10:15, 9:15, 20:13, 32:13
Rīgas Celtniecības koledža

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2010-10-21 19:15:00
    PTA
    VCG un RCK ceļi krustojas nu jau trešo sezonu pēc kārtas un spēles vienmēr ir bijušas gana spraigas un interesantas. Arī šodien. Lai arī gala rezultāts bija 71-56 ekspertu labā, tas lielākoties bija studentu mazskaitlīgā sastāva (uz spēli ieradās pieci spēlētāji un sestais tikai 1. ceturtdaļas beigās) nopelns. Ja pateicoties katastrofālajam VCG metienu procentam pirmo puslaiku, studenti, pielietojot ļoti efektīvu zonas aizsardzību, prata noslēgt ar +11 (30-19), tad otrajā puslaikā ekspertu līdzvērtīgais un krietni garākais soliņš ātri vien izlīdzināja spēli. Kas zina kā viss būtu beidzies, ja vien studenti 4. ceturtdaļas vidū pie -4 nebūtu palikuši četratā (pašās beigās arī trijatā). Beigu rezultāts šoreiz ir pārliecinošāks nekā ekspertu sniegums uz laukuma, bet, kā teiktu klasiķi, labāk nesmuka uzvara, kā skaists zaudējums. Un studentiem ieteikums atrast vēl pāris džekus.