22:8, 9:14, 6:9, 11:14
BK Grifs AG/ LLA

Pļavnieku pamatskola, J.Grestes 14 2011-10-27 19:30:00
    PTA
    Spēli daudz veiksmīgāk un apņēmīgāk uzsāka eksperti, pēc pirmās ceturtdaļas esot ļoti komfortablā 14 punktu vadībā: 22-8. Atlikušajās spēles 30 minūtēs eksperti guva tikai par 4 punktiem vairāk, kopā savācot 48 punktus, kas vienalga izrādījās par trim vairāk kā šajā vakarā iespēja "drošībnieki". Spēle īpaši labi nevedās abām komandām, tādēļ noteicošais faktors, kas nolieca svaru kausu par labu ekspertiem, laikam bija komandas līdera veiksmīgā spēle, proti, Edgars Grieznis pretinieku grozā salādēja 19p., ieskaitot izšķirošo caurgājienā gūto grozu 14 sekundes pirms spēles beigām. Jebkurā citā vakarā, iespējams, tas nebūtu nekas pārlieku ievērības cienīgs, tomēr pie esošās rezultativitātes tas bija pietiekoši daudz, lai šoreiz izceltu tieši Edgara varējumu. Rezumējot spēli, jāsaka, ka uzvarēt pelnījusi nebija ne viena, ne otra komanda, un iespējams pēdējam tālmetienam Grifa komandas izpildījumā tomēr bija jāsasniedz mērķi, lai uzvarētu draudzība, tomēr tā nenotika un, izmantojot mājas sienu priekšrocību, uzvarēja eksperti.