 Aleksandrs Gudkins Pronets 24 11.83
30 Vladimirs Kirilovs Pronets 12 11.67
31 Jānis Feldbergs Ūpis 26 11.54
32 Armands Vorps Rīgas pašvaldības policija 16 11.31
33 Edijs Pētersons Pronets 24 11.21
34 Romans Larionovs Pronets 24 11.00
35 Jānis Vuļs Emerald 17 11.00
36 Ivo Vambuts VCG ekspertu grupa 21 10.90
37 Jānis Katkovskis C4 18 10.67
38 Raimonds Zeps Ultra 13 10.23
39 Nauris Eglītis Emerald 25 10.16
40 Edgars Grieznis VCG ekspertu grupa 24 9.96
41 Kārlis Zeiberts Miele 21 9.86
42 Ģirts Jakuška RXG/Ķekava 24 9.75
43 Rihards Pētersons Kodols 22 9.73
44 Rihards Borovskis Jugla/Sport 2000 25 9.68
45 Henrijs Geidāns Jugla/Sport 2000 20 9.50
46 Nauris Mazurs Rīgas pašvaldības policija 10 9.50
47 Alvis Lazdups Rīgas pašvaldības policija 13 9.31
48 Emīls Seilis Jugla/Sport 2000 23 9.30
49 Rūdolfs Nerets Kodols 19 9.16
50 Artis Linde C4 19 9.11
51 Ģirts Arnītis Emerald 26 9.08
52 Andris Ivanāns RXG/Ķekava 25 9.08
53 Mārtiņš Krēsliņš Jugla/Sport 2000 26 9.00
54 Andris Lišmanis Ūpis 22 9.00
55 Normunds Bērziņš C4 22 8.86
56 Mārcis Broks VCG ekspertu grupa 13 8.85
57 Andrejs Prohorovs Pronets 21 8.67
58 Intars Ķimenītis Rīgas pašvaldības policija 21 8.57
59 Mārtiņš Junkers Ultra 24 8.54
60 Kristaps Tretjakovs Ūpis 23 8.48
61 Lauris Nadziņš Ultra 16 8.25
62 Rolands Pētersons Kodols 24 8.13
63 Edgars Bērziņš BK Ķekari 9 8.11
64 Edgars Pazāns Ūpis 22 7.77
65 Atis Šēfers BK Ķekari 23 7.65
66 Voldemārs Ļaudāms Rīgas pašvaldības policija 19 7.32
67 Toms Austrums VCG ekspertu grupa 26 7.27
68 Reinis Mellis RXG/Ķekava 21 7.19
69 Roberts Pakalns Emerald 21 7.14
70 Kaspars Prūsis Čiekurs 21 7.14
71 Kaspars Budzila VCG ekspertu grupa 18 7.00
72 Ojārs Naglis BK Ķekari 11 6.91
73 Igors Kozlovs Kodols 23 6.70
74 Ģirts Priede Čiekurs 18 6.39
75 Māris Vāverāns Emerald 24 6.38
76 Artūrs Portnovs BK Ķekari 25 6.36
77 Māris Bileskalns BK Ķekari 23 6.35
78 Jānis Kļaviņš VCG ekspertu grupa 24 6.17
79 Miks Bukulītis Jugla/Sport 2000 23 6.13
80 Jānis Liepnieks Rīgas pašvaldības policija 15 6.13
81 Mārcis Bergmanis Miele 25 6.12
82 Juris Veblovskis Ūpis 26 5.92
83 Artis Jurkovskis DzSK Lokomotīve 22 5.91
84 Edgars Kalniņš Čiekurs 20 5.90
85 Oskars Kirkils Ultra 13 5.85
86 Pēteris Strautmanis VCG ekspertu grupa 22 5.55
87 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 22 5.55
88 Ralfs Riektiņš Jugla/Sport 2000 25 5.40
89 Harijs Toms BK Ķekari 20 5.40
90 Edmunds Kalniņš Čiekurs 26 5.38
91 Valdis Cielēns DzSK Lokomotīve 13 5.31
92 Aleksandrs Dubaņevičs Pronets 14 5.21
93 Aksels Cīrulis Emerald 21 5.19
94 Kaspars Jurevics BK Ķekari 12 5.17
95 Mārtiņš Veiss Ūpis 19 5.11
96 Dzintars Ozols Ultra 26 5.04
97 Ģirts Ezers VCG ekspertu grupa 23 4.91
98 Jānis Eglītis Rīgas pašvaldības policija 14 4.71
99 Mihails Haidarovs Pronets 9 4.44
100 Uldis Kleinbergs DzSK Lokomotīve 22 4.41
101 Rūdolfs Nauzeris Ūpis 17 4.41
102 Rodžers Miķelsons VCG ekspertu grupa 22 4.32
103 Oskars Lipskis Kodols 25 4.28
104 Juris Šneiders Kodols 23 4.13
105 Jānis Karpovičs Miele 17 4.06
106 Māris Sīmanis RXG/Ķekava 21 4.00
107 Egīls Zarakovskis Kodols 11 4.00
108 Mārtiņš Indriksons Ultra 11 3.91
109 Jānis Vilcāns BK Ķekari 23 3.87
110 Andulis Vitte DzSK Lokomotīve 15 3.87
111 Uldis Birks C4 21 3.81
112 Oskars Aizporietis BK Ķekari 9 3.78
113 Mārcis Jankaitis Ūpis 25 3.68
114 Mikus Bisenieks RXG/Ķekava 25 3.68
115 Kaspars Andersons DzSK Lokomotīve 19 3.58
116 Reinis Rozenblats Miele 23 3.57
117 Vladimirs Larionovs Pronets 25 3.52
118 Roberts Straume Rīgas pašvaldības policija 15 3.40
119 Andris Kadiķis BK Ķekari 18 3.39
120 Arturs Latišonoks Čiekurs 19 3.37
121 Sentis Kārkliņš Emerald 22 3.36
122 Guntis Kārkliņš Miele 15 3.27
123 Jānis Klāvs Čiekurs 18 3.17
124 Elviss Lūsis Rīgas pašvaldības policija 18 3.11
125 Andrejs Ivanovs Pronets 13 3.00
126 Aleksandrs Savčenko Pronets 13 2.77
127 Rolands Pupkevičs Čiekurs 21 2.76
128 Mārtiņš Bičevskis C4 10 2.70
129 Ēriks Kamols Jugla/Sport 2000 22 2.68
130 Raivis Trenko Miele 17 2.65
131 Mārtiņš Grundmanis Miele 23 2.57
132 Māris Mētra VCG ekspertu grupa 24 2.50
133 Jānis Zirnis Miele 18 2.44
134 Elgars Vinters Kodols 9 2.44
135 Māris Laicons Miele 18 2.33
136 Mārcis Galauska Ūpis 17 2.29
137 Dmitrijs Kuzmins BK Ķekari 21 2.19
138 Rolands Porietis BK Ķekari 24 2.08
139 Mārcis Pallo DzSK Lokomotīve 21 1.95
140 Viktors Isčenko Ultra 16 1.75
141 Kārlis Treijs C4 13 1.69
142 Dāvids Celmiņš Jugla/Sport 2000 20 1.65
143 Hugo Jakobi Kodols 25 1.64
144 Jānis Dundurs Emerald 25 1.64
145 Oskars Cekuls Kodols 22 1.55
146 Andris Keziks RXG/Ķekava 11 1.55
147 Kaspars Rubins Rīgas pašvaldības policija 13 1.54
148 Emīls Liepiņš Jugla/Sport 2000 22 1.50
149 Andrejs Volodjko Pronets 15 1.47
150 Kaspars Gulbis Čiekurs 12 1.42
151 Artūrs Dubra Čiekurs 25 1.40
152 Nauris Melderis Emerald 11 1.36
153 Toms Samoiļenko BK Ķekari 23 1.22
154 Artis Kazaks DzSK Lokomotīve 11 1.18
155 Kristaps Kerens DzSK Lokomotīve 14 1.00
156 Juris Siliņš Ultra 17 0.88
157 Andrejs Subočs Pronets 12 0.75
158 Kristaps Sakne Čiekurs 21 0.67
159 Ansis Kazaks Emerald 12 0.67
160 Gundars Krauklis Emerald 12 0.58
161 Ģirts Burgmanis BK Ķekari 15 0.47
162 Rihards Kokins Čiekurs 18 0.28

(mazāk par 9 spēlēm)

1 Krišjānis Bikše VCG ekspertu grupa 3 19.00
2 Ritvars Kauliņš DzSK Lokomotīve 3 17.33
3 Ralfs Vēveris Kodols 7 15.86
4 Uldis Švēde DzSK Lokomotīve 5 15.60
5 Mārtiņš Bremze DzSK Lokomotīve 4 14.00
6 Deivids Seļugins Jugla/Sport 2000 2 14.00
7 Kaspars Meržvinskis Rīgas pašvaldības policija 3 12.00
8 Salvis Skušķis BK Ķekari 1 11.00
9 Edgars Arnītis Emerald 6 10.83
10 Armands Jaunzems Jugla/Sport 2000 1 10.00
11 Mārtiņš Dzērve Rīgas pašvaldības policija 5 9.20
12 Roberts Žubulis Jugla/Sport 2000 1 9.00
13 Salvis Pavinskis Kodols 8 8.38
14 Egils Ločmelis Emerald 1 8.00
15 Mārcis Rēders Kodols 8 7.63
16 Gunārs Bukarts Jugla/Sport 2000 2 7.00
17 Alvis Šmagris BK Ķekari 5 6.80
18 Oļegs Radčenko Pronets 3 6.67
19 Sergejs Baltmanis Čiekurs 6 5.17
20 Ronalds Štrauhs Ūpis 4 4.25
21 Māris Orlovs Emerald 3 4.00
22 Pēteris Zvirgzdiņš BK Ķekari 4 3.50
23 Kristaps Jakovļevs Pronets 1 3.00
24 Gatis Poikāns C4 5 2.80
25 Sandris Raitums Ultra 7 2.57
26 Edgars Lukša RXG/Ķekava 2 2.50
27 Egils Pavlovs Čiekurs 6 2.17
28 Artūrs Čepuks Kodols 1 2.00
29 Juris Inkins Rīgas pašvaldības policija 7 1.43
30 Jānis Liepa Pronets 6 1.33
31 Andis Priede Rīgas pašvaldības policija 6 1.33
32 Edgars Gleizdāns RXG/Ķekava 4 1.25
33 Dāvis Tomsons Rīgas pašvaldības policija 6 1.17
34 Alvis Valdemiers Emerald 7 1.14
35 Guntis Buķis Rīgas pašvaldības policija 7 1.00
36 Māris Grafs C4 3 1.00
37 Andris Zunte DzSK Lokomotīve 2 1.00
38 Jānis Neimanis Rīgas pašvaldības policija 2 1.00
39 Agris Perro Emerald 6 0.67
40 Gatis Čipāns Kodols 8 0.63
41 Zigmunds Jonelis Kodols 5 0.60
42 Kristaps Taube-Taubers Rīgas pašvaldības policija 1 0
43 Rolands Eiduks BK Ķekari 1 0

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2015./16. gada 2.līgas finālā BK Zaķumuiža ar 67:73, 93:72 un 68:46 sērijā ar 2-1 pārspēja RXG/Ķekava.
krown.lv