dubultamatieru līga

Komandas > Spēlētāji

Vārds:Guntars
Uzvārds:Lazdiņš
Numurs:22
Augums:192
Svars:96
Pozīcija laukumā:U
Dzimšanas gads: 1981
Info

2010./11. - Bottomline (1.līga)
2011./12. - Pronets.LV (3.līga): 19 spēlēs 18,4 punkti
2012./13. - Pronets (2.līga/3.līga): 21 spēlē 17,6 punkti
2013./14. - Pronets (2.līga): 16 spēlēs 14,3 punkti
2014./15. - Pronets (2.līga): 16 spēlēs 12,4 punkti
2015./16. - Pronets.lv (2.līga): 20 spēlēs 16,3 punkti

Spēles Punkti 3P SM
0 /
Vidēji 0 0 %
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē 2P 3P FT FTA FT %
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
10.05.2017 BK Stopiņi - Tehnoland.lv 11
02.05.2017 Tehnoland.lv - BK Stopiņi 16
20.04.2017 Bio Ritmi Sports/Jelgava - Tehnoland.lv 18
11.04.2017 Tehnoland.lv - Bio Ritmi Sports/Jelgava 18
05.04.2017 BS Rīga/Pārdaugava - Tehnoland.lv 21
28.03.2017 Tehnoland.lv - BS Rīga/Pārdaugava 16
24.03.2017 C4 - Tehnoland.lv 15
16.03.2017 Emerald/Zalaris - Tehnoland.lv 20
07.03.2017 Tehnoland.lv - SK Babīte/Čiekurs 28
28.02.2017 Tehnoland.lv - Cosmoss 17
21.02.2017 Tehnoland.lv - Ūpis 20
03.02.2017 BS Rīga/Pārdaugava - Tehnoland.lv 16
26.01.2017 Bio Ritmi Sports/Jelgava - Tehnoland.lv 17
17.01.2017 Tehnoland.lv - Optibet Traktors 10
11.01.2017 BK Stopiņi - Tehnoland.lv 24
16.12.2016 SK Babīte/Čiekurs - Tehnoland.lv 21
06.12.2016 Tehnoland.lv - BS Rīga/Pārdaugava 6
29.11.2016 Tehnoland.lv - Emerald/Zalaris 11
25.11.2016 Optibet Traktors - Tehnoland.lv 22
14.11.2016 Cosmoss - Tehnoland.lv 16
08.11.2016 Tehnoland.lv - C4 14
03.11.2016 Ūpis - Tehnoland.lv 30
18.10.2016 Tehnoland.lv - Bio Ritmi Sports/Jelgava 18
04.10.2016 Tehnoland.lv - BK Stopiņi 12
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
29.03.2016 Optibet Traktors - Tehnoland.lv 10
23.03.2016 BK Stopiņi - Tehnoland.lv 8
22.03.2016 Tehnoland.lv - Bio Ritmi Sports/Jelgava 15
17.03.2016 Ūpis - Tehnoland.lv 10
16.02.2016 exNexum-20gs - Tehnoland.lv 15
09.02.2016 Tehnoland.lv - BS Rīga/Pārdaugava 28
21.01.2016 BK Ķekava/ThermoKid 2 - Tehnoland.lv 16
18.01.2016 RXG/Ķekava - Tehnoland.lv 24
15.01.2016 BJBS Rīga/Jugla - Tehnoland.lv 18
05.01.2016 Tehnoland.lv - BK Zaķumuiža 14
08.12.2015 Tehnoland.lv - Optibet Traktors 17
01.12.2015 Tehnoland.lv - SK Babīte/Čiekurs 19
25.11.2015 C4 - Tehnoland.lv 12
17.11.2015 Tehnoland.lv - exNexum-20gs 12
11.11.2015 BS Rīga/Pārdaugava - Tehnoland.lv 34
03.11.2015 Tehnoland.lv - BK Stopiņi 19
27.10.2015 Tehnoland.lv - BK Ķekava/ThermoKid 2 15
20.10.2015 Tehnoland.lv - RXG/Ķekava 22
13.10.2015 Tehnoland.lv - BJBS Rīga/Jugla 8
05.10.2015 BK Zaķumuiža - Tehnoland.lv 10
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
03.03.2015 Tehnoland.lv - C4 12
23.02.2015 BJBS Rīga/Jugla - Tehnoland.lv 19
17.02.2015 Tehnoland.lv - SK Babīte/Čiekurs 14
10.02.2015 Tehnoland.lv - Optibet Traktors 2
05.02.2015 Ūpis - Tehnoland.lv 18
13.01.2015 Tehnoland.lv - BJBS Rīga/Jugla 13
16.12.2014 Tehnoland.lv - Ūpis 11
08.12.2014 Optibet Traktors - Tehnoland.lv 12
02.12.2014 Tehnoland.lv - RXG/Ķekava 10
26.11.2014 C4 - Tehnoland.lv 14
19.11.2014 Kursa MRU/Mārupe + 35 - Tehnoland.lv 9
04.11.2014 Tehnoland.lv - BK Stopiņi 9
30.10.2014 Krown +35 - Tehnoland.lv 8
21.10.2014 Tehnoland.lv - Emerald/Zalaris 18
14.10.2014 exNexum-20gs - Tehnoland.lv 10
10.10.2014 SK Babīte/Čiekurs - Tehnoland.lv 19
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
02.04.2014 C4 - Tehnoland.lv 5
11.03.2014 Tehnoland.lv - wiseadvice.lv 18
27.02.2014 Rīgas pašvaldības policija - Tehnoland.lv 18
04.02.2014 Tehnoland.lv - Optibet Traktors 10
30.01.2014 Kodols - Tehnoland.lv 9
24.01.2014 BJBS Rīga/Jugla - Tehnoland.lv 22
21.01.2014 Tehnoland.lv - DzSK Lokomotīve 19
16.01.2014 Emerald/Zalaris - Tehnoland.lv 15
17.12.2013 Tehnoland.lv - BK Ķekari 10
10.12.2013 SK Babīte/Čiekurs - Tehnoland.lv 8
03.12.2013 Tehnoland.lv - Ūpis 21
12.11.2013 Tehnoland.lv - Rīgas pašvaldības policija 17
05.11.2013 Tehnoland.lv - RXG/Ķekava 18
29.10.2013 Tehnoland.lv - C4 17
10.10.2013 DzSK Lokomotīve - Tehnoland.lv 18
01.10.2013 Tehnoland.lv - Emerald/Zalaris 4
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
19.04.2013 E.Daniševska birojs - Tehnoland.lv 17
18.04.2013 Swedbank - Tehnoland.lv 21
25.03.2013 RXG/Ķekava - Tehnoland.lv 22
12.03.2013 Tehnoland.lv - BK Grifs AG/ LLA 17
05.03.2013 Tehnoland.lv - BK Daugava 10
26.02.2013 Tehnoland.lv - BK Ķekari 13
19.02.2013 Tehnoland.lv - Ūpis 25
05.02.2013 Tehnoland.lv - Anzāģe 11
30.01.2013 BK Cerība - Tehnoland.lv 11
22.01.2013 Tehnoland.lv - Swedbank 19
17.01.2013 Sportland - Tehnoland.lv 25
15.01.2013 Tehnoland.lv - E.Daniševska birojs 25
08.01.2013 Tehnoland.lv - BK Upesciems 19
11.12.2012 Tehnoland.lv - AF1 20
04.12.2012 Tehnoland.lv - RXG/Ķekava 20
20.11.2012 BK Ķekari - Tehnoland.lv 17
12.11.2012 BK Grifs AG/ LLA - Tehnoland.lv 24
01.11.2012 Ūpis - Tehnoland.lv 8
15.10.2012 Optibet Traktors - Tehnoland.lv 13
09.10.2012 Tehnoland.lv - VCG Ekspertu grupa 15
02.10.2012 C4 - Tehnoland.lv 17
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
16.04.2012 North Hub Services - Tehnoland.lv 12
03.04.2012 Tehnoland.lv - E.Daniševska birojs 17
27.03.2012 Tehnoland.lv - BK Grifs AG/ LLA 21
22.03.2012 AF1 - Tehnoland.lv 18
13.03.2012 Tehnoland.lv - Ķeizarmežs/Ķekari 24
07.03.2012 BK Baldone - Tehnoland.lv 14
01.03.2012 VCG Ekspertu grupa - Tehnoland.lv 42
28.02.2012 Tehnoland.lv - Lidojošais cirks 20
22.02.2012 - Tehnoland.lv 14
10.02.2012 BK Upesciems - Tehnoland.lv 24
06.02.2012 RXG/Ķekava - Tehnoland.lv 19
31.01.2012 Tehnoland.lv - Anzāģe 11
17.01.2012 Tehnoland.lv - Teikas Gaisma 15
10.01.2012 Tehnoland.lv - North Hub Services 16
19.12.2011 E.Daniševska birojs - Tehnoland.lv 18
13.12.2011 Tehnoland.lv - AF1 26
07.12.2011 BK Grifs AG/ LLA - Tehnoland.lv 20
29.11.2011 Tehnoland.lv - BK Baldone 4
22.11.2011 Ķeizarmežs/Ķekari - Tehnoland.lv 14
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
04.03.2011 Bottomline - Emerald/Zalaris 2
15.02.2011 Bottomline - Ūpis 8
25.01.2011 Bottomline - BA Turība-2 0
21.01.2011 Bottomline - Carnikava 4
12.01.2011 Pļavnieki B3 - Bottomline 2
14.12.2010 Tele2 - Bottomline 4
10.12.2010 Bottomline - exNexum 2
03.12.2010 Bottomline - Sportland 3
25.11.2010 Emerald/Zalaris - Bottomline 5
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
15.04.2010 Aizkraukles banka - BK Upesciems 6
09.04.2010 BK Upesciems - Aizkraukles banka 7
24.03.2010 Scafoteam - Aizkraukles banka 25
18.03.2010 Aizkraukles banka - Leifheit/Latvijas Universitāte 2
10.03.2010 BK Cerība - Aizkraukles banka 40
04.03.2010 Aizkraukles banka - BrokerServiss 14
24.02.2010 Optibet Traktors - Aizkraukles banka 13
18.02.2010 Aizkraukles banka - Cosmoss 18
11.02.2010 Aizkraukles banka - Rīgas Celtniecības koledža 21
04.02.2010 Aizkraukles banka - Nordea Banka 9
28.01.2010 Aizkraukles banka - Polārā Zvaigzne 13
19.01.2010 VCG Ekspertu grupa - Aizkraukles banka 9
14.01.2010 Aizkraukles banka - E.Daniševska birojs 3
17.12.2009 Aizkraukles banka - Optibet Traktors 14
10.12.2009 Aizkraukles banka - Scafoteam 8
03.12.2009 Leifheit/Latvijas Universitāte - Aizkraukles banka 15
26.11.2009 Aizkraukles banka - BK Cerība 23
19.11.2009 Aizkraukles banka - BrokerServiss 26
02.11.2009 Cosmoss - Aizkraukles banka 18
29.10.2009 Rīgas Celtniecības koledža - Aizkraukles banka 17
21.10.2009 Nordea Banka - Aizkraukles banka 14
15.10.2009 Polārā Zvaigzne - Aizkraukles banka 6
08.10.2009 Aizkraukles banka - VCG Ekspertu grupa 11
28.09.2009 E.Daniševska birojs - Aizkraukles banka 14
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē
  Mājinieki - Viesi Punkti spēlē

Slavas zāle - "2. līga"

Punktu summa
Vidēji punkti
3p. metieni
Soda metieni

Interesanti fakti

2003./04. gada sezonā 2.līgā 11 komandu konkurencē uzvarēja "Statoil". Otro vietu izcīnīja "Varenie runči", trešie Rīgas finieru rūpnīca.
krown.lv