dubultamatieru līga

Punkti summā

Vārds Uzvārds Komanda Sp. P
1 Eduards Grabovskis C4 20 563
2 Artis Bogdāns BK Zaķumuiža 22 553
3 Kristaps Emīls Lapsa BK Ķekava/ThermoKid 2 23 509
4 Jānis Iškāns RXG/Ķekava 19 492
5 Māris Ozoliņš SK Babīte/Čiekurs 22 406
6 Oskars Silavs BK Stopiņi 23 387
7 Aldis Stivriņš BK Stopiņi 20 355
8 Jānis Pinnis BK Stopiņi 22 340
9 Kaspars Ginters Ūpis 22 338
10 Guntars Lazdiņš Pronets.lv 20 326
11 Sandris Sēja exNexum-20gs 14 306
12 Māris Meijers exNexum-20gs 19 291
13 Andis Prūsis BK Zaķumuiža 21 289
14 Raimonds Šulcs BK Ķekava/ThermoKid 2 19 286
15 Nils Briedis Pārdaugava 22 275
16 Artis Joksts RXG/Ķekava 18 270
17 Māris Jučmanis Ultra 19 259
18 Edijs Pētersons Pronets.lv 22 254
19 Andris Lišmanis Ūpis 23 250
20 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 17 245
21 Guntis Vanags BK Ķekava/ThermoKid 2 21 240
22 Edvards Jašuks BJBS Rīga/Jugla 15 235
23 Armands Kļaviņš BJBS Rīga/Jugla 10 230
24 Juris Stikāns BK Ķekava/ThermoKid 2 20 229
25 Egīls Ezis BK Stopiņi 11 221
26 Aleksandrs Dubaņevičs Pronets.lv 19 221
27 Mārtiņš Junkers Ultra 20 220
28 Pēteris Putniņš RXG/Ķekava 20 213
29 Visvaldis Pāvuls Pārdaugava 22 210
30 Reinis Šulcs BK Ķekava/ThermoKid 2 21 208
31 Jānis Zvaigzne BK Zaķumuiža 11 200
32 Edgars Kalniņš SK Babīte/Čiekurs 20 200
33 Aleksandrs Gudkins Pronets.lv 16 199
34 Ernests Moruss Ultra 13 193
35 Romāns Larionovs Pronets.lv 16 193
36 Viktors Liepiņš BJBS Rīga/Jugla 14 187
37 Artis Linde C4 18 187
38 Kristaps Greitāns Pārdaugava 21 184
39 Andris Bogomols Pārdaugava 20 179
40 Gints Vihmanis C4 13 176
41 Jānis Blažēvics Pārdaugava 22 175
42 Rūdolfs Keziks BJBS Rīga/Jugla 16 173
43 Intars Ķimenītis BK Ķekava/ThermoKid 2 18 172
44 Ansis Teteris Latvijas Valsts meži +35 12 171
45 Aivars Spila Latvijas Valsts meži +35 9 169
46 Dzintars Ozols Ultra 22 166
47 Nauris Krūgaļaužs RXG/Ķekava 20 164
48 Niklāvs Tiļčiks BJBS Rīga/Jugla 20 161
49 Atis Slišāns BK Stopiņi 5 158
50 Aivars Dobris exNexum-20gs 11 158
51 Kaspars Indruška C4 20 158
52 Vladimirs Volkovs Ūpis 20 148
53 Edgars Smirnovs exNexum-20gs 13 145
54 Jānis Katkovskis C4 16 142
55 Roberts Abrams Ūpis 21 138
56 Andrejs Prohorovs Pronets.lv 17 134
57 Jānis Brūveris C4 16 128
58 Raitis Vēzītis Latvijas Valsts meži +35 7 127
59 Ģirts Priede SK Babīte/Čiekurs 16 127
60 Juris Veblovskis Ūpis 13 125
61 Toms Ķēdis BJBS Rīga/Jugla 11 124
62 Jānis Ozoliņš BK Ķekava/ThermoKid 2 13 124
63 Mārtiņš Miglinieks Ultra 14 124
64 Edgars Bogdanovs exNexum-20gs 10 123
65 Emīls Keisels BJBS Rīga/Jugla 18 115
66 Reinis Mellis RXG/Ķekava 13 114
67 Kristaps Tretjakovs Ūpis 20 114
68 Rūdolfs Kušķis Pārdaugava 18 113
69 Roberts Dauburs BJBS Rīga/Jugla 19 110
70 Mārtiņš Pentjušs BK Zaķumuiža 23 108
71 Mārtiņš Bulāns BJBS Rīga/Jugla 7 107
72 Edmunds Mekers Pārdaugava 14 103
73 Rūdolfs Ēvele BK Zaķumuiža 17 102
74 Jānis Feldbergs Ūpis 22 102
75 Normunds Bērziņš C4 19 100
76 Lauris Nadziņš Ultra 11 98
77 Kārlis Skadiņš BK Zaķumuiža 16 97
78 Mikus Bisenieks RXG/Ķekava 17 95
79 Harijs Toms Ultra 17 95
80 Aleksandrs Čerņa Latvijas Valsts meži +35 9 90
81 Justs Pauliņš BJBS Rīga/Jugla 23 90
82 Armands Lapiņš BK Stopiņi 15 87
83 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 22 87
84 Kristaps Kļava BK Ķekava/ThermoKid 2 10 85
85 Edmunds Kalniņš SK Babīte/Čiekurs 18 84
86 Mārtiņš Prūsis BK Zaķumuiža 9 83
87 Vladimirs Larionovs Pronets.lv 14 80
88 Kaspars Prūsis SK Babīte/Čiekurs 17 79
89 Edgars Pazāns Ūpis 18 79
90 Rūdolfs Nauzeris Ūpis 14 77
91 Uldis Ķevers BK Zaķumuiža 13 76
92 Gints Altrofs exNexum-20gs 22 74
93 Roberts Grabovskis C4 10 73
94 Mārtiņš Reidzāns Pārdaugava 18 73
95 Edijs Eglītis Ultra 6 70
96 Mihails Haidarovs Pronets.lv 17 70
97 Toms Kursītis RXG/Ķekava 16 69
98 Rūdolfs Kārlis Purnis BJBS Rīga/Jugla 10 68
99 Edgars Bērziņš Pārdaugava 17 67
100 Agris Puzulis BK Zaķumuiža 17 67
101 Aigars Vīksna exNexum-20gs 9 65
102 Jānis Bacāns Latvijas Valsts meži +35 8 63
103 Vladimirs Kirilovs Pronets.lv 9 63
104 Oskars Muižnieks Latvijas Valsts meži +35 6 61
105 Mikuss Zupiņš Pārdaugava 16 60
106 Kaspars Lediņš SK Babīte/Čiekurs 21 60
107 Edgars Buļs Ultra 3 58
108 Reinis Rozenbergs Ultra 8 58
109 Guntars Frīdenbergs Ūpis 9 58
110 Jānis Klāvs SK Babīte/Čiekurs 12 58
111 Rolands Pupkevičs SK Babīte/Čiekurs 19 57
112 Mārcis Jankaitis Ūpis 20 57
113 Viesturs Laiviņš BK Zaķumuiža 18 56
114 Mārtiņš Indriksons Ultra 20 56
115 Jānis Biernis Latvijas Valsts meži +35 9 55
116 Andrejs Ivanovs Pronets.lv 14 54
117 Kristofers Beļavnieks Pārdaugava 8 53
118 Andrejs Siliņš RXG/Ķekava 4 50
119 Jānis Arcimovičs RXG/Ķekava 9 47
120 Oskars Pentjušs BK Zaķumuiža 12 47
121 Almants Jansons exNexum-20gs 19 47
122 Emīls Seņkāns BK Zaķumuiža 4 46
123 Juris Skrinda Latvijas Valsts meži +35 9 46
124 Artūrs Portnovs Ultra 13 46
125 Māris Sīmanis RXG/Ķekava 10 45
126 Vilnis Ķirsis Ultra 9 44
127 Kārlis Treijs C4 22 44
128 Renalds Safonovs exNexum-20gs 4 43
129 Uģis Griņēvičs Pronets.lv 19 43
130 Juris Kudrjavcevs Latvijas Valsts meži +35 8 42
131 Jānis Timma SK Babīte/Čiekurs 8 42
132 Arturs Latišonoks SK Babīte/Čiekurs 14 41
133 Raivis Aršauskis exNexum-20gs 7 40
134 Andris Strautmanis BK Stopiņi 16 40
135 Roberts Bogomols Pārdaugava 20 40
136 Rolands Serģis exNexum-20gs 7 39
137 Ēriks Zviedrāns exNexum-20gs 7 36
138 Valts Kasparāns BJBS Rīga/Jugla 13 35
139 Egils Liepiņš exNexum-20gs 10 34
140 Imants Krūze exNexum-20gs 10 32
141 Uldis Birks C4 18 32
142 Klāvs Krūmiņš BK Ķekava/ThermoKid 2 8 31
143 Viktors Isčenko BK Stopiņi 15 28
144 Juris Lauris BK Zaķumuiža 16 27
145 Raitis Grintāls BK Zaķumuiža 16 26
146 Ainārs Kacens BK Stopiņi 20 26
147 Raitis Nāckalns Ūpis 4 25
148 Gints Bumbieris Latvijas Valsts meži +35 3 23
149 Kristaps Stilve BK Ķekava/ThermoKid 2 5 23
150 Edvards Škutāns BK Zaķumuiža 6 21
151 Artūrs Dubra SK Babīte/Čiekurs 22 21
152 Andris Keziks RXG/Ķekava 15 20
153 Toms Krūmiņš BK Ķekava/ThermoKid 2 8 19
154 Artūrs Jaunkalns BK Ķekava/ThermoKid 2 13 19
155 Vladislavs Kobiņecs exNexum-20gs 2 17
156 Mārtiņš Bičevskis C4 5 16
157 Filips Pavārs Pārdaugava 12 16
158 Kristaps Sakne SK Babīte/Čiekurs 14 15
159 Kristofers Jankovskis BJBS Rīga/Jugla 1 14
160 Andris Rocēns BK Stopiņi 10 13
161 Kristaps Jauntēvs exNexum-20gs 1 11
162 Ronalds Rusmanis Latvijas Valsts meži +35 4 11
163 Andrejs Subočs Pronets.lv 7 11
164 Andris Capāns BK Stopiņi 5 10
165 Edgars Abrams exNexum-20gs 2 9
166 Kristofers Kallings BK Zaķumuiža 5 8
167 Rihards Kokins SK Babīte/Čiekurs 6 8
168 Arnis Smirnovs exNexum-20gs 9 6
169 Agnis Šmits BK Stopiņi 15 6
170 Andrejs Volodjko Pronets.lv 4 5
171 Renārs Krasovskis BK Zaķumuiža 5 4
172 Jurģis Strautmanis Ultra 3 3
173 Ēriks Freimanis C4 4 3
174 Oļegs Radčenko Pronets.lv 1 2
175 Aleksandrs Savčenko Pronets.lv 1 2
176 Edgars Šķudītis BK Zaķumuiža 2 2
177 Jānis Šmits BK Ķekava/ThermoKid 2 1 0
178 Kārlis Bīriņš BK Zaķumuiža 1 0
179 Andris Draulis exNexum-20gs 1 0
180 Raivo Stāmurs C4 2 0

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2006./07. gada sezonā 2.līgas turnīrā ļoti pārliecinoši triumfēja Latcomfort/Ķekava, kas 22 spēlēs piedzīvoja tikai vienu zaudējumu.
krown.lv