dubultamatieru līga

Par pēdējiem DAL čempioniem kļūst "Uriekstes dravnieki"


Ar “Uriekstes dravnieku” uzvaru noslēdzies pēdējais 2019./20.gada Dubultamatierulīgas čempionāts.

“Uriekstes dravnieki” visu čempionātu atradās uz četrinieka robežas, cīnoties ar “Krown” par iekļūšanu top4, tomēr pandēmijas izraisītās pārmaiņas ļāva visu sākt no sākuma. “Dravnieki” sīvā cīņā uzvarēja trīs spēles grupu turnīrā un pusfinālā tikai pagarinājumā tika galā ar “Krown/Restorfx”. Finālā izbraukumā pret pieredzējušo“GASO” iesākās ar atrašanos iedzinējos, tomēr otrajā spēles daļā izdevās lauzt cīņas gaitu un beigās izcīnīt visnotaļ pārliecinšu uzvaru – 83:72. Finālspēli aizvadot tikai sešu vīru sastāvā, jauno čempionu sastāvā rezultatatīvākais ar 33 gūtajiem punktiem bija Mārtiņš Vīņauds. Par turnīra MVP gan tika atzīts Kārlis Večens, kurš finālspēli gandrīz aizvadīja no “zvana līdz zvanam”, gūstot 18 punktus un atdodot 8 rezultatīvas piespēles. “GASO” sastāvā rezultatīvākais ar 14 gūtajiem punktiem bija Guntars Dīķis.

Bronzas medaļas divas dienas iepriekš izcīnīja “Leifheit/Latvijas Universitāte”, kuriem pateicoties veiksmīgai ceturtajai ceturtdaļai izdevās pieveikt “Krown/Restorfx” – 63:48.

Par visas sezonas rezultatīvāko spēlētāju un precizāko soda metienu izpildītāju kļuva “TengTools/Luna Group” pārstāvis Toms Vilks. Balvu par visvairāk realizētiem 3 punktu metieniem saņēma cits TTLG pārstāvis Eliss Upenieks.

Fināls

GASO – Uriekstes dravnieki 72:83 (Dīķis 14, O.Kalniņš 12, Svirido 10; Vīņauds 33, Večens 18, Banders 12, Bikovs 12)

Par 3.vietu

Leifheit/Latvijas Universitāte – Krown/Restrofx 63:48 (Bogdanovs 18, Ramanis 17, Grigorjevs 16; Feierbergs 11, Skirmants 10)

Noslēguma turnīra vietu sadalījums

1. Uriekstes dravnieki

2. GASO

3. Leifheit/Latvijas Universitāte

4. Krown/Restrofx

5. BK Karavīrs

6. BK Mangaļi

7. TengTools/ Luna Group

Zelta_speele-19.jpg

2019./20. gada DAL čempioni - Uriekstes dravnieki

Zelta_speele-20.jpg

2019./20. gada DAL 2.vietas ieguvēji - GASO

Bronzas_speele-91.jpg

2019./20. gada DAL 3.vietas ieguvēji - Leifheit/Latvijas Universitāte

Bronzas_speele-92.jpg

2019./20. gada DAL 4.vietas ieguvēji - Krown/Restrofx

Zelta_speele-13 (1).jpg

Noslēguma turnīra MVP - Kārlis Večens (Uriekstes dravnieki)

Iepriekšējie individuālo balvu ieguvēji

MVP

2019./20. – Kārlis Večens (Uriekstes dravnieki)

2018./19. – Aivars Svirido (GASO)

2017./18. – Dāvis Čoders (Leifheit/Latvijas Universitāte)

2016./17. – Aivars Svirido (Latvijas Gāze)

2015./16. – Ričards Melderis (Leifheit/Latvijas Universitāte)

2014./15. – Jānis Gailītis (Leifheit/Latvijas Universitāte)

2013./14. – Arvis Savčenko (Rumba/LSPA)

2012./13. – Mārtiņš Auns (BTS)

2011./12. – Salvis Mētra (SPORT2000)

Iepriekšējo sezonu goda pjedestāls

2001./02.

1.Rumba

2.Ūpis

3. 100% sports

2002./03.

1.Rumba

2.RCNP

3.Ūpis

2003./04.

1.Rumba

2.Klondaika

3.RCNP

2004./05.

1.Rumba

2.Ūpis

3.PS serviss

2005./06.

1.Rumba

2.SK Spriegums

3.RCNP

2006./07.

1.Ansmann

2.Ūpis

3.Livonija/Balta

2007./08.

1.Rumba

2.Rīgas satiksme

3.Rūja un Dēli

2008./09.

1.LSAB/Lattelecom

2.Rūja un Dēli

3.ZRF Rumba 

2009./10.

1.Latvijas Gāze

2.LSAB/Lattelecom

3.Rūja un Dēli 

2010./11.

1.Rumba

2.Latvijas Gāze

3.Swedbank

2011./12.

1.SPORT2000

2.Rumba

3.Latvijas Gāze

2012./13.

1.BTS

2.Latvijas Gāze

3.Kursa MRU/Mārupe

2013./14.

1.Rumba/LSPA

2.Mārupe/SPORT2000

3.Latvijas Gāze

2014./15.

1.Leifheit/LU

2.Latvijas Gāze

3.Rumba/LSPA

2015./16.

1.Leifheit/LU

2.Sonora

3.Kursa MRU /Mārupe

2016./17.

1.Latvijas Gāze

2.BA Turība-2

3.Kursa MRU/Mārupe

2017./18.

1.Leifheit/LU

2.Cavendish

3.Latvijas Gāze 

2018.19.

1.GASO

2.Leifheit/LU

3.Jūrmala

2019./20.

1.Uriekstes dravnieki

2.GASO

3.Leifheit/LU

 



Atgriezties pie saraksta

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2006./07. gada sezonā 2.līgas turnīrā ļoti pārliecinoši triumfēja Latcomfort/Ķekava, kas 22 spēlēs piedzīvoja tikai vienu zaudējumu.
krown.lv