22Sergejs Bažoks22/2 4
    5Atis Kļaviņš01
    7Guntis Babāns01

PTA
    Riebīga spēle un riebīgs rezultāts. Kārtējais antibasketbols VCG izpildījumā. Tiesa, arī pretinieks nevarēja lepoties ar kaut ko meistarīgu. Un godīgi sakot, jābrīnās kā šī komanda nav zaudējusi jau 14 spēles no vietas. Rezumējot tieši šo spēli, jāatzīmē ekspertu kārtējais vājais sniegums uzbrukumā, puslaikā gūstot tikai 24 punktus. Vēl vairāk - 3 ceturtdaļas sākumā tablo vēstīja 48-26 par labu AF1 komandai. Iespējams, mājinieki noticēja uzvarai, iespējams eksperti pielika klāt, bet visticamāk abu šo iemeslu simbioze rezultējās rezultātā 53-51 par labu AF1 brīdī, kad līdz mača beigām bija palikusi pusminūte. Bumba ekspertiem - trijnieks garām, izcīnīts uzbrukuma rebaunds, vēl viens metiens garām. Bumba AF1, sods pret viņiem. pirmais garām, otrais iekšā. 3 sekundes, bumbu no uzbrukuma zonas pēc minūtes pārtraukuma ievada eksperti, taču neko sakarīgu izveidot neizdodas un uzvaru spēlē svin mājinieki. Absolūts "copy paste" iepriekšējās nedēļas spēlei, kad identiskā situācijā ar trīs punktu pārsvaru uzvarēja eksperti. lai vai kā ekspertu riindās jāatzīmē K. Budzilas sniegums, kurš vienatnē blokēja 11 pretinieku metienus, ar ko diemžēl šoreiz bija par maz. Tomēr ir labā ziņa - šai komandai eksperti vairāk nezaudēs, tas ir skaidrs.

Slavas zāle - "2. līga"

2006./07. gada sezonā 2.līgas turnīrā ļoti pārliecinoši triumfēja Latcomfort/Ķekava, kas 22 spēlēs piedzīvoja tikai vienu zaudējumu.