Rezervisti (punkti)49
    23Normunds Niedrītis20
    21Rūdolfs Melnis18
    12Agris Bileskalns11

Ar sveicieniem Lapeniekiem,tika izcinita pirmaa uzvara DAL!Speele saakaas ar Pronets izraavienu 6-0,tachu tad arii Baltezers guva pirmos punktus un speeli izliidzinaja,ta punkts punktaa ari norisinjas pirmais puslaiks un kaujiniecisks neizskirts pec puses speles 38-38.Otro puslaiku Baltezers uzsaaka ar ofensiivu aizsardziibaa un veica izravienu sasniedzot +6 pec speeles 30 minuteem 53-47.Pedejaa ceturtdalja viena briidi parsvars sasniedz jau +15,un arii soreiz palielinot apgriezienus aizsardziiba un uzbraukuma Pronets pievilka lidz +7,tachu tad Baltezers saneemaas un vairaak neuzkapa uz grabekla,ka iepriekseejas speles zaudejot parsvaru,soreiz sanaca otraadi,parsvars tika palielinats lidz +12 un vairaak...Macha galarezultaats 79-60.Izciinita pirmaa uzvara DAL!!!!!Un ka jau ieprieks mineets,pirma uzvara bus tas,kad VISA komanda cinisies lidz galam 40 minutes! Ari trenerim,kurs shoreiz diemzel nebija klatiene, vajadzeja pieradit,ka komanda nav bezceriiga un mak savakties,un izciinit tik svarigo pirmo uzvaru lai beidzot noticetu,tam,ka puishi to var!Apsveicu! Baltezers:Normunds Niedritis 20,Rudolfs Melnis 18,Agris Bileskalns 11,Jurgis Ozols 11,Roberts Teteris 9,Toms Freimanis 4,Janis Dundurs 4,Maris Osipovs 2,Mihails Skorobogacs.

Slavas zāle - "2. līga"

2011./12. gada sezonā DAL 2.līgas turnīrā 13 komandu konkurencē triumfēja "Lapenieki". Sezonas bilance 20 uzvaras, 1 neizšķirts un 3 zaudējumi.