14Edgars Kaulakāns21
    9Kristaps Knohenfelds0
    15Kaspars Ozoliņš0

PTA
    Jāsāk laikam ar to, ka līdz Baldonei VCG komanda tika nepilnā sastāvā, iztrūkstot abiem pamatsastāva garajiem vīriem. Sākotnēji gan šķita, ka tas neradīs būtisku kaitējumu komandai, jo spēles 1. ceturtdaļu vairāk vai mazāk droši kontrolēja eksperti - 18:10. Tomēr otrajā ceturtdaļā baldonieši sāka likt lietā savu stiprāko ieroci tālmetienus, savukārt ekspertu spēle pajuka pavisam un ceturtdaļu lieliski aizvadījušie mājinieki lielajā pārtraukumā gāja jau ar 7 punktu handikapu - 34:27. Trešajā ceturtdaļā BK Baldone pārsvaru pieaudzēja vēl pa pieciem punktiem, savukārt pēdējā ceturtdaļā beidzot atvērās arī ekspertu snaiperi, tomēr bija jau par vēlu, turklāt apskaužami precīzi tālmetienus (seši noslēdzošajā ceturtdaļā un 14 spēlē kopumā) turpināja realizēt baldonieši, novedot spēli līdz uzvarai - 78:65.

Slavas zāle - "2. līga"

2003./04. gada sezonā 2.līgā 11 komandu konkurencē uzvarēja "Statoil". Otro vietu izcīnīja "Varenie runči", trešie Rīgas finieru rūpnīca.