dubultamatieru līga

3 punktu metieni

Vārds Uzvārds Komanda Sp. 3p
1 Artis Bogdāns BK Zaķumuiža 22 97
2 Jānis Iškāns RXG/Ķekava 19 91
3 Māris Ozoliņš SK Babīte/Čiekurs 22 64
4 Kristaps Emīls Lapsa BK Ķekava/ThermoKid 2 23 63
5 Oskars Silavs BK Stopiņi 23 58
6 Edijs Pētersons Pronets.lv 22 56
7 Andis Prūsis BK Zaķumuiža 21 43
8 Eduards Grabovskis C4 20 41
9 Nils Briedis Pārdaugava 22 41
10 Aldis Stivriņš BK Stopiņi 20 39
11 Jānis Brūveris C4 16 37
12 Māris Meijers exNexum-20gs 19 37
13 Sandris Sēja exNexum-20gs 14 34
14 Edgars Kalniņš SK Babīte/Čiekurs 20 34
15 Jānis Zvaigzne BK Zaķumuiža 11 33
16 Kaspars Ginters Ūpis 22 33
17 Raimonds Šulcs BK Ķekava/ThermoKid 2 19 32
18 Juris Stikāns BK Ķekava/ThermoKid 2 20 32
19 Niklāvs Tiļčiks BJBS Rīga/Jugla 20 32
20 Jānis Blažēvics Pārdaugava 22 32
21 Edvards Jašuks BJBS Rīga/Jugla 15 29
22 Pēteris Putniņš RXG/Ķekava 20 29
23 Visvaldis Pāvuls Pārdaugava 22 29
24 Egīls Ezis BK Stopiņi 11 27
25 Artis Linde C4 18 26
26 Māris Jučmanis Ultra 19 25
27 Artis Joksts RXG/Ķekava 18 24
28 Nauris Krūgaļaužs RXG/Ķekava 20 24
29 Aivars Dobris exNexum-20gs 11 21
30 Ernests Moruss Ultra 13 21
31 Atis Slišāns BK Stopiņi 5 20
32 Mārtiņš Bulāns BJBS Rīga/Jugla 7 20
33 Viktors Liepiņš BJBS Rīga/Jugla 14 20
34 Andris Bogomols Pārdaugava 20 19
35 Juris Veblovskis Ūpis 13 18
36 Kristaps Kļava BK Ķekava/ThermoKid 2 10 17
37 Armands Kļaviņš BJBS Rīga/Jugla 10 17
38 Toms Ķēdis BJBS Rīga/Jugla 11 17
39 Rūdolfs Keziks BJBS Rīga/Jugla 16 17
40 Dzintars Ozols Ultra 22 17
41 Mārtiņš Prūsis BK Zaķumuiža 9 16
42 Ansis Teteris Latvijas Valsts meži +35 12 16
43 Jānis Feldbergs Ūpis 22 16
44 Jānis Ozoliņš BK Ķekava/ThermoKid 2 13 15
45 Emīls Keisels BJBS Rīga/Jugla 18 15
46 Rūdolfs Kušķis Pārdaugava 18 15
47 Andrejs Prohorovs Pronets.lv 17 14
48 Vladimirs Volkovs Ūpis 20 14
49 Gints Vihmanis C4 13 13
50 Rūdolfs Ēvele BK Zaķumuiža 17 13
51 Kārlis Treijs C4 22 13
52 Edijs Eglītis Ultra 6 12
53 Māris Labsvīrs RXG/Ķekava 17 12
54 Rūdolfs Kārlis Purnis BJBS Rīga/Jugla 10 11
55 Mārtiņš Reidzāns Pārdaugava 18 11
56 Jānis Biernis Latvijas Valsts meži +35 9 10
57 Edgars Bogdanovs exNexum-20gs 10 10
58 Edgars Smirnovs exNexum-20gs 13 10
59 Andrejs Ivanovs Pronets.lv 14 10
60 Jānis Katkovskis C4 16 10
61 Toms Kursītis RXG/Ķekava 16 10
62 Rūdolfs Nauzeris Ūpis 14 9
63 Kārlis Skadiņš BK Zaķumuiža 16 9
64 Mikus Bisenieks RXG/Ķekava 17 9
65 Normunds Bērziņš C4 19 9
66 Guntis Vanags BK Ķekava/ThermoKid 2 21 9
67 Kristaps Greitāns Pārdaugava 21 9
68 Juris Kudrjavcevs Latvijas Valsts meži +35 8 8
69 Jānis Arcimovičs RXG/Ķekava 9 8
70 Aivars Spila Latvijas Valsts meži +35 9 8
71 Jānis Klāvs SK Babīte/Čiekurs 12 8
72 Mikuss Zupiņš Pārdaugava 16 8
73 Edmunds Mekers Pārdaugava 14 7
74 Almants Jansons exNexum-20gs 19 7
75 Mārtiņš Indriksons Ultra 20 7
76 Andris Lišmanis Ūpis 23 7
77 Reinis Mellis RXG/Ķekava 13 6
78 Kristaps Tretjakovs Ūpis 20 6
79 Roberts Abrams Ūpis 21 6
80 Mārtiņš Pentjušs BK Zaķumuiža 23 6
81 Renalds Safonovs exNexum-20gs 4 5
82 Oskars Muižnieks Latvijas Valsts meži +35 6 5
83 Kristofers Beļavnieks Pārdaugava 8 5
84 Aleksandrs Čerņa Latvijas Valsts meži +35 9 5
85 Roberts Grabovskis C4 10 5
86 Artūrs Portnovs Ultra 13 5
87 Valts Kasparāns BJBS Rīga/Jugla 13 5
88 Kristaps Sakne SK Babīte/Čiekurs 14 5
89 Andris Keziks RXG/Ķekava 15 5
90 Andris Strautmanis BK Stopiņi 16 5
91 Agris Puzulis BK Zaķumuiža 17 5
92 Roberts Dauburs BJBS Rīga/Jugla 19 5
93 Jānis Pinnis BK Stopiņi 22 5
94 Raivis Aršauskis exNexum-20gs 7 4
95 Klāvs Krūmiņš BK Ķekava/ThermoKid 2 8 4
96 Aigars Vīksna exNexum-20gs 9 4
97 Romāns Larionovs Pronets.lv 16 4
98 Aleksandrs Gudkins Pronets.lv 16 4
99 Rolands Pupkevičs SK Babīte/Čiekurs 19 4
100 Kaspars Indruška C4 20 4
101 Roberts Bogomols Pārdaugava 20 4
102 Reinis Rozenbergs Ultra 8 3
103 Vladimirs Kirilovs Pronets.lv 9 3
104 Lauris Nadziņš Ultra 11 3
105 Ģirts Priede SK Babīte/Čiekurs 16 3
106 Edgars Bērziņš Pārdaugava 17 3
107 Uldis Birks C4 18 3
108 Intars Ķimenītis BK Ķekava/ThermoKid 2 18 3
109 Ainārs Kacens BK Stopiņi 20 3
110 Mārcis Jankaitis Ūpis 20 3
111 Jevgeņijs Bork-Ržečickis C4 22 3
112 Justs Pauliņš BJBS Rīga/Jugla 23 3
113 Kristofers Jankovskis BJBS Rīga/Jugla 1 2
114 Gints Bumbieris Latvijas Valsts meži +35 3 2
115 Edgars Buļs Ultra 3 2
116 Andris Capāns BK Stopiņi 5 2
117 Mārtiņš Bičevskis C4 5 2
118 Rihards Kokins SK Babīte/Čiekurs 6 2
119 Edvards Škutāns BK Zaķumuiža 6 2
120 Raitis Vēzītis Latvijas Valsts meži +35 7 2
121 Jānis Bacāns Latvijas Valsts meži +35 8 2
122 Toms Krūmiņš BK Ķekava/ThermoKid 2 8 2
123 Arnis Smirnovs exNexum-20gs 9 2
124 Māris Sīmanis RXG/Ķekava 10 2
125 Imants Krūze exNexum-20gs 10 2
126 Armands Lapiņš BK Stopiņi 15 2
127 Juris Lauris BK Zaķumuiža 16 2
128 Harijs Toms Ultra 17 2
129 Viesturs Laiviņš BK Zaķumuiža 18 2
130 Aleksandrs Dubaņevičs Pronets.lv 19 2
131 Uģis Griņēvičs Pronets.lv 19 2
132 Gints Altrofs exNexum-20gs 22 2
133 Kristaps Jauntēvs exNexum-20gs 1 1
134 Vladislavs Kobiņecs exNexum-20gs 2 1
135 Edgars Abrams exNexum-20gs 2 1
136 Andrejs Siliņš RXG/Ķekava 4 1
137 Andrejs Volodjko Pronets.lv 4 1
138 Kristaps Stilve BK Ķekava/ThermoKid 2 5 1
139 Rolands Serģis exNexum-20gs 7 1
140 Andrejs Subočs Pronets.lv 7 1
141 Ēriks Zviedrāns exNexum-20gs 7 1
142 Juris Skrinda Latvijas Valsts meži +35 9 1
143 Vilnis Ķirsis Ultra 9 1
144 Filips Pavārs Pārdaugava 12 1
145 Uldis Ķevers BK Zaķumuiža 13 1
146 Vladimirs Larionovs Pronets.lv 14 1
147 Agnis Šmits BK Stopiņi 15 1
148 Raitis Grintāls BK Zaķumuiža 16 1
149 Mihails Haidarovs Pronets.lv 17 1
150 Kaspars Prūsis SK Babīte/Čiekurs 17 1
151 Edgars Pazāns Ūpis 18 1
152 Kaspars Lediņš SK Babīte/Čiekurs 21 1
153 Reinis Šulcs BK Ķekava/ThermoKid 2 21 1

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

Par 2007./08. gada 2.līgas uzvarētājiem kļuva komanda JZ motors.lv, 22 spēlēs viņi izcīnīja 20 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus.
krown.lv